Горошко Владислав Андрійович

Назва проекту: Історія моєї родини в контексті історії України

Навчальний заклад: Коврайський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад» імені Г. С. Сковороди Плешканівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

Нас. пункт:  с.Коврай, Золотоніський р-н, Черкаська область

Автори: Горошко Владислав Андрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Різник Людмила Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Зеленська Юлія Анатоліївна

Назва проекту: «Мій внесок у музейну справу»
Долі обпалені війною.

Навчальний заклад: Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м.Вознесенськ, Миколаївська область

Автори: Зеленська Юлія Анатоліївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Сидорук Світлана Станіславівна

Завантажити: тези, презентація

Петрушкова Дар’я Павлівна

Назва проекту: «Мій внесок у музейну справу» Життя і творчість поета-земляка А.В.Харлановича.

Навчальний заклад: Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м.Вознесенськ, Миколаївська область

Автори: Петрушкова Дар’я Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сидорук Світлана Станіславівна

Завантажити: тези, презентація

Корносюк Юлія Володимирівна

Назва проекту: «Мій внесок у музейну справу»: Історія школи (до 30 річчя від дня народження)

Навчальний заклад: Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м.Вознесенськ, Миколаївська область

Автори: Корносюк Юлія Володимирівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сидорук Світлана Станіславівна

Завантажити: тези, презентація

Цюх Євгенія Валеріївна

Назва проекту: «Сумський повіт в Українській революції 1917-1920 років»

Навчальний заклад: Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

Нас. пункт: м.Суми, Сумська область

Автори: Цюх Євгенія Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Прийма Тетяна Олексіївна

Завантажити: тези, презентація

Мазило Євгенія, Міршева Анна

Назва проекту: «Жіноче обличчя руху опору в Україні: бойовий шлях радистки-розвідниці Горбатової (Сосновської) Олени Микитівни»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Кіндрашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області»

Нас. пункт: смт Станиця Луганська, Станично-Луганський р-н, Луганська область

Автори: Мазило Євгенія, Міршева Анна

Клас: 8

Керівники/координатори: Вольвак Микола Васильович,
Романцова Ганна Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Ілащук Микола Степанович

Назва проекту: «КОЗАКИ НА БУКОВИНІ ТА БЕССАРАБІЇ»

Навчальний заклад: Колінковецький загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. Колінковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області

Нас. пункт: с.Колінківці, Хотинський р-н, Чернівецька область

Автори: Ілащук Микола Степанович

Клас: 7

Керівники/координатори: Рогожа Анжела Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Римлянська Юліана Василівна

Назва проекту: Білоусівський НВК – віхи історії

Навчальний заклад: Білоуівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад) «Пролісок»

Нас. пункт: с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька область

Автори: Римлянська Юліана Василівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Зла Лариса Василівна, Дроган Оксана Ігорівна

Завантажити: тези, презентація

Колєснікова Іванна Олександрівна

Назва проекту: Свято-Дмитрівська церква – пам’ятка історії

Навчальний заклад: Білоуівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад) «Пролісок»

Нас. пункт: с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька область

Автори: Колєснікова Іванна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зла Лариса Василівна

Завантажити: тези, презентація

Демчук Ольга Віталіївна

Назва проекту: Листи з фронту

Навчальний заклад: Білоуівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад) «Пролісок»

Нас. пункт: с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька область

Автори: Демчук Ольга Віталіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зла Лариса Василівна

Завантажити: тези, презентація

Гавриленко Єва Євгеніївна

Назва проекту: «Патріарх краєзнавців»

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м.Херсон, Херсонська область

Автори: Гавриленко Єва Євгеніївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Петриченко Анжела Вячеславівна

Назва проекту: ВИШИТИЙ РУШНИК ЯК ПРЕДМЕТ
СУЧАСНОГО ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА

Навчальний заклад: Кириківська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району Сумської області

Нас. пункт: смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська область

Автори: Петриченко Анжела Вячеславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кузьменко Оксана Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Шилобрид Владислав Володимирович

Назва проекту: Мій внесок у музейну справу

Навчальний заклад: Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти

Нас. пункт: смт Біловодськ, Біловодський р-н, Луганська область

Автори: Шилобрид Владислав Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Максакова Анна Федорівна

Завантажити: тези, презентація

Курин Костянтин Михайлович

Назва проекту: «Історія родини – історія країни: вірний син Карпатської України»

Навчальний заклад: Торуньська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:  с.Торунь, Міжгірський р-н, Закарпатська область

Автори: Курин Костянтин Михайлович

Клас: 10

Керівники/координатори: Мазур Марина Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Чепуріна Марія Павлівна, Бондаренко Анастасія

Назва проекту: «Маловідомі пам’ятники мого міста. Пам’ятник 206 стрілецької дивізії »

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19»

Нас. пункт: м.Нікополь, Дніпропетровська область

Автори: Чепуріна Марія Павлівна, Бондаренко Анастасія

Клас: 9

Керівники/координатори: Картишкіна Марина Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Шитов Едуард Васильович

Назва проекту: Глечик як предмет побуту мешканців селища Старий Крим

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І-ІІІ ступенів № 46 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  смт Старий Крим, м.Маріуполь, Донецька область

Автори: Шитов Едуард Васильович

Клас: 7

Керівники/координатори: Бундак Катерина Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Мельник Д.О., Шульга А.Г., Іщенко В.О., Прокопець А.О., Зайцева А.Ю., Шевченко М.Ю., Демченко В.В., Савченко А.В., Нестерович Є .В., Потеря В.О., Самойленко Р.О., Кизим Н.О., Щербань Б.М., Дудченко А.В., Гапоненко Ю.А., Маринюк І.О., Король Е.Д.

Назва проекту: Втрачені світочі знань

Навчальний заклад: Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Ромни, Сумська область

Автори: Мельник Д.О., Шульга А.Г., Іщенко В.О., Прокопець А.О., Зайцева А.Ю., Шевченко М.Ю., Демченко В.В., Савченко А.В., Нестерович Є .В., Потеря В.О., Самойленко Р.О., Кизим Н.О., Щербань Б.М., Дудченко А.В., Гапоненко Ю.А., Маринюк І.О., Король Е.Д.

Клас: 6-10

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Мельник Дмитро Олександрович

Назва проекту: Розвідник з Роменщини

Навчальний заклад: Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Ромни, Сумська область

Автори: Мельник Дмитро Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Ішмуратов Нікіта Азатович

Назва проекту: «Музеєфікація книг з колекції «Музею інформації» НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»

Навчальний заклад: Славутський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ст, ліцей «Успіх»

Нас. пункт:  м.Славута, Хмельницька область

Автори: Ішмуратов Нікіта Азатович

Клас: 10

Керівники/координатори: Білецька Галина Василівна

Завантажити: тези, презентація

Фроімчук Вікторія Вікторівна

Назва проекту: Іван Касман – невідомий український композитор

Навчальний заклад: Кульчиєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області

Нас. пункт:  с.Кульчіївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька область

Автори: Фроімчук Вікторія Вікторівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Клімчук Юрій Аркадійович

Завантажити: тези, презентація

Шамрай Катерина Сергіївна

Назва проекту: «Подвиг заради життя»

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м.Херсон, Херсонська область

Автори: Шамрай Катерина Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Скляр Діана Ігорівна

Назва проекту: Казимир Малевич і Харківщина: сенсаційні факти. Інтерактивний музей Малевича в Пархомівці.

Навчальний заклад: Харківська гімназія №82 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Скляр Діана Ігорівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Ткаленко Оксана Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Островерхий Євген Олексійович

Назва проекту: Мій внесок у створення шкільного музею.

Навчальний заклад: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м.Запоріжжя, Запорізька область

Автори: Островерхий Євген Олексійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Зайченко Любов Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Прохорчук Надія Петрівна

Назва проекту: Мій внесок у створення шкільного музею.

Навчальний заклад: Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м.Запоріжжя, Запорізька область

Автори: Прохорчук Надія Петрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Товкач Валентина Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Троян Катерина Михайлівна

Назва проекту: “Трипільські таємниці села Сидорів та околиць”

Навчальний заклад: Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Нас. пункт: м.Тернопіль, Тернопільська область

Автори: Троян Катерина Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Морозюк Галина Степанівна

Завантажити: тези, презентація

Зубар Ірина Ігорівна

Назва проекту: Історія ТСШ №3

Навчальний заклад: Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Нас. пункт: м.Тернопіль, Тернопільська область

Автори: Зубар Ірина Ігорівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Морозюк Галина Степанівна

Завантажити: тези, презентація

Ленська Дарія Миколаївна

Назва проекту: 100 гривень доби УНР як цінне історичне джерело та мій внесок у експозицію шкільного музею

Навчальний заклад: Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя Радянського Союзу Петра Кізюна Красилівського району Хмельницької області

Нас. пункт:  м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька область

Автори: Ленська Дарія Миколаївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Заїка Ольга Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Бічук Анастасія Олександрівна, Скороход Михайло Павлович

Назва проекту: «МІНАШ СІМА ІСААКОВИЧ – ВИДАТНИЙ БУДІВНИЧИЙ МЕЛІТОПОЛЬЩИНИ»

Навчальний заклад: Гурток «Історія» Малої академії наук учнівської молоді, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Мелітополь. Запорізька область

Автори: Бічук Анастасія Олександрівна, Скороход Михайло Павлович

Клас: 7

Керівники/координатори: Ширяєвський Олексій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Іванець Софія Євгенівна

Назва проекту: Вишиваними стежинами Васильківщини (пошукова експедиція)

Навчальний заклад: Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді»
на базі Васильківського міського ЦДЮТ

Нас. пункт:  м.Васильків, Київська область

Автори: Іванець Софія Євгенівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Розумнюк Антоніна Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Жемевко Марта Ігорівна

Назва проекту: Національно-патріотична акція підняття синьо-жовтого 14 березня 1990 року у м. Стрий Львівської області у спогадах учасників

Навчальний заклад: Центр творчості дітей та юнацтва м.Стрий Львівської області

Нас. пункт: м.Стрий, Львівська область

Автори: Жемевко Марта Ігорівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Суховерська Ірина Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Михайлевич Романа Михайлівна

Назва проекту: Дарія Корчак – активна учасниця національно-визвольних змагань та мати Героя України та Небесної сотні Андрія Корчака (за матеріалами експозиції кімнати-музею Героя України Андрія Корчака)

Навчальний заклад: Центр творчості дітей та юнацтва м.Стрий Львівської області

Нас. пункт: м.Стрий, Львівська область

Автори: Михайлевич Романа Михайлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Суховерська Ірина Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Крутікова Олександра Сергіївна

Назва проекту: Костянтин Левченко – талановитий митець та вчитель Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1(за матеріалами експозиції музею історії школи «Без минулого немає майбутнього»)

Навчальний заклад: Центр творчості дітей та юнацтва м.Стрий Львівської області

Нас. пункт: м.Стрий, Львівська область

Автори: Крутікова Олександра Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Суховерська Ірина Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Босняк Захар Михайлович

Назва проекту: Розвиток освіти в слободі Мерефі

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф`янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська область

Автори: Босняк Захар Михайлович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кукленко Олена Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Степанова Валерія Олександрівна

Назва проекту: Екскурсія історико-архітектурними
пам’ятками міста Мерефи

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф`янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська область

Автори: Степанова Валерія Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Терещенко Олена Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Буянова Софія Олегівна

Назва проекту: «По стежині часу…»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради»

Нас. пункт: м.Вінниця, Вінницька область

Автори: Буянова Софія Олегівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Столяр Галина Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Касьян Катерина Володимирівна

Назва проекту: «Символ пам`яті людської»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 імені М.І.Пирогова Вінницької міської ради»

Нас. пункт: м.Вінниця, Вінницька область

Автори: Касьян Катерина Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Столяр Галина Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Гембержевська Дар’я Геннадіївна

Назва проекту: Літня археологічна школа Миколаївського ОЦТКЕ УМ на археологічному комплексі Вікторівка-І та музейна справа

Навчальний заклад: Гуртки «Археологіне краєзнавство» та «Юні музеєзнаці» Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м.Миколаїв, Миколаївська область

Автори: Гембержевська Дар’я Геннадіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бондаренко Денис Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Свирида Ольга – Марія Петрівна

Назва проекту: Історія села Дунковиця через призму діяльності історико-краєзнавчого музею

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Дунковицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Іршавської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: с.Дунковиця, Іршавський р-н, Закарпатська область

Автори: Свирида Ольга – Марія Петрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Коровська Наталія Євгенівна

Завантажити: тези, презентація

Ключник Аріна Олександрівна

Назва проекту: ВИКОРИСТАННЯ АНТРОПОМОРФНИХ СИМВОЛІВ У ОЗДОБЛЕННІ ВИШИТИХ РУШНИКІВ

Навчальний заклад: Навчальний заклад — Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи, гурток «Юний дослідник» станції юних натуралістів Великописарівської районної ради

Нас. пункт: смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська область

Автори: Ключник Аріна Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Драгун Зоя Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Попюк Анна Юріївна, Горбан Олександр Андрійович

Назва проекту: «Музей-садиба Юрія Федьковича, що в селищі Путила Чернівецької області, -духовний центр Буковинської Гуцульщини»

Навчальний заклад: Путильська гімназія

Нас. пункт: смт Путила, Путильський р-н, Чернівецька область

Автори: Попюк Анна Юріївна, Горбан Олександр Андрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Колежук Ганна Ярославівна

Завантажити: тези, презентація

Гуцал Єлизавета Юріївна

Назва проекту: ТРАДИЦІЙНИЙ ЖІНОЧИЙ ОДЯГ ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТОЛІТТЯ НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ

Навчальний заклад: Навчальний заклад — Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Нас. пункт: смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська область

Автори: Гуцал Єлизавета Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Обідець Катерина Олександрівна, Кривонос Світлана Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Шибінський Віктор Юрійович, Федишена Ілонна Юріївна

Назва проекту: «Душі прозорої краплини» Штрихи до портрету Інни Гончар (Багрійчук)»

Навчальний заклад: Ожівський навчально – виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області

Нас. пункт: с.Ожеве, Сокирянський р-н, Чернівецька область

Автори: Шибінський Віктор Юрійович, Федишена Ілонна Юріївна

Клас: 6,7

Керівники/координатори: Шевчук Іванна Вікторівна, Шибінська Валентина Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Зміївський Володимир Сергійович

Назва проекту: Генеалогічне дослідження вчительської династії Горбункових на Богодухівщині

Навчальний заклад: Богодухівський ліцей №3 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська область

Автори: Зміївський Володимир Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Кишиченко Людмила Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Резнікова Діана Анатоліївна

Назва проекту: Історичний шлях гімназії №50

Навчальний заклад: Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Запоріжжя, Запорізька область

Автори: Резнікова Діана Анатоліївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гузеватий Андрій Юрійович

Завантажити: тези, презентація

Лісецька Інна Михайлівна, Макаряк Артем Ігорович, Бас Василь Вадимович

Назва проекту: «Носії минулого»

Навчальний заклад: Нововолинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Лісецька Інна Михайлівна, Макаряк Артем Ігорович, Бас Василь Вадимович

Клас: 9

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тези, презентація

Рибалка Анна Юріївна

Назва проекту: Український рушник – витвір народного мистецтва

Навчальний заклад: Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Конотоп, Сумська область

Автори: Рибалка Анна Юріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Дубовик Віталій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Чернявська Ганна Анатоліївна

Назва проекту: ПАРТИЗАНСЬКИЙ РУХ В РОКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

Навчальний заклад: Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Слов’янської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м.Слов’янськ, Донецька область

Автори: Чернявська Ганна Анатоліївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Костюченко Олена Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Склянчук Анна Олександрівна

Назва проекту: «Родина Остапюків – фундатори краєзнавчого музею у Любомлі.»

Навчальний заклад: Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Любомльської міської ради

Нас. пункт: м.Любомль, Любомльський р-н, Волинська область

Автори: Склянчук Анна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кривдік Григорій Васильович

Завантажити: тези, презентація

Грибок Дар’я Олександрівна

Назва проекту: Бойовий шлях Кудіна Анатолія Олексійовича

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов — дошкільний навчальний заклад» Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Нас. пункт: м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Автори: Грибок Дар’я Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Манько Марина Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Плахота Дмитро Євгенович

Назва проекту: Один з когорти атовців

Навчальний заклад: Малобурімська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: с.Мала Бурімка, Чорнобаївський р-н, Черкаська область

Автори: Плахота Дмитро Євгенович

Клас: 10

Керівники/координатори: Бабак Валентина Антонівна

Завантажити: тези, презентація

Літвін Олег Олегович

Назва проекту: «Історія, яку зберігають у шкільних стінах»

Навчальний заклад: Шепетівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №1 ім. М.Островського Хмельницької області

Нас. пункт: м.Шепетівка, Хмельницька область

Автори: Літвін Олег Олегович

Клас: 10

Керівники/координатори: Гасюк Лілія Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Назаренко Юлія Сергіївна

Назва проекту: «Археологічна спадщина Чигиринщини»

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м.Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська область

Автори: Назаренко Юлія Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тези, презентація

Глоба Марія Павлівна

Назва проекту:«Мій внесок у музейну справу» «Історія закладу»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Нас. пункт:   м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська область

Автори: Глоба Марія Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Канівець Інна Олегівна

Завантажити: тези, презентація

Бойчук Катерина Іванівна

Назва проекту:  с. ПЕСЕЦЬ та барон Местмахер
— наша історія

Навчальний заклад: Песецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Нас. пункт: с.Песець, Новоушицький р-н, Хмельницька область

Автори: Бойчук Катерина Іванівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сіваш Валерій Вікторович

Завантажити: тези, презентація

Денисюк Анастасія Святославівна

Назва проекту:  Історія, пропущена крізь душу і серце

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Мишів Іваничівського району Волинської області

Нас. пункт: с.Мишів, Іваничівський р-н, Волинська область

Автори: Денисюк Анастасія Святославівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Дердюк Віктор Павлович

Завантажити: тези, презентація

Рахвал Ірина Русланівна

Назва проекту: Мій внесок у музейну справу

Навчальний заклад: Східницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Нас. пункт: смт Східниця, м.Борислав, Львівська область

Автори: Рахвал Ірина Русланівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Яковець Роксолана Ярославівна

Завантажити: тези, презентація

Семенюк Мілана Анатоліївна, Мартинюк Катерина Петрівна

Назва проекту: Україна понад усе

Навчальний заклад: НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1 — гімназія ім. В.Газіна» смт Ратне

Нас. пункт:  смт Ратне, Ратнівський р-н, Волинська область

Автори: Семенюк Мілана Анатоліївна, Мартинюк Катерина Петрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Нінічук Зоряна Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Друшляк Дмитро Сергійович

Назва проекту: ПОВІТРЯНІ ТАРАНИ НА РАДЯНСЬКО-НІМЕЦЬКОМУ ФРОНТІ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Навчальний заклад: Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Піщане, Куп’янський район, Харківська область

Автори: Друшляк Дмитро Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Тарасенко Вадим Степанович

Завантажити: тези, презентація

Краска Таміла Миколаївна

Назва проекту: ЖИТТЯ ЯК ПОДВИГ. ТРУДОВІ РЕКОРДИ ПАВЛА ПОДЖАРОВА

Навчальний заклад: Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Піщане, Куп’янський район, Харківська область

Автори: Краска Таміла Миколаївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Тарасенко Вадим Степанович

Завантажити: тези, презентація

Бондар Віра Олексіївна

Назва проекту: РОДИНА ШОВГЕНОВИХ: З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Навчальний заклад: Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Піщане, Куп’янський район, Харківська область

Автори: Бондар Віра Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Тарасенко Вадим Степанович

Завантажити: тези, презентація

Михайличенко Злата Олегівна

Назва проекту: Брати Плеваки. Патріоти і лицарі духу.

Навчальний заклад: Спеціалізована економіко-правова школа ПВНЗ «Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Михайличенко Злата Олегівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Тарасенко Вадим Степанович

Завантажити: тези, презентація

Озар Ніколь Богданівна

Назва проекту: Науковці з дворянського роду Мечникових

Навчальний заклад: Спеціалізована економіко-правова школа ПВНЗ «Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Озар Ніколь Богданівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Тарасенко Вадим Степанович

Завантажити: тези, презентація

Дахно Ангеліна Андріївна, Палій Дарина Віталіївна

Назва проекту: Мій внесок у музейну справу.

Навчальний заклад: Смілянська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

Нас. пункт: м.Сміла, Черкаська область

Автори: Дахно Ангеліна Андріївна, Палій Дарина Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Булиух Юрій Гаврилович,
Хижкіна Людмила Борисівна

Завантажити: тези, презентація

Москальова Яна Романівна

Назва проекту: «Чигирин – місто моряків»

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м.Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська область

Автори: Москальова Яна Романівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тези, презентація

Смородіна Діана Сергіївна

Назва проекту: Доля єврейської етнічної спільноти на території Запорізького краю

Навчальний заклад: Гурток «Історичне краєзнавство» ЕМАН, Енергодарський навчально — виховний комплекс №1 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м.Енергодар, Запорізька область

Автори: Смородіна Діана Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Черненко Аліна Ігорівна

Завантажити: тези, презентація

Пустовойтенко Тетяна Сергіївна

Назва проекту: Історія школи села Федорівки

Навчальний заклад: Комунальна установа «Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт: с.Федорівка, Пологівський р-н, Запорізька область

Автори: Пустовойтенко Тетяна Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Прудивус Ганна Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Романовська Анна Олександрівна

Назва проекту: Пам’ять про захисників України

Навчальний заклад: Нововолинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Романовська Анна Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тези, презентація

Лаврик Дмитро Олегович

Назва проекту: «Інтерактивні ігри як складова музейної експозиції (на прикладі Музею історії ХНУ імені В. Н. Каразіна)»

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Лаврик Дмитро Олегович

Клас: 10

Керівники/координатори: Красько Ольга Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Переясловський Руслан Олексійович

Назва проекту: Походження назви вулиці Рокотянського в с.Сергіївка

Навчальний заклад: Навчально-виховний комплекс «Сергіївська загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад Покровської районної ради Донецької області»

Нас. пункт:   с.Сергіївка, Покровський р-н, Донецька область

Автори: Переясловський Руслан Олексійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Переясловська Олена Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Лендєл Ганна Михайлівна

Назва проекту: Мій внесок у музейну справу. «Життя і творчість видатного педагога та художника Василя Васильовича Бурча (до 100-річчя від дня народження)»

Навчальний заклад: Комунальний заклад навчально-виховний комплекс Смологовицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок Іршавської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: с. Смологовиця, Іршавський р-н, Закарпатська область

Автори: Лендєл Ганна Михайлівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Глеба Ярослав Федорович

Завантажити: тези, презентація

Коротун Інна Олексіївна

Назва проекту: «Марківщина древня, нова, віковічна»

Навчальний заклад: Опорний заклад загальної середньої освіти Марківська гімназія Марківської районної ради Луганської області

Нас. пункт:  смт Марківка, Марківський р-н, Луганська область

Автори: Коротун Інна Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Тимошенко Юлія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Чередниченко Валерія Олександрівна

Назва проекту: «Мелодія серця»

Навчальний заклад: Опорний заклад загальної середньої освіти Марківська гімназія Марківської районної ради Луганської області

Нас. пункт:  смт Марківка, Марківський р-н, Луганська область

Автори: Чередниченко Валерія Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Шкиря Оксана Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Чеботаєва Валерія Сергіївна

Назва проекту: «Воїни-інтернаціоналісти в історії селища Новодонецьке»

Навчальний заклад: Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  смт Новодонецьке, м.Добропілля, Донецька область

Автори: Чеботаєва Валерія Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Огриза Арина Володимирівна

Назва проекту: «Поповнення шкільного музею фактами історії про заснування і сучасний вигляд селища Новодонецьке»

Навчальний заклад: Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  смт Новодонецьке, м.Добропілля, Донецька область

Автори: Огриза Арина Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Пелих Олександра Сергіївна

Назва проекту: «Новодонецькі герої антитерористичної операції на Сході України»

Навчальний заклад: Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  смт Новодонецьке, м.Добропілля, Донецька область

Автори: Пелих Олександра Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Терещенко Віталій Юрійович, Щапов Олександр Андрійович

Назва проекту: «НЕЗАПЕРЕЧНІ СВІДКИ ІСТОРІЇ»

Навчальний заклад: Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука

Нас. пункт: м.Кременчук, Полтавська область

Автори: Терещенко Віталій Юрійович, Щапов Олександр Андрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Карпенко Лариса Владиславівна

Завантажити: тези, презентація

Білоус Марта Романівна

Назва проекту: “Мій внесок у музейну справу”

Навчальний заклад: Калинівська загальноосвітня школа I-IIIст. №2 Васильківського району Київської області

Нас. пункт: смт Калинівка, Васильківський р-н, Київська область

Автори: Білоус Марта Романівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Носач Ольга Всеволодівна

Завантажити: тези, презентація

Корсун Артем Володимирович

Назва проекту: Особливості соціально-економічних процесів в Орільській паланці за часів Нової Січі.

Навчальний заклад: Первомайська гімназія № 3 Первомайської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Первомайський, Харківська область

Автори: Корсун Артем Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Семихат Віктор Дмитрович

Завантажити: тези, презентація

Тімохін Максим Олексійович

Назва проекту: Гордість міста

Навчальний заклад: Обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт:  м.Миколаїв, Миколаївська область

Автори: Тімохін Максим Олексійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Олійникова Світлана Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Бейзим Вікторія Володимирівна, Піскурьова Пауліна Романівна

Назва проекту: «Краєзнавчий музей – духовна скарбниця Охтирського краю»

Навчальний заклад: Гурток «Історичне краєзнавство» комунального позашкільного навчального закладу «Охтирський міський центр позашкільної освіти — Мала академія наук учнівської молоді», Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Охтирка, Сумська область

Автори: Бейзим Вікторія Володимирівна, Піскурьова Пауліна Романівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Коваль Юлія Сергіївна

Назва проекту: Рядовий Перемоги

Навчальний заклад: Опорний заклад загальної середньої освіти Марківська гімназія Марківської районної ради Луганської області

Нас. пункт:  смт Марківка, Марківський р-н, Луганська область

Автори: Коваль Юлія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Мохонько Тамара Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Петрик Ольга Володимирівна

Назва проекту: Володіння князя Костянтина Івановича Острозького у нашому краю

Навчальний заклад: Великомедведівська гімназія Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області

Нас. пункт:  с.Велика Медведівка, Шепетівський р-н, Хмельницька область

Автори: Петрик Ольга Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Борилюк Дмитро Петрович

Завантажити: тези, презентація

Опутіна Анастасія Сергіївна

Назва проекту: «Дмитрієвський храм»

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м.Мирноград, Донецька область

Автори: Опутіна Анастасія Сергіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Медведєв Костянтин Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Гоцман Наталія Михайлівна

Назва проекту: Міф про боротьбу партизан з німецькими загарбниками на Новоайдарщині

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»

Нас. пункт:  смт Новоайдар, Новоайдарський р-н, Луганська область

Автори: Гоцман Наталія Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гречишкін Володимир Іванович

Завантажити: тези, презентація

Березов Ігор Андрійович

Назва проекту: «Життя та творчість живописця, скульптора та графіка Бразоль Ю.М.»

Навчальний заклад: Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Нас. пункт: с.Гудимівка, Лебединський р-н, Сумська область

Автори: Березов Ігор Андрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Гончар Тамара Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Іщенко Юлія Володимирівна

Назва проекту: «Кучеров Я. В. – громадський діяч і меценат Гудимівщини»

Навчальний заклад: Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Нас. пункт: с.Гудимівка, Лебединський р-н, Сумська область

Автори: Іщенко Юлія Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гончар Тамара Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Заєва Ніна Миколаївна, Клименко Владислав Романович

Назва проекту: «Музейна хвиля в нашім краї»

Навчальний заклад: Сугарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Сугарівське, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська область

Автори: Заєва Ніна Миколаївна, Клименко Владислав Романович

Клас: 8,9

Керівники/координатори: Вальковська Наталія Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Кужель Владислава Василівна

Назва проекту: ПАМ’ЯТКА ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В БАСЕЙНІ РІЧКИ БЕРЕСТОВА

Навчальний заклад: Зачепилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області

Нас. пункт:  смт Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська область

Автори: Кужель Владислава Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Буланов Юрій Іванович

Завантажити: тези, презентація

Долинський Андрій Андрійович, Тяско Денис Володимирович

Назва проекту: «Орест Квач – воїн, патріот»

Навчальний заклад: Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільської обл.

Нас. пункт: м.Заліщики, Заліщицький р-н, Тернопільська область

Автори: Долинський Андрій Андрійович, Тяско Денис Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гуцуляк Наталія Ярославівна

Завантажити: тези, презентація

Сокол Олександр Олександрович

Назва проекту: «Життя обпалене війною»

Навчальний заклад: Опорний заклад- Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області Скадовського освітнього округу

Нас. пункт:  м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська область

Автори: Сокол Олександр Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Сокол Олександр Сергійович

Завантажити: тези, презентація

Красицький Андрій Ігорович

Назва проекту: ДИВО В КАМЕНІ

Навчальний заклад: Любомльський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Любомльської міської ради

Нас. пункт: м.Любомль, Любомльський р-н, Волинська область

Автори: Красицький Андрій Ігорович

Клас: 9

Керівники/координатори: Красицький Ігор Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Сипко Станіслав Романович

Назва проекту: «Мій внесок у музейну справу»

Навчальний заклад: Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського»

Нас. пункт: смт Решетилівка, Решетилівський р-н, Полтавська область

Автори: Сипко Станіслав Романович

Клас: 10

Керівники/координатори: Гусєва Ганна Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Коростеліна Юлія Сергіївна

Назва проекту: «Наша школа – серце села»

Навчальний заклад: Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с.Златоустівка, Волноваський р-н, Донецька область

Автори: Коростеліна Юлія Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Барабаш Олена Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Алексєєв Євген Володимирович

Назва проекту: «Дозвілля маріупольських підлітків протягом 80-90-х років ХХ століття».

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м.Маріуполь,  Донецька область

Автори: Алексєєв Євген Володимирович

Клас: 7

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Кудінова Анна Русланівна, Черненко Ірина Олегівна, Жицька Дар’я Анатоліївна, Васьянова Вероніка Миколаївна, Пропс Віктор Іванович, Палько Григорій Олександрович, Лагуткін Роман Сергійович, Кокорєв Максим Дмитрович

Назва проекту: «З бабусиної скрині, з дідусевого горища»

Навчальний заклад: Навчально — виховний комплекс «Сонцівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Покровської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с.Сонцівка, Покровський р-н, Донецька область

Автори: Кудінова Анна Русланівна, Черненко Ірина Олегівна, Жицька Дар’я Анатоліївна, Васьянова Вероніка Миколаївна, Пропс Віктор Іванович, Палько Григорій Олександрович, Лагуткін Роман Сергійович, Кокорєв Максим Дмитрович

Клас: 7

Керівники/координатори: Семикіна Тетяна Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Пляшко Софія Русланівна

Назва проекту: Селище Люблинець у 1980-2000 рр.:
соціально-економічний та культурний розвиток

Навчальний заклад: Опорний навчальний заклад «Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області»

Нас. пункт: смт Люблинець, Ковельський р-н, Волинська область

Автори: Пляшко Софія Русланівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Діка Мирослава Вячеславівна

Завантажити: тези, презентація

Савош Таїсія Миколаївна

Назва проекту: Культурно-мистецьке та духовне життя українців, поляків та євреїв міста Ковеля у 1919 – 1939 рр.

Навчальний заклад: Опорний навчальний заклад «Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області»

Нас. пункт: смт Люблинець, Ковельський р-н, Волинська область

Автори: Савош Таїсія Миколаївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Діка Мирослава Вячеславівна

Завантажити: тези, презентація

Клименко Єлизавета Євгеніївна

Назва проекту: Хто вріс корінням, той не зламається,
Хто має стержень, той не зігнеться

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька область

Автори: Клименко Єлизавета Євгеніївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Маркітан Лідія Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Ромочівська Марія Василівна

Назва проекту: Видатний історик Закарпаття- Михайло Тиводар

Навчальний заклад: Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей Іршавської районної ради Закарпатської області, Іршавський районний центр позашкільної роботи

Нас. пункт: с.Ільниця. Іршавський р-н, Закарпатська область

Автори: Ромочівська Марія Василівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Коровська Наталія Євгенівна

Завантажити: тези, презентація

Нестеренко Василь Андрійович

Назва проекту: «Три Богородичних храми селища Новоекономічного»

Навчальний заклад: Новоекономічна загальноосвітня школа I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області

Нас. пункт: смт Новоекономічне, Покровський р-н, Донецька область

Автори: Нестеренко Василь Андрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Медведєв Костянтин Володимирович, Калашник Наталія Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Лутай Анастасія Олександрівна

Назва проекту: ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ РОЗВИТКУ ЯБЛУНІ-КОЛОНІЇ

Навчальний заклад: Кролевецький навчально-виховний комплекс №6 «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти (ясла-садок)» Кролевецької міської ради

Нас. пункт: м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська область 

Автори: Лутай Анастасія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Федорець Людмила Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Йовенко Ярослава Олександрівна

Назва проекту: Духовні святині рідного краю

Навчальний заклад: Соколівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради

Нас. пункт: с.Соколівка, Жашківський р-н, Черкаська область

Автори: Йовенко Ярослава Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Харченко Володимир Володимирович, Йовенко Галина Павлівна

Завантажити: тези, презентація

Огребчук Вікторія Анатоліївна

Назва проекту: Єврейська громада селища Колки

Навчальний заклад: Опорний заклад навчально виховний комплекс «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей»

Нас. пункт: смт Колки, Маневицький р-н, Волинська область

Автори: Огребчук Вікторія Анатоліївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Садовий Микола Віталійович,
Літвінчук Юрій Леонідович

Завантажити: тези, презентація

Михайлюк Дар’я Ігорівна

Назва проекту: Роль вишитого рушника в житті мешканців Південної Слобожанщини (смт. Черкаського Слов’янського району Донецької області)

Навчальний заклад: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області,  гурток «Історичне краєзнавство» Донецького обласного центру туризму та краєзнавтва учнівської молоді

Нас. пункт:  смт Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька область

Автори: Михайлюк Дар’я Ігорівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Соколова Ганна Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Мельничук Владислава Юріївна, Змієвська Лілія Олександрівна, Шурова Олена Дмитрівна

Назва проекту: «Героїчний подвиг Августи Півень – учительки-партизанки в роки Другої світової війни»

Навчальний заклад: Баштанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Баштанської міської ради, Баштанського району, Миколаївської області

Нас. пункт:  м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська область

Автори: Мельничук Владислава Юріївна, Змієвська Лілія Олександрівна, Шурова Олена Дмитрівна

Клас: 8,9

Керівники/координатори: Береза Лілія Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Лань Олександр Павлович

Назва проекту: «Мученик за віру»

Навчальний заклад: Навчально-виховний комплекс «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Тернопільської районної ради Тернопільської області

Нас. пункт:  с.Мишковичі, Тернопільський р-н, Тернопільська область

Автори: Лань Олександр Павлович

Клас: 10

Керівники/координатори: Гладка Ірина Степанівна

Завантажити: тези, презентація

Коваленко Софія Денисівна

Назва проекту: «Школа починається з директора»

Навчальний заклад: Навчально-виховний комплекс  «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія» Балтської міської ради Одеської області

Нас. пункт:  м.Балта, Балтський р-н, Одеська область

Автори: Коваленко Софія Денисівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Гонтар Лариса Олексіївна

Завантажити: тези, презентація

Рибак Марія Олександрівна

Назва проекту: КОСТЯНТИНІВСЬКА ВУЛИЦЯ

Навчальний заклад: Школа І — ІІІ ступенів № 147 Деснянського району міста Києва

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Рибак Марія Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Бистров Сергій Борисович

Завантажити: тези, презентація

Смирнов Владислав Костянтинович

Назва проекту:  Мій внесок у музейну справу.

Навчальний заклад: Коростишівська міська станція юних техніків

Нас. пункт: м.Коростишів, Коростишівський р-н, Житомирська область

Автори: Смирнов Владислав Костянтинович

Клас: 8

Керівники/координатори: Самойленко Олег Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Корінь Едуард Олександрович

Назва проекту: „Минуле і теперішнє переселенців сіл Завалівка та Чернин “

Навчальний заклад: Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Згурівської районної ради Згурівського району Київської області

Нас. пункт: с.Нова Олександрівка, Згурівський р-н, Київська область

Автори: Корінь Едуард Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Дадацька Олена Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Шкабарня Ірина Віталіївна

Назва проекту: «КИРПИЧЕДЕЛАТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД СТ. ПОЛОГИ: НЕЙФЕЛЪД Г.П. И ТАРАСОВЪ М.К.» ЗНАЧЕННЯ ТА ХАРАКТЕРИСТИКА.

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Пологи, Пологівський р-н,  Запорізька область

Автори: Шкабарня Ірина Віталіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Тоцька Юлія Анатоліївна, Тоцька Софія Ігорівна

Завантажити: тези, презентація

Вєтров Ярослав Юрійович, Нікішина Софія Андріївна, Мащенко Максим Іванович

Назва проекту: РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ У М. ПОЛОГИ
(листопад 2013 – лютий 2014 рр.)

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Пологи, Пологівський р-н,  Запорізька область

Автори: Вєтров Ярослав Юрійович, Нікішина Софія Андріївна, Мащенко Максим Іванович

Клас: 9

Керівники/координатори: Тоцька Софія Ігорівна

Завантажити: тези, презентація

Хітайлова Катерина Євгенівна

Назва проекту: «Мешканці Кам’янсько-Дніпровського району та міста Енергодара, що загинули у зоні АТО та ООС 2014-2019рр.»

Навчальний заклад: Гурток «Історичне краєзнавство» Енергодарської малої академії наук учнівської молоді Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Енергодар,  Запорізька область

Автори: Хітайлова Катерина Євгенівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Губарева Світлана Федорівна

Завантажити: тези, презентація

Зуєва Катерина Андріївна

Назва проекту: ПРАВОСЛАВНІ ХРАМИ ЯК ДУХОВНІ СВЯТИНІ МАРІУПОЛЯ.
Навчальний заклад: Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м.Маріуполь,  Донецька область

Автори: Зуєва Катерина Андріївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Попа Анастасія Дмитрівна

Назва проекту: «Гуманітарна допомога маріупольців українським військовим у зоні «Операції об’єднаних сил».
Навчальний заклад: Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м.Маріуполь,  Донецька область

Автори: Попа Анастасія Дмитрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Пахомов Владислав Русланович

Назва проекту: МИСТЕЦЬКЕ НАДБАННЯ ЄГОРА МОВЧАНА — ПРЕДСТАВНИКА «ХАРКІВСЬКОЇ ШКОЛИ» ГРИ НА БАНДУРІ

Навчальний заклад: Навчальний заклад — Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Нас. пункт: смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська область

Автори: Пахомов Владислав Русланович

Клас: 9

Керівники/координатори: Грицай Любов Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Надточий Анастасія Михайлівна

Назва проекту: «Купальська обрядовість Слобожанщини на матеріалах Великописарівщини»

Навчальний заклад: Навчальний заклад — Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи,   гурток «Народознавство» Великописарівської районної станції юних натуралістів

Нас. пункт: смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська область

Автори: Надточий Анастасія Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кудінов Дмитро Валерійович, Обідець Катерина Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Гордієнко Дмитрій Віталійович

Назва проекту: НАРИС ДІЯЛЬНОСТІ ШКІЛЬНИХ МУЗЕЇВ
ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Навчальний заклад: Навчальний заклад — Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Нас. пункт: смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська область

Автори: Гордієнко Дмитрій Віталійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Обідець Катерина Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Мильошина Дар’я Василівна

Назва проекту: Виникнення, становлення та розвиток Пологівської гімназії «Основа».

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька область

Автори: Мильошина Дар’я Василівна

Клас: 11

Керівники/координатори: Калюжна Тамара Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Трубінова Людмила Ігорівна

Назва проекту: Авторська карта для поповнення музейної експозиції Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського як результат дослідження ролі кримських татар у процесі становлення Української держави на прикладі військово-політичних союзів з козаками через призму Конотопської битви 1659 року

Навчальний заклад: Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Конотоп, Сумська область

Автори: Трубінова Людмила Ігорівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Олех Анатолій Петрович

Завантажити: тези, презентація

Чухіль Олександр Юрійович

Назва проекту: Історія села Підсереднє

Навчальний заклад: Підсереднянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області

Нас. пункт: с-ще Підсереднє, Великобурлуцький р-н, Харківська область

Автори: Чухіль Олександр Юрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кошель Валентина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Вербицький Данііл Олегович

Назва проекту: Православні храми Балаклійщини другої половини XVII-початку ХХ ст.

Навчальний заклад: Балаклійська станція юних натуралістів Балаклійської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м.Балаклія, Харківська область

Автори: Вербицький Данііл Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Пурдя Ігор Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Лейко Олександр Сергійович

Назва проекту: “Вічне джерело громадянської відповідальності”

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Миколаївський ліцей» Лозівської міської ради Харківської області

Нас. пункт: с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська область

Автори: Лейко Олександр Сергійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Яковлева Ольга Василівна

Завантажити: тези, презентація

Москаленко Аліна Олегівна

Назва проекту: «Історія одного пам’ятника»

Навчальний заклад: Краєзнавчий гурток «Народні джерела» КПНЗ «РайБДТ», Новоекономічна загальноосвітня школа I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області

Нас. пункт: смт.Гришино, Покровський р-н, Донецька область

Автори: Москаленко Аліна Олегівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Калашник Наталія Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Барабаш Анатолій Геннадійович

Назва проекту: Пам’ять серця вічна.

Навчальний заклад: Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с.Златоустівка,  Волноваський р-н, Донецька область

Автори: Барабаш Анатолій Геннадійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Разумна Ніна Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Юрченко Ангеліна Юріївна

Назва проекту: Модерне українство – патріотизм в дії

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області»

Нас. пункт: смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська область

Автори: Юрченко Ангеліна Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Куряченко Володимир Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Копа Іван Андрійович

Назва проекту: Історія заснування та розвитку селища Близнюки на основі картографічних джерел

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області»

Нас. пункт: смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська область

Автори: Копа Іван Андрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Куряченко Володимир Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Лейберюк Олексій Михайлович

Назва проекту: Дорожня карта проекту «Запрошуємо відвідати музеї Сокирянського району Чернівецької області»

Навчальний заклад: Комунальна організація Шебутинецький навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) Сокирянського району Чернівецької області

Нас. пункт: с.Шебутинці, Сокирянський р-н, Чернівецька область

Автори: Лейберюк Олексій Михайлович

Клас: 10

Керівники/координатори: Галак Олена Василівна, Полонка Надія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Деркунська  Анастасія Олександрівна

Назва проекту: «Життя та побут менонітів Молочної колонії наприкінці   XIX  та на початку  XX століття Миколаївської сільської ради  Покровського району Донецької області»

Навчальний заклад: Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с.Миколаївка, Покровський р-н, Донецька область

Автори: Деркунська  Анастасія Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Пархоменко Дар’я Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Методичні рекомендації для розкриття теми конкурсу «Історик-Юніор Дослідник – 2019»

                  МІЙ ВНЕСОК У МУЗЕЙНУ СПРАВУ
У проектах, підготовлених для захисту на конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Історія», рекомендується досліджувати конкретні дані щодо конкретних місцевостей, а також особистостей, які внесли певний внесок у історію села, міста, країни тощо. Потрібно підкріплювати наведені відомості архівним пошуком, документами, які знайдені авторами представлених робіт та свідченнями, що збереглися до нашого часу, записаних авторами цих робіт. При цьому обов’язковим є аналіз та узагальнення представлених фактів.
Впродовж року майбутні учасники конкурсу повинні підготувати матеріали для поповнення музейної колекції будь-якого музею (шкільного, міського, селищного тощо). Таке поповнення може відбуватися експонатами, документами тощо, які знайдені, зібрані та досліджені самими учасниками. Якщо музею в школі поки що не існує, пропонуємо зробити експозицію в кабінеті історії, сфотографувати її і включити світлини до презентації.
Це може бути історія родини, школи, вулиць, громадських об’єднань, окремих особистостей,  а також сіл, міст тощо, але ОБОВ’ЯЗКОВО з доданням документів про реальні події і оформленням експозиції. Бажана домовленість про подальше використання цих матеріалів. Можуть бути представлені і описані артефакти, які виявлені під час археологічних раскопок, експедицій тощо.
Журі буде насамперед оцінювати власний внесок учасника конкурсу і практичну користь дослідження.
  Не заохочуються реферативні роботи, в яких наводяться факти з підручників, посібників, загальновідомі факти з життя відомих людей, які є в загальновідомих джерелах тощо.
  Заохочується  порівняльний аналіз, встановлення історичних зв’язків та наслідків подій, намагання виявлення особливостей у розвитку певних ситуацій тощо.
Найбільшу цінність роботи журі вбачатиме у власному внеску авторів та вмінню їх робити висновки з наведених першоджерел.
  У тези рекомендується включити наступні складові:
1. Чітко сформульовану мету дослідження.
2. Конкретні завдання, які треба виконати для досягнення мети.
3. Об’єкт та предмет дослідження.
4. Теоретичну частину, де можуть бути коротко повідомлені історичні обставини або відомі з літературних джерел дані, що складають підґрунтя дослідження, а також аналіз цих даних.
5. Експериментальну частину, в якій наводяться методи та результати дослідження, проведеного автором проекту, а також їх аналіз.
6. Висновки, де чітко сформульовані отримані результати, вказується особистий внесок авторів проекту та елементи новизни дослідження.
До презентації повинні бути включені:
1. Дані про учня та керівника.
2. Мета та завдання дослідження.
3. Доказово викладені власні спостереження, експерименти тощо, фотографії, що ілюструють виконання роботи і результати дослідження.
4. Короткі висновки з формулюванням результатів, їх новизни і власного внеску автора.
Презентація повинна містити не більше 15 слайдів.
У ЗАЯВЦІ вказуйте повно і правильно прізвище, ім’я, по-батькові учня та його керівника, контакти та вказуйте номер відділення «Нової пошти» з номером моб. телефону особи, яка отримуватиме Дипломи для учнів та Подяки вчителям.

Завдання тестового етапу Історик 2018-2019

Завдання конкурса ІЮ2018-19 5 У

Завдання конкурса ІЮ2018-19 6 У

Завдання конкурса ІЮ2018-19 7 У

Завдання конкурса ІЮ2018-19 8 У

Завдання конкурса ІЮ2018-19 9 У

Завдання конкурса ІЮ2018-19 10 У

Завдання конкурса ІЮ2018-19 11 У

______________________________________________________________________

Відповіді Історик 2018-19

РЕЗУЛЬТАТИ 2018/2019 Історія

Відмінними вважаються результати учнів, які набрали понад 75% від максимальної кількості балів, тобто від 105,25 до 150 балів, добрими — результати учнів, які набрали понад 50%, тобто від 75,25 до 105 балів.

РЕЗУЛЬТАТИ ОН-ЛАЙН ЗАХИСТУ В НОМІНАЦІЇ «ІСТОРІЯ»

Підбиваючи підсумки конкурсу «МАН-Юніор Дослідник 2018» у номінації «Історія», журі встановило такі критерії для розподілу призових місць:
Диплом ІІІ ступеню — від 5 до 6,9 балів;
Диплом ІІ ступеню — від 7 до 8,9 балів;
Диплом І ступеню — від 9 до 10 балів.

Диплом учасника конкурсу отримають проекти, оцінені менше 5 балів.

Скачати

Коваленко Анжеліка, Ткаліч Софія

Назва проекту: «Стежками історії рідного міста»

Навчальний заклад: Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Запоріжжя, Запорізька область

Автори: Коваленко Анжеліка, Ткаліч Софія 

Клас: 7

Керівники/координатори: Гузеватий Андрій Юрійович

Завантажити: тези, презентація

Ходова Крістіна Олегівна

Назва проекту: 100 років Української Народної РеспублікиУчасть уроженців Сватівщини в національно-визвольних змаганнях 1917-1921 рр.

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Нас. пункт:  м.Сватове, Сватівський район, Луганська область

Автори: Ходова Крістіна Олегівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Канівець Інна Олегівна

Завантажити: тезипрезентація

Гончарова Анна Дмитрівна

Назва проекту: Полтавці в боротьбі за незалежність УНР: Симон Петлюра

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»

Нас. пункт:  м.Полтава.  Полтавська область

Автори: Гончарова Анна Дмитрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Каневська Оксана Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Мельник Дмитро Олександрович

Назва проекту: Вшанування постаті Тараса Шевченка на Роменщині в роки Української революції 1917-1921

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів№11  Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Мельник Дмитро Олександрович

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Сіняєв Руслан Володимирович

Назва проекту: Громадсько-просвітницька діяльність Григорія Ващенкав роки Української революції 1917-1921

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів№11  Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Сіняєв Руслан Володимирович

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Книшенко Яна Сергіївна

Назва проекту: Директорія в Харкові

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Книшенко Яна Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Антонюк Тетяна Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Хейло Ірина Сергіївна

Назва проекту: Генерал армії УНР (П.Болбочан)

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Хейло Ірина Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Антонюк Тетяна Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Кизим Назар Олексійович, Щербань Богдан Миколайович

Назва проекту: Олександр Коваленко – революціонер з Роменщини

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Кизим Назар Олексійович, Щербань Богдан Миколайович

Клас: 8

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Байдужий Вадим Володимирович

Назва проекту: Забуті імена роменських «подєбрадців»

Навчальний заклад: Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Байдужий Вадим Володимирович

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Марченко Анжела Володимирівна

Назва проекту: Жіноче обличчя української революції 1917-1921 років

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Марченко Анжела Володимирівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези,  презентація

Грищук Владислав Русланович

Назва проекту: Повстанський рух під проводом Нікіфора Григор’єва

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Грищук Владислав Русланович

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези,презентація

Федюшкіна Валерія Володимирівна

Назва проекту: В.І. Кедровський про Херсон 1917 року

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Федюшкіна Валерія Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Гордіна Альбіна Максимівна

Назва проекту: «100 років УНР – як це було і на що вплинуло у Харківській губернії»

Навчальний заклад:ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 122 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт:   м.Харків, Харківська область

Автори: Гордіна Альбіна Максимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Скиба Катерина Віталіївна

Завантажити: тезипрезентація

Степанов Данило Олексійович

Назва проекту: «Роль місцевого самоврядування у становленні Української держави (на прикладі Бахмутського краю)»

Навчальний заклад: Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м.Бахмут, Донецька область

Автори: Степанов Данило Олексійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Пузікова Тетяна Миколаївна, Злобіна Дар’я Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Дмитренко Валерія Вадимівна

Назва проекту: «Козача рада Правобережної України»: спроба організації антибільшовицького повстання (серпень 1921 р. – березень 1922 р.)

Навчальний заклад: БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»ЛІЦЕЙ-МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК»БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт:   м. Біла Церква,  Київська область

Автори: Дмитренко Валерія Вадимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бурлака Сергій Іванович

Завантажити: тезипрезентація

Хандій Діана Ігорівна, Шмиглик Ольга Ярославівна, Миронюк Софія Богданівна

Назва проекту: Воєнно-політична ситуація у Заліщицькому повіті (квітень-липень, 1919) (До 100-річчя Української національно — демократичної революції)

Навчальний заклад: Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільської обл.

Нас. пункт:  м.Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область

Автори: Хандій Діана Ігорівна, Шмиглик Ольга Ярославівна, Миронюк Софія Богданівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Дяків Василь Григорович

Завантажити: тезипрезентація

Луценко Анна Едуардівна

Назва проекту: Події початку Української національно-демократичної революції крізь призму поглядів Н.Суровцової

Навчальний заклад: Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум» Уманської міської ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Умань, Черкаська область

Автори: Луценко Анна Едуардівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Рудик Надія Євгеніївна

Завантажити: тези, презентація

Глабчастий Назарій Юрійович

Назва проекту: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло у селищі Нова Ушиця

Навчальний заклад: Новоушицька загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №2 Новоушицької селищної ради Хмельницької області

Нас. пункт:  смт Нова Ушиця, Новоушицький район, Хмельницька область

Автори: Глабчастий Назарій Юрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Зварич Антоніна Георгіївна

Завантажити: тезипрезентація

Голодніков Ярослав

Назва проекту: «Українці в спогадах Казимира Делямара в ХІХ ст.»

Навчальний заклад: ТОВ » Приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків «КАДЕТСТВО»

Нас. пункт:  м.Боярка, Києво-Святошинський район, Київська область

Автори: Голодніков Ярослав

Клас: 8

Керівники/координатори: Помінчук Володимир Іванович

Завантажити: тези, презентація

Роєв Єгор

Назва проекту: «м. Боярка в роки Української національної революції 1917 – 1921 рр.»

Навчальний заклад: ТОВ » Приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків «КАДЕТСТВО»

Нас. пункт:  м.Боярка, Києво-Святошинський район, Київська область

Автори: Роєв Єгор

Клас: 8

Керівники/координатори: Помінчук Володимир Іванович

Завантажити: тези, презентація

Рожко Гліб Євгенович

Назва проекту: Херсонщина. 100 років УНР

Навчальний заклад: Херсонська гімназія №6 Херсонської міської ради

Нас. пункт:  м.Херсон, Херсонська область

Автори: Рожко Гліб Євгенович

Клас: 10

Керівники/координатори: Штогріна Оксана Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Пипенко Олег Юрійович, Тимощук Владислав Ігорович

Назва проекту: Життя і діяльність М.Чернявського (100 років УНР)

Навчальний заклад: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Пипенко Олег Юрійович, Тимощук Владислав Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Олійник Ніна Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Дубовий Олег Віталійович

Назва проекту: Михайло Грушевський в історичному контексті: перший Президент України чи Голова Центральної Ради

Навчальний заклад: Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м. Києва

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Дубовий Олег Віталійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Зацаринна Наталія Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Папенко Роман Валентинович

Назва проекту: «Родом з Великої Волині: волиняни-міністри УНР»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт:   м.Луцьк, Волинська область

Автори: Папенко Роман Валентинович

Клас: 9

Керівники/координатори: Мельник Андрій Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Боровіков Олексій Олександрович

Назва проекту: «Військова еліта УНР на Волині: Олександр Осецький»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт:   м.Луцьк, Волинська область

Автори: Боровіков Олексій Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Мельник Андрій Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Мірошник Діана Артурівна

Назва проекту: Українська республіканська капела

Навчальний заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Енергодар, Запорізька область

Автори: Мірошник Діана Артурівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бондажевський Петро Михайлович

Завантажити: тезипрезентація

Хітайлова Катерина Євгенівна

Назва проекту: Українська Народна Республіка – народжена революцією.  Наслідки та долі людей

Навчальний заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Енергодар, Запорізька область

Автори: Хітайлова Катерина Євгенівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Губарева Світлана Федорівна

Завантажити: тезипрезентація

Гавриленко Анатолій Олегович

Назва проекту: Герої УНР  на Васильківщині

Навчальний заклад: Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» на базі Васильківського міського ЦДЮТ

Нас. пункт:  м.Васильків, Київська область

Автори: Гавриленко Анатолій Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Розумнюк Антоніна Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Заруба Денис Ігорович

Назва проекту: Бахмутський повіт Катеринославської губернії у 1917 – 1918 роках

Навчальний заклад: Світлодарський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І ступеня — гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області

Нас. пункт:  м.Світлодарськ, Бахмутський район, Донецька область

Автори: Заруба Денис Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Гмиря Наталя Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Назаренко Юлія Сергіївна

Назва проекту: «Всеукраїнський з’їзд Вільного козацтва у м.Чигирин»

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Назаренко Юлія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Москальова Яна Романівна

Назва проекту: «Іван Маркурович Компанієць – сотник Холодноярського полку гайдамаків»

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Москальова Яна Романівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Коваленко Анжеліка Юріївна

Назва проекту: ЄВГЕН ЧИКАЛЕНКО: МЕЦЕНАТ ТА ФУНДАТОР УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ

Навчальний заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Нас. пункт: м.Київ

Автори: Коваленко Анжеліка Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бойчук Яна Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Гайтеров Ілля Юрійович

Назва проекту: «Український Парнас» у Києві: культурологічний аспект державотворення УНР.

Навчальний заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Нас. пункт: м.Київ

Автори: Гайтеров Ілля Юрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Бойчук Яна Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Байскова Ліна Геннадіївна, Іршадова Аміна Ялчин кизи, Степаненко Юлія Святославівна

Назва проекту: «100 років УНР – як це було і на що вплинуло на Васильківщині»

Навчальний заклад: Калинівська загальноосвітня школа I-IIIст. №2 Васильківського району Київської області

Нас. пункт:  смт Калинівка, Васильківський район, Київська область

Автори: Байскова Ліна Геннадіївна, Іршадова Аміна Ялчин кизи, Степаненко Юлія Святославівна

Клас: 10,11

Керівники/координатори: Носач Ольга Всеволодівна

Завантажити: тезипрезентація

Левченко Ілона Олександрівна

Назва проекту: „Пирятинщина в роки Української революції“

Навчальний заклад: Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:  м.Пирятин, Пирятинський район, Полтавська область

Автори: Левченко Ілона Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Ванюгова Людмила Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Данчук Ірина Олегівна

Назва проекту: Гордій Васильович Нянчур – державний і громадський діяч Української Народної Республіки

Навчальний заклад: Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя Радянського Союзу Петра Кізюна Красилівського району Хмельницької області

Нас. пункт: м.Красилів, Красилівський район, Хмельницька область

Автори: Данчук Ірина Олегівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Заїка Ольга Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Доценко Олена Анатоліївна

Назва проекту: Канівщина в подіях Української революції 1917-1921 років

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Нас. пункт: с.Степанці, Канівський район, Черкаська область

Автори: Доценко Олена Анатоліївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Заїка Світлана Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Островерх Вікторія Віталіївна

Назва проекту: Історія Покровських копалин. Минуле та майбутнє

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська область

Нас. пункт: м.Покров, Дніпропетровська область

Автори: Островерх Вікторія Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дерій Зоя Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Грицуля Діана Валеріївна

Назва проекту: Наукова та творча спадщина Бориса Мозолевського

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська область

Нас. пункт: м.Покров, Дніпропетровська область

Автори: Грицуля Діана Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дерій Зоя Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Скляр Діана Ігорівна

Назва проекту: «Село Пархомівка в дзеркалі Української революції 1917-1921 років».

Навчальний заклад: Харківська гімназія № 82 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Скляр Діана Ігорівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Ткаленко Оксана Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Воронянський Андрій Олександрович

Назва проекту: «Люди Свободи Решетилівського краю.»

Навчальний заклад: Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені  І.Г. Боровенського»

Нас. пункт: смт Решетилівка, Решетилівський район, Полтавська область

Автори:  Воронянський Андрій Олександрович

Клас: 11

Керівники/координатори: Гусєва Ганна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Склянчук Анна Олександрівна

Назва проекту: “100 років Української республіки.Життя Любомльщини.”

Навчальний заклад: Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Любомльської районної ради Волинської області

Нас. пункт:  м.Любомль, Любомльський район, Волинська область

Автори: Склянчук Анна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кривдік Григорій Васильович

Завантажити: тезипрезентація

Гупаленко Марія Олександрівна, Петриченко Євгенія Олександрівна

Назва проекту: 100 РОКІВ УНР: ВПЛИВ ПОДІЙ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ НА СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ТА КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ ЧЕРКАЩИНИ 1917-1918 РОКІВ

Навчальний заклад: Смілянська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Сміла, Черкаська область

Автори: Гупаленко Марія Олександрівна, Петриченко Євгенія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Булиух Юрій Гаврилович

Завантажити: тезипрезентація

Митроняк Інесса Павлівна

Назва проекту: «Наш земляк Михайло Кочерган – директор департаменту чужоземних зносин МЗС УНР»

Навчальний заклад: Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області

Нас. пункт:  с.Дихтинець, Путильський район, Чернівецька область

Автори: Митроняк Інесса Павлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Грицюк Михайло Григорович

Завантажити: тезипрезентація

Антонюк Руслана Валеріївна

Назва проекту: Бойовий шлях підпілля під час Другої світової війни

Навчальний заклад: Ходорківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської селищної ради Житомирської області

Нас. пункт: с.Ходорків, Попільнянський район, Житомирська область

Автори: Антонюк Руслана Валеріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Рябенька Тетяна Дмитрівна

Завантажити: тезипрезентація

Літвінова Анжела Геннадіївна, Коробка Анна Олексіївна

Назва проекту: «КРАХ МРІЇ ПРО УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСТЬ КРІЗЬ ПРИЗМУ ПРОВІНЦІЙНОГО МІСТЕЧКА»

Навчальний заклад: Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука

Нас. пункт:  м.Кременчук, Полтавська область

Автори: Літвінова Анжела Геннадіївна, Коробка Анна Олексіївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Карпенко Лариса Владиславівна, Симоненко Світлана Юхимівна

Завантажити: тезипрезентація

Лободенко Каміла Олександрівна

Назва проекту: «Події 1917-1921 рр. у Костянтино-градському повіті Полтавської губернії крізь призму біографістики  (на прикладі Н.І. Махна та П.О. Кудрявцева)»

Навчальний заклад: Красноградський навчально — виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти) № 2 Красноградської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Красноград, Красноградський район, Харківська область

Автори: Лободенко Каміла Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Меднікова Людмила Петрівна, Ярмухаметова Тетяна Юріївна,  Мельник Інна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Лаврик Дмитро Олегович

Назва проекту: «Події та герої УНР в урбанонімічному просторі Харкова: історія та сучасність»

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Харків, Харківська область

Автори: Лаврик Дмитро Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Красько Ольга Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Балан Олег Русланович

Назва проекту: ДНІПРОПЕТРОВЩИНА ТА УКРАЇНА-ЄДИНА РОДИНА

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська область

Нас. пункт: м.Покров, Дніпропетровська область

Автори: Балан Олег Русланович

Клас: 10

Керівники/координатори: Дерій Зоя Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Поваренко Ольга Сергіївна

Назва проекту: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло у моєму місті

Навчальний заклад: Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №6» Дніпровської міської ради

Нас. пункт:  м.Дніпро,  Дніпропетровська область

Автори: Поваренко Ольга Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Мінаєва Ельвіра Василівна

Завантажити: тези, презентація

Максакова Катерина Вячеславівна

Назва проекту: Початок Українського відродження на Охтирщині у 1917 році

Навчальний заклад: Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської рада Сумської області

Нас. пункт:  м.Охтирка, Сумська область

Автори: Максакова Катерина Вячеславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Міщенко Людмила Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Зайка Валерія Андріївна

Назва проекту: Діяльність «Просвіт» Охтирського повіту в 1917-1921 роках

Навчальний заклад: Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради

Нас. пункт:  м.Охтирка, Сумська область

Автори: Зайка Валерія Андріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Фесенко Богдан Олександрович

Назва проекту: Визвольні змагання на Сумщині в 1917 році

Навчальний заклад: Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Охтирка, Сумська область

Автори: Фесенко Богдан Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Тарасенко Валерія Русланівна

Назва проекту: Культурно-освітні процеси на Сумщині у період Центральної Ради (на основі аналізу періодичних видань 1917–1918 рр.)

Навчальний заклад: Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Конотоп, Сумська область

Автори: Тарасенко Валерія Русланівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Клименко Антон Сергійович

Завантажити: тези, презентація

Прокопенко Юрій Павлович

Назва проекту: УРЯД УНР У ВІННИЦІ

Навчальний заклад: ТОВ «Центр освіти «ОПТІМА», м.Київ

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Прокопенко Юрій Павлович

Клас: 8

Керівники/координатори: Новікова Юлія Валеріївна

Завантажити: тезипрезентація

Шкабарня Ірина Віталіївна

Назва проекту: УНР ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ІСТОРИЧНИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ. ВИМОГИ ПРЕДСТАВНИКІВ УНР ТА РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ (листопад 2013 – лютий 2014 р.р.) У м. ПОЛОГИ.

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Пологи, Пологівський район, Запорізька область

Автори: Шкабарня Ірина Віталіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Тоцька Юлія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Лобанова Олександра Максимівна

Назва проекту: «Українська Народна Республіка та її вплив на історичний шлях України»

Навчальний заклад: Станція юних техніків міста Ізмаїл Одеської області

Нас. пункт:  м. Ізмаїл, Одеська область

Автори: Лобанова Олександра Максимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гончарова Юлія Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Плахота Дмитро Євгенович

Назва проекту: Чорнобаївщина у  роки УНР

Навчальний заклад: Малобурімська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  с.Мала Бурімка, Чорнобаївський район, Черкаська область

Автори: Плахота Дмитро Євгенович

Клас: 9

Керівники/координатори: Бабак  Валентина  Антонівна

Завантажити: тезипрезентація

Шеїн Поліна Павлівна

Назва проекту: Роман Шнипко-«завольник,засвойник»

Навчальний заклад: Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м.Лиман, Донецька область

Автори: Шеїн Поліна Павлівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Шеїн Юлія Леонідівна

Завантажити: тезипрезентація

Віннік Софія Сергіївна

Назва проекту: Аграрні перетворення на території с. Знаменка  (смт. Черкаське) Ізюмського повіту ( Слов’янського району) в 1917-1921роках.

Навчальний заклад: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Черкаської ОТГ Слов`янського району Донецької області

Нас. пункт: смт Черкаське, Слов’янський район, Донецька область

Автори: Віннік Софія Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Соколова Ганна Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Юр’єв Євген Дмитрович

Назва проекту: Порівняння створення та діяльності армій УНР  та Української Держави.

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області»

Нас. пункт: м. Харків,  Харківська область

Автори: Юр’єв Євген Дмитрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Доценко Людмила Леонтіївна

Завантажити: тезипрезентація

Чопенко Аліна Сергіївна

Назва проекту: 100 років УНР – причини, хід, наслідки

Навчальний заклад: Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с.Дворічний Кут, Дергачівський район, Харківська область

Автори: Чопенко Аліна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Артюх Євген Борисович

Завантажити: тезипрезентація

Грішіна Ольга Юріївна, Шевченко Софія Сергіївна

Назва проекту: «Українська Народна Республіка: уроки від визначних політиків»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Харківський навчально — виховний комплекс «школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (ясла — садок)» №8 Харківської міської ради Харківської області»

Нас. пункт:  м.Харків, Харківська область

Автори: Грішіна Ольга Юріївна, Шевченко Софія Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дмитрієва Оксана Євгенівна

Завантажити: тезипрезентація

Бойчук Катерина Іванівна

Назва проекту: Село Песець — наша історія

Навчальний заклад: Песецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Нас. пункт: с.Песець, Новоушицький район,  Хмельницька область

Автори: Бойчук Катерина Іванівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Сіваш Валерій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Барбуца Аліна Дмитрівна

Назва проекту: Події на Конотопщині в березні-жовтні 1917 року

Навчальний заклад: Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Конотоп, Сумська область

Автори: Барбуца Аліна Дмитрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Дубовик Віталій Володимирович

Завантажити: тезипрезентація

Гаврилюк Тетяна Володимирівна, Тищенко Єлізавета Вадимівна

Назва проекту: “100 років УНР – як це було…” Дослідження на місцевому матеріалі.

Навчальний заклад: Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо — математичного циклів Голопристанської міської ради Херсонської області

Нас. пункт:   м.Гола Пристань, Херсонська область

Автори: Гаврилюк Тетяна Володимирівна, Тищенко Єлізавета Вадимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Попович Росіна Валеріївна

Завантажити: тезипрезентація

Басараб Анна Володимирівна

Назва проекту: «Іваничі за часів УНР»

Навчальний заклад: Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Басараб Анна Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тезипрезентація

Степанюк Катерина Миколаївна

Назва проекту: «Участь мешканців Бережанщини у національно-визвольних змаганнях 1917-21 рр. (з наголосом на селі Лісники)»

Навчальний заклад: Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Степанюк Катерина Миколаївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тезипрезентація

Макаряк Артем Ігорович

Назва проекту: «Військові підрозділи УНР у Володимирі-Волинському»

Навчальний заклад: Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Макаряк Артем Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тезипрезентація

Дворніченко Андрій Вадимович

Назва проекту: Діяльність Української хати в Херсоні в період революції 1918-1920 рр. (100 років УНР)

Навчальний заклад: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Дворніченко Андрій Вадимович

Клас: 10

Керівники/координатори: Журбіна Ірина Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Дзюбаненко Владислав Сергійович

Назва проекту: Андрій Лівицький: від мирового судді до правонаступника Симона Петлюри

Навчальний заклад: Економіко-правовий коледж Київського кооперативного інституту бізнесу і права

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Дзюбаненко Владислав Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Руденко Юлія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Самелюк Каріна Вікторівна

Назва проекту: Відродження української державності в ХХ столітті: Лисянка у вирі революційних подій

Навчальний заклад: Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лисянської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:   смт Лисянка, Лисянський район, Черкаська область

Автори: Самелюк Каріна Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Любчич Тетяна Борисівна

Завантажити: тези, презентація

Зуєва Катерина Андріївна

Назва проекту: «Діяльність загонів «Вільного козацтва» на території Маріупольського повіту Катеринославської губернії у 1918 році».

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м.Маріуполь, Донецька область

Автори: Зуєва Катерина Андріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Антоненко Богдан Павлович

Назва проекту: Події 1917-1920 років в моєму місті Мерефа

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф`янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Мерефа, Харківський район, Харківська область

Автори: Антоненко Богдан Павлович

Клас: 10

Керівники/координатори: Терещенко Олена Леонідівна, Кукленко Олена Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Масленнікова Катерина Леонідівна

Назва проекту: Ізюмщина у вирі революції

Навчальний заклад:  Ізюмська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Ізюм, Харківська область

Автори: Масленнікова Катерина Леонідівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Олійник Наталія Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Атаманчук Олександра Олександрівна

Назва проекту: К.Солуха -зразок служіння українському народу

Навчальний заклад: Слобідсько-Рихтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Нас. пункт:  с.Слобідка-Рихтівська, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Автори: Атаманчук Олександра Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Побережний Олександр Степанович

Завантажити: тези, презентація

Цокур Руслана Русланівна

Назва проекту: Національно-демократичні перетворення на Золотоніщині доби Центральної ради (1917-1918 рр.)

Навчальний заклад: Коврайський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад» імені Г. С. Сковороди

Нас. пункт:   с.Коврай, Золотоніський район, Черкаська область

Автори: Цокур Руслана Русланівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Різник Людмила Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Воронова Оксана Миколаївна

Назва проекту: Українська Хата в Херсоні

Навчальний заклад: Тягинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради Херсонської області

Нас. пункт:  с.Тягинка, Бериславський район, Херсонська область

Автори: Воронова Оксана Миколаївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Скачко Людмила Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Перепелиця Максим Володимирович

Назва проекту: «Забуті імена Барвінківської історії. Володимир Васильович Сікевич»

Навчальний заклад: Опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Барвінкове, Барвінківський район, Харківська область

Автори: Перепелиця Максим Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Григор’єва Катерина Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Баблонюк Андрій Васильович

Назва проекту: “Яків Васильович Орел -Гальчевський”(Войнаровський)

Навчальний заклад: Ярмолинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області

Нас. пункт: смт Ярмолинці, Ярмолинецький район, Хмельницька область

Автори: Баблонюк Андрій Васильович

Клас: 10

Керівники/координатори: Герасимчук Інга Вадимівна

Завантажити: тези, презентація

Яросевич Анастасія Богданівна

Назва проекту: Життя Заліщицького повіту Чортківської округи у роки Української національно-демократичної революції (1918-1919 рр.)

Навчальний заклад: Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільської обл.

Нас. пункт:  м.Заліщики,  Заліщицький район, Тернопільська область

Автори:  Яросевич Анастасія Богданівна

Клас: 8

Керівники/координатори:  Дяків Василь Григорович

Завантажити: тезипрезентація

Луковенко Вікторія Валеріївна, Проценко Анастасія Дмитрівна

Назва проекту: 100 років УНР. Наслідки діяльності у Харкові

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Харків, Харківська область

Автори:  Луковенко Вікторія Валеріївна, Проценко Анастасія Дмитрівна

Клас: 7

Керівники/координатори:  Ушакова Світлана Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Мерабет Ясмін

Назва проекту: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло Перші українські гроші (1917-1918 рр.)

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Харків,  Харківська область

Автори: Мерабет Ясмін

Клас: 10

Керівники/координатори:  Лавроненко Марина Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Сокол Олександр Олександрович

Назва проекту: “Південні ворота України: хронологія буремних років (до 100 річниці УНР)”

Навчальний заклад: Опорний заклад Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області

Нас. пункт:  м.Скадовськ, Скадовський район, Херсонська область

Автори: Сокол Олександр Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори:  Сокол Олександр Сергійович

Завантажити: тезипрезентація

Благодир Наталія Юріївна

Назва проекту: 100 РОКІВ УНР: ВПЛИВ ПОДІЙ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ НА СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ТА КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ ХАРКІВЩИНИ 1917 – 1918 РОКІВ

Навчальний заклад: Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Колонтаїв, Краснокутський район,  Харківська область

Автори: Благодир Наталія Юріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Шмат Наталія Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Заєва Ніна Миколаївна

Назва проекту: Іван Миколайович Циба — невідомі імена української революції

Навчальний заклад: Сугарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Сугарівське, смт Сахновщина,  Сахновщинський район, Харківська область

Автори: Заєва Ніна Миколаївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Вальковська Наталія Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Василинчук Катерина Володимирівна

Назва проекту: Розбудова інституцій місцевого самоврядування на Поділлі в добу Директорії Української Народної Республіки

Навчальний заклад: Кульчиєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області

Нас. пункт: с.Кульчіївці, Кам’янець-Подільський район,  Хмельницька область

Автори: Василинчук Катерина Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Клімчук Юрій Аркадійович

Завантажити: тезипрезентація

Рудь Сергій Олександрович

Назва проекту: Події 1917-1921 років на Зачепилівщині (Харківська область)

Навчальний заклад: Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської селищної ради Харківської області

Нас. пункт:  смт Зачепилівка, Зачепилівський район, Харківська область

Автори: Рудь Сергій Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Буланов Юрій Іванович

Завантажити: тезипрезентація

Ломаковська Валерія Олександрівна

Назва проекту: Микола Міхновський у суспільно-політичних процесах Української революції 1917-1921 рр.

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Ломаковська Валерія Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Середа Олексій Борисович

Завантажити: тезипрезентація

Юрченко Юлія Йосифівна

Назва проекту: Нестор Махно у Гришині

Навчальний заклад: Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Покровської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м. Родинське, Донецька область

Автори: Юрченко Юлія Йосифівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Гордієнко Світлана Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Чорна Вікторія Сергіївна

Назва проекту: «Мій край теренами Української революції»

Навчальний заклад: Шатавський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум» Маківської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області

Нас. пункт:  с.Шатава, Дунаєвецький район, Хмельницька область

Автори: Чорна Вікторія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Чорна Оксана Савівна

Завантажити: тезипрезентація

Марущак Ангеліна Віталіївна

Назва проекту: Життя та діяльність Агатангела Кримського

Навчальний заклад: Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Нас. пункт: с. Шевченкове Звенигородський район, Черкаська область

Автори: Марущак Ангеліна Віталіївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Небесна Валентина Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Методичні рекомендації «Історик-Юніор Дослідник – 2018»

Короткі методичні рекомендації для розкриття теми конкурсу

«Історик-Юніор Дослідник – 2018» 

100 РОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

  У проектах, підготовлених для захисту на конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Історія», рекомендується досліджувати конкретні дані щодо конкретних місцевостей, а також особистостей, які внесли певний внесок у історію села, міста, країни 100 років тому. Потрібно підкріплювати наведені відомості архівним пошуком, документами, які знайдені авторами представлених робіт та свідченнями, що збереглися до нашого часу, записаних авторами цих робіт. При цьому обов’язковим є аналіз та узагальнення представлених фактів.

Не заохочуються реферативні роботи, в яких наводяться факти з підручників, посібників, загальновідомі факти з життя відомих людей, які є в загальновідомих джерелах тощо.

Заохочується порівняльний аналіз, встановлення історичних зв’язків та наслідків подій, намагання виявлення особливостей у розвитку певних ситуацій тощо.

Найбільшу цінність роботи журі вбачатиме у власному внеску авторів та вмінню їх робити висновки з наведених першоджерел.

 

У тези рекомендується включити наступні складові:

  1. Чітко сформульовану мету дослідження.
  2. Конкретні завдання, які треба виконати для досягнення мети.
  3. Об’єкт та предмет дослідження.
  4. Теоретичну частину, де можуть бути коротко повідомлені історичні обставини або відомі з літературних джерел дані, що складають підґрунтя дослідження, а також аналіз цих даних.
  5. Експериментальну частину, в якій наводяться методи та результати дослідження, проведеного автором проекту, а також їх аналіз.
  6. Висновки, де чітко сформульовані отримані результати, вказується особистий внесок авторів проекту та елементи новизни дослідження.

 

До презентації повинні бути включені:

  1. Дані про учня та керівника.
  2. Мета та завдання дослідження.
  3. Доказово викладені власні спостереження, експерименти тощо, фотографії, що ілюструють виконання роботи і результати дослідження.
  4. Короткі висновки з формулюванням результатів, їх новизни і власного внеску автора.

Презентація повинна містити не більше 15 слайдів.

Завдання тестового етапу Історик 2017-2018

Завдання конкурса ІЮ2017-18 5 У

Завдання конкурса ІЮ2017-18 6 У

Завдання конкурса ІЮ2017-18 7 У

Завдання конкурса ІЮ2017-18 8 У

Завдання конкурса ІЮ2017-18 9 У

Завдання конкурса ІЮ2017-18 10 У

Завдання конкурса ІЮ2017-18 11 У

______________________________________________________________________

Відповіді Історик 2017-18

Результати 2017/2018

Відмінними вважаються результати учнів, які набрали понад 75% від максимальної кількості балів, тобто від 105,25 до 150 балів, добрими — результати учнів, які набрали понад 50%, тобто від 75,25 до 105 балів.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ»

Пропонуємо певні рекомендації для підготовки до проведення конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» для кожної з номінацій.
До загальних порад відносимо проведення позакласних заходів на вказану тематику у вигляді учнівських конференцій, у формі відомих інтелектуальних змагань (Брейн-рингів, вікторин, «Що? Де? Коли?).

Особливо рекомендуємо при підготовці проводити інтерактивний конкурс «Ти-мені, я-тобі», який спрямований на активізацію пізнавальної діяльності учнів, а також розвиває в них вміння самостійно формулювати цікаві питання, а також давати докладні відповіді на них, вміння аналізувати отримані відповіді і викладати це в короткій рецензії на відповідь.
Конкурс «Ти-мені, я-тобі» передбачає:

  1. підготовку питань однією команди учнів для іншої за загальною темою конкурсу «МАН-Юніор»;
  2. організацію змагань у вигляді почергового проголошення запитань учнями кожної з команд: один з учнів запитує, учні команди-суперника мають 1 хвилину на обговорення, після чого формулюють відповідь;
  3. після отримання відповіді учень, який задав питання, рецензує отриману відповідь: доповнює її або, якщо відповідь неправильна, надає правильну;
  4. журі з учнів-старшокласників (або вчитель) оцінює зміст питань, якість відповідей та короткі рецензії на відповідь, які надає команда, що підготувала конкретне питання.

Дивіться більш докладні рекомендації щодо змісту завдань та літературних джерел, які використовувались при складанні завдань.

Рекомендації для номінації «ІСТОРІЯ»    СКАЧАТИ ТУТ 

Рекомендації для номінації «ЕКОЛОГІЯ»  СКАЧАТИ ТУТ

Рекомендації для номінації «АСТРОНОМІЯ»  СКАЧАТИ ТУТ

Рекомендації для номінації «ТЕХНІКА»  СКАЧАТИ ТУТ

Результати он-лайн захисту в номінації «Історик-Юніор»

 

Учасників конкурсу в номінації «Історія» загалом – 206;

з них:

дипломи І ступеню отримають 6 учнів;

дипломи ІІ ступеню – 25 учнів;

дипломи ІІІ ступеню – 112 учнів.

Представлено на конкурс 192 роботи.

Норми для визначення призових місць у номінації «Історія»: диплом І ступеню – від 9,0 до 10 балів; ІІ ступеня – 7,0 – 8,95 балів; ІІІ ступеня – 5 – 6,9 балів.

ДАЛІ ПРО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Скачати

Руденко Маргарита Михайлівна, Хамула Дарина Денисівна

Назва проекту: «Історія створення «Портрета гетьмана Мазепи в латах з Андріївською стрічкою» та історія перебування його у місті Катеринославі, Дніпропетровську, Дніпрі»

Навчальний заклад: КЗ «Слобожанський НВК№ 1 «Загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів — Центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради»

Нас. пункт: смт  Слобожанське, Дніпровський район,  Дніпропетровська область

Автори: Руденко Маргарита Михайлівна, Хамула Дарина Денисівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сотула Олена Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Бєла Наталія Юріївна

Назва проекту: «Голод 1946-1947 років – чорна хустка бессарабських земель»

Навчальний заклад: Білоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області

Нас. пункт: с. Білолісся, Татарбунарський район, Одеська область

Автори: Бєла Наталія Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Пігуляк Віра Аркадіївна

Завантажити: тезипрезентація

Яворська Анна Петрівна

Назва проекту: Григорій Павлович Ґалаґа́н

Навчальний заклад: Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області

Нас. пункт:   м. Черкаси, Черкаська область

Автори: Яворська Анна Петрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сербіна Наталія Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Вишневська Віталія Русланівна

Назва проекту: “Шевченко – супергерой”

Навчальний заклад: Городоцька гімназія Хмельницької області

Нас. пункт:  м. Городок. Городоцький район, Хмельницька область

Автори: Вишневська Віталія Русланівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Оцишена Оксана Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Грабарчук Антон Павлович

Назва проекту: “Повернення із забуття (Арсен Річинський)“

Навчальний заклад: Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука Ізяславської міської ради Хмельницької області

Нас. пункт:  м. Ізяслав,  Ізяславський район,  Хмельницька область

Автори: Грабарчук Антон Павлович

Клас: 9

Керівники/координатори: Розомюк Наталія Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Раков Михайло Ігорович

Назва проекту: «ВОЛОДИМИР ПОЛІЄВКТОВИЧ  КОСТЕНКО – ВИДАТНИЙ ДІЯЧ МИКОЛАЇВЩИНИ ХХ СТ.»

Навчальний заклад: Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт:  м. Миколаїв, Миколаївська область

Автори: Раков Михайло Ігорович

Клас: 7

Керівники/координатори: Мороз Євген Олександрович

Завантажити: тезипрезентація

Гайченко Максим Сергійович

Назва проекту: «РОЛЬ СІМ’Ї РАФАЛОВИЧІВ В РОЗВИТКУ СУДНОБУДУВАННЯ МИКОЛАЄВА»

Навчальний заклад: Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт:  м. Миколаїв, Миколаївська область

Автори: Гайченко Максим Сергійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Мороз Євген Олександрович

Завантажити: тезипрезентація

Толуб’як Марія Віталіївна

Назва проекту: Роль Василя Липківського у становленні автокефалії церкви

Навчальний заклад: Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільської обл.

Нас. пункт:  м. Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область

Автори: Толуб’як Марія Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Коцебейчук Галина Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Чеботаєва Валерія Сергіївна

Назва проекту: «Доля жінки  в роки війни. Життєпис Котової Марії Григорівни»

Навчальний заклад: Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  смт Новодонецьке, м. Добропілля, Донецька область

Автори: Чеботаєва Валерія Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Смирнова Анастасія Олексіївна

Назва проекту: «Пилип Орлик і перша українська Конституція»

Навчальний заклад: Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  смт Новодонецьке, м. Добропілля, Донецька область

Автори: Смирнова Анастасія Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Скрипнік Дар’я Сергіївна

Назва проекту: «Пам’ятаємо про подвиг Соболева Віктора Трохимовича.»

Навчальний заклад: Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  смт Новодонецьке, м. Добропілля, Донецька область

Автори: Скрипнік Дар’я Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Руденко Анна Геннадіївна

Назва проекту: Видатні жінки світу: Велика княгиня Ольга

Навчальний заклад: Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:   м. Пирятин, Полтавська область

Автори: Руденко Анна Геннадіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бражник Ольга Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Богдан Софія Леонідівна, Бужуля Вероніка Віорелівна

Назва проекту: „Богдан Хмельницький: таємниці особистого життя“

Навчальний заклад: Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:   м. Пирятин, Полтавська область

Автори: Богдан Софія Леонідівна, Бужуля Вероніка Віорелівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Ванюгова Людмила Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Дмитрієва Ірина Ігорівна

Назва проекту: Дослідження ролі  Івана Сірка в історії України

Навчальний заклад: Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва

Нас. пункт:   м. Київ, Киівська область

Автори: Дмитрієва Ірина Ігорівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Гайдукевич Любов Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Бабак Ярослава В’ячеславівна

Назва проекту: Роль особистості в історії Чорнобаївщини. Марія Василівна Приліпко

Навчальний заклад: Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:    смт Чорнобай, Чорнобаївський район, Черкаська область

Автори: Бабак Ярослава В’ячеславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Любива Ніна Григорівна

Завантажити: тезипрезентація

Довга Вікторія Олегівна, Мазур Владислав Іванович

Назва проекту: “Роль особистості в історії”

Навчальний заклад: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Нас. пункт:   м. Славута, Хмельницька область

Автори: Довга Вікторія Олегівна, Мазур Владислав Іванович

Клас: 10

Керівники/координатори: Гандзюк Сергій Володимирович

Завантажити: тезипрезентація

Литовченко Аліна Юріївна

Назва проекту: ВКЛАД НАЙВИДАТНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ У ФОРМУВАННЯ ПРАВ ТА СВОБОД ЛЮДИНИ

Навчальний заклад: Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт:   м. Запоріжжя, Запорізька область

Автори: Литовченко Аліна Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гузеватий Андрій Юрійович

Завантажити: тезипрезентація

Олефіренко Єлизавета Вадимівна

Назва проекту: «Невтомний дослідник пам`яток, археолог Михайло Якович Рудинський»

Навчальний заклад: Бугруватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області

Нас. пункт:  с. Бугрувате, Охтирський район, Сумська область

Автори: Олефіренко Єлизавета Вадимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Череда Ганна Миколаївна

Назва проекту: Розстріляне відродження- брати Губенки

Навчальний заклад: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 11 Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Охтирка, Сумська область

Автори: Череда Ганна Миколаївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Ткаченко Артем Павлович

Назва проекту: «Висококласний ас» та «Маестро» льотної слави Віталій Іванович Попков

Навчальний заклад: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Охтирка, Сумська область

Автори: Ткаченко Артем Павлович

Клас: 9

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Роскошна Дар`я Миколаївна

Назва проекту: Анатолій Руденко такий космічний і такий земний

Навчальний заклад: Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Охтирка, Сумська область

Автори: Роскошна Дар`я Миколаївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Хорошун Віра Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Дульська Софія Олександрівна

Назва проекту: Багрянівськими стежками

Навчальний заклад: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Остапа Вишні Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Охтирка, Сумська область

Автори: Дульська Софія Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Альжинська Галина Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Надточій Вероніка Юріївна

Назва проекту: Петро Могила —  меценат, просвітник та митрополит, засновник Києво-Могилянської академії

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Надточій Вероніка Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Машкіна Світлана Кузьмівна

Завантажити: тезипрезентація

Агаподченко Аліна Олександрівна

Назва проекту: «Роль Еки Згуладзе у реформі правоохоронних органів України»

Навчальний заклад: Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м. Конотоп, Сумська область

Автори: Агаподченко Аліна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Олех Анатолій Петрович

Завантажити: тезипрезентація

Кащеєва Катерина Володимирівна

Назва проекту:  Пилип Орлик, як особистість в історії

Навчальний заклад: Гімназія «Троєщина» ІІ-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва

Нас. пункт:  м. Київ,  Київська область

Автори: Кащеєва Катерина Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Гайдукевич Любов Анатоліївна 

Завантажити: тезипрезентація

Таран Ганна Олегівна

Назва проекту:  Феномен двовір’я як своєрідний «маятник» філософського світогляду слов’ян

Навчальний заклад: Харківська гімназія №152 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків,  Харківська область

Автори: Таран Ганна Олегівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Харченко Оксана Валеріївна

Завантажити: тезипрезентація

Касьян Катерина Володимирівна

Назва проекту: «Роль особистості в історії» «Малиновський Людвіг Іванович – засновник першої лікарні у місті Вінниця»

Навчальний заклад: КЗ «Гуманітарна гімназія № 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради»

Нас. пункт:   м. Вінниця, Вінницька область

Автори: Касьян Катерина Володимирівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Столяр Галина Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Шепа Олександр Олександрович

Назва проекту: Микола ІІ — «кровавий» чи реформатор?

Навчальний заклад: Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми, Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:   м. Виноградів, Виноградівський район, Закарпатська область

Автори: Шепа Олександр Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тези, презентація

Уршанський Юрій Борисович

Назва проекту: Роль гетьмана Виговського в розбудові Української державності другої половини XVII ст.

Навчальний заклад: Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми, Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:   м. Виноградів, Виноградівський район, Закарпатська область

Автори: Уршанський Юрій Борисович

Клас: 10

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тези, презентація

Леньо Мирослава Ростиславівна

Назва проекту: Роль Теодора Ромжі в збереженні УГКЦ на Закарпатті

Навчальний заклад: Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми, Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:   м. Виноградів, Виноградівський район, Закарпатська область

Автори: Леньо Мирослава Ростиславівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тези, презентація

Босняк Захар Михайлович, Матвеєв Дмитро Віталійович, Степанова Валерія Олександрівна

Назва проекту: Іван Сірко – наш земляк

Навчальний заклад: КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» Мереф’янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:   м. Мерефа, Харківський район, Харківська область

Автори: Босняк Захар Михайлович, Матвеєв Дмитро Віталійович, Степанова Валерія Олександрівна

Клас: 5

Керівники/координатори: Терещенко Олена Леонідівна, Кукленко Олена Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Безотосний Нікіта Андрійович

Назва проекту: Сергій Едуардович Борткевич – композитор-мереф’янин

Навчальний заклад: КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» Мереф’янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:   м. Мерефа, Харківський район, Харківська область

Автори: Безотосний Нікіта Андрійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Терещенко Олена Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Антоненко Богдан Павлович

Назва проекту: Федір Кіндратович Біберштейн – барон із Мерефи

Навчальний заклад: КЗ «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6» Мереф’янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:   м. Мерефа, Харківський район, Харківська область

Автори: Антоненко Богдан Павлович

Клас: 9

Керівники/координатори: Кукленко Олена Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Фіалковська Даніела Денисівна

Назва проекту: «Назустріч пам’яті»

Навчальний заклад: Циркунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.  Циркуни, Харківський район, Харківська область

Автори: Фіалковська Даніела Денисівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Косенко Світлана Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Артамонова Анна Сергіївна

Назва проекту: «Роль Петра Івановича Прокоповича у розвитку світового бджільництва та  розвитку  міста  Конотоп  Сумської  області»

Навчальний заклад: Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Конотоп, Сумська область

Автори: Артамонова Анна Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Олех Анатолій Петрович

Завантажити: тези, презентація

Євона Анна Сергіївна

Назва проекту: АНДРІЙ ІВАНОВИЧ ЯКОВЛІВ – ІСТОРИК, ЩО ТВОРИВ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2»

Нас. пункт:  м. Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Євона Анна Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тези, презентація

Назаренко Юлія Сергіївна

Назва проекту: Іван Васильович Полтавець-Остряниця – один з фундаторів Вільного козацтва

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2»

Нас. пункт:  м. Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Назаренко Юлія Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тези, презентація

Добровольська Марія Андріївна

Назва проекту: Отаман «Чигиринської республіки» − Свирид Дементійович Коцур

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2»

Нас. пункт:  м. Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Добровольська Марія Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тези, презентація

Наконечна Яна Віталіївна

Назва проекту: Історія однієї пісні

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2»

Нас. пункт:  м. Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Наконечна Яна Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тези, презентація

Мушкетова Вікторія Олександрівна

Назва проекту: «Героями не народжуються – героями стають»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Мушкетова Вікторія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кійко Наталія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Мушкетова Вікторія Олександрівна

Назва проекту: «Знаю! Поважаю! Горджусь!»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Мушкетова Вікторія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Саранча Тетяна Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Кульбака Анна Романівна

Назва проекту: «Війна у спогадах очевидців»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Кульбака Анна Романівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Остахова Наталія Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Болотна Ірина Валеріївна

Назва проекту: «Бойовий шлях воїна АТО»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Болотна Ірина Валеріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Рідкокаша Світлана Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Щербак Софія Сергіївна

Назва проекту: «Митець і Вчитель»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Щербак Софія Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Рідкокаша Світлана Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Назаренко Яна Володимирівна

Назва проекту: «Богодухів у житті та творчості Миколи Хвильового»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Назаренко Яна Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Калітіна Любов Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Москаленко Дар’я Вікторівна

Назва проекту: «Діяльність земського лікаря Клеоніка Гаскевича в другій половині ХІХ – на початку ХХ століть»

Навчальний заклад: Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Богодухів, Богодухівський район,  Харківська область

Автори: Москаленко Дар’я Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Калітіна Любов Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Баташев Микита Костянтинович

Назва проекту: Роль найвідоміших родів Півдня України в історії регіону (на прикладі роду Остославських)

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:  м. Херсон, Херсонська область

Автори: Баташев Микита Костянтинович

Клас: 9

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Федюшкіна Валерія Володимирівна

Назва проекту: Бойовий шлях героя

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:  м. Херсон, Херсонська область

Автори: Федюшкіна Валерія Володимирівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Сидоренко Людмила Юріївна

Назва проекту: Микола Іванович Блажков – останній міський голова «старого Херсону»

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:  м. Херсон, Херсонська область

Автори: Сидоренко Людмила Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Валентій Людмила Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Пустовий Сергій Сергійович

Назва проекту: Роль особистості в історії. Тетяна Миколаївна Губська – берегиня миколаївської історії

Навчальний заклад: Миколаївський морський ліцей імені професора М. Александрова

Нас. пункт:  м. Миколаїв, Миколаївська область

Автори: Пустовий  Сергій Сергійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тези, презентація

Маркітан Антон Геннадійович, Шадський Володимир Олексійович

Назва проекту: Роль особистості в історії. Б. О. фон Глазенап- нащадок остзейских лицарів в корабельному краї

Навчальний заклад: Миколаївський морський ліцей імені професора М. Александрова

Нас. пункт:  м. Миколаїв, Миколаївська область

Автори: Маркітан Антон Геннадійович,  Шадський Володимир Олексійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тези, презентація

Бакуліна Крістіна Олександрівна

Назва проекту: «Роль Феоктіста Хартахая в історії Маріуполя»

Навчальний заклад: КЗ “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 19 Маріупольської міської ради Донецької області”

Нас. пункт:  м. Маріуполь, Донецька область

Автори: Бакуліна Крістіна Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Плошенко Марія Іванівна

Назва проекту: «Марія Подибайло – організатор українського патріотичного руху та волонтерської допомоги українським військовим у зоні АТО»

Навчальний заклад: КЗ “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 19 Маріупольської міської ради Донецької області”

Нас. пункт:  м. Маріуполь, Донецька область

Автори: Плошенко Марія Іванівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Сівакова Маргарита Максимівна

Назва проекту: «Внесок Костянтина Балабанова у розвиток вищої гуманітарної освіти на теренах Північного Приазов’я у роки незалежності України»

Навчальний заклад: КЗ “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 19 Маріупольської міської ради Донецької області”

Нас. пункт:  м. Маріуполь, Донецька область

Автори: Сівакова Маргарита Максимівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Грекул Марія Іванівна

Назва проекту: Життя моє – обірвана струна» ( пам’яті В.Івасюка присвячується…)

Навчальний заклад: Кіцманська районна гімназія Кіцманської районної ради

Нас. пункт:  м. Кіцмань, Кіцманський район, Чернівецька область

Автори: Грекул Марія Іванівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бугай Галина Степанівна

Завантажити: тезипрезентація

Дужар Карина Вікторівна

Назва проекту: «Анатолій Захарович Дублянський: життя та подвижницька діяльність»

Навчальний заклад: КЗ«Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт:   м. Луцьк,  Волинська область

Автори: Дужар Карина Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кузьмич Микола Степанович

Завантажити: тезипрезентація

Сліпченко Валерія Олександрівна

Назва проекту: Роль особистості в історії

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт:   м. Луцьк,  Волинська область

Автори: Сліпченко Валерія Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Килярська Валентина Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Чабаненко Інна Ігорівна

Назва проекту: Марія Василівна Приліпко – видатний краєзнавець та громадський діяч сучасності

Навчальний заклад: Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  смт Чорнобай, Чорнобаївський район, Черкаська область

Автори: Чабаненко Інна Ігорівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Следь Ірина Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Бойко Юлія Володимирівна

Назва проекту: Найбільше надбання Чорнобаївщини – це її люди. Володимир Володимирович Недяк: мистецтвознавець, художник та історик, дослідник, колекціонер старожитностей

Навчальний заклад: Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  смт Чорнобай, Чорнобаївський район, Черкаська область

Автори: Бойко Юлія Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Следь Ірина Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Тризна Григорій Дмитрович

Назва проекту: Дмитро Яворницький – дослідник українського козацтва

Навчальний заклад: Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Тризна Григорій Дмитрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Чекан Людмила Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Самушія Володимир Зазайович

Назва проекту: Громадська та благодійна діяльність   відомого  представника купецтва Харківщини др. пол. ХІХ ст. М. О. Жевержеєва

Навчальний заклад: Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Самушія Володимир Зазайович

Клас: 9

Керівники/координатори: Чекан Людмила Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Книшенко Яна Сергіївна

Назва проекту: Велика справа маленької людини (медична сестра Збройних Сил України)

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Книшенко Яна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Антонюк Тетяна Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Хейло Ірина Сергіївна

Назва проекту: Богдан Хмельницький: від Переяслава до Донбасу

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Хейло Ірина Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Антонюк Тетяна Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Ярошенко Віталій Олександрович, Тищенко Сергій Михайлович, Маліночка Євген Андрійович

Назва проекту: “Молодь Маріуполя-велике майбутнє Держави”

Навчальний заклад: КЗ  «Маріупольський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-ліцей інформаційних технологій» №69 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м. Маріуполь, Донецька область

Автори: Ярошенко Віталій Олександрович, Тищенко Сергій Михайлович, Маліночка Євген Андрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Петрова Наталія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація