Назва проєкту: Ізмаїл – перлина Бесарабії

Навчальний заклад: Ізмаїльський ліцей №6 з гімназією Ізмаїльського району Одеської області

Нас. пункт: м. Ізмаїл, Одеська область

Автори: Кльован Кароліна Олегівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Смирнова Олеся Михайлівна

Завантажити: Тези Кльован К.О., Презентація Кльован К.О.

Tags:

12 коментарів

  1. Дякуємо за цікаву роботу!

  2. Робота відповідає тематиці конкурсу. Наявні русизми у тексті та російська література у списку джерел. Разом із тим, у роботі є згадки про опрацювання історичних фото та інтервю із власницею садиби, що у списку джерел не відображено. У презентації забагато дрібного тексту на окремих слайдах. Література оформлена не відповідно вимог ДСТУ.

  3. Не можна на такому рівні бути халатними до рідної мови.

  4. І Шафранова Юлія Вікторівна, Рибалка Людмила Дмитрівна :

    Кароліно, ваша робота цікава, видно, що для її реалізації було зроблено багато. Зауваження: чому у списку джерел ви не сказали про інтерв’ю з власницею садиби?

  5. Дякуємо всім колегам за конструктивну критику. Обов’язково врахуємо всі зауваження!

  6. Дуже цікаве дослідження. Але на мою думку, ви могли взяти менше об’єктів і тоді більш грунтовно зупинитися на кожному і не допустити тих помилок, про які вказали вище у коментарях.

  7. Робота сподобалась, була в Вашому місті неодноразово. Текст в презентації дрібний, можна подавати інформацію точно, стисло, ємно

  8. Дякуємо за цікаву роботу!

  9. Є русизми, варто розширити науковий апарат

  10. І Кулик Вікторія Геннадіївна, Рибалка Людмила Дмитрівна :

    Дякуємо за роботу , але є декілька зауважень : у презентації використовуються русизми , також дуже багато дрібного тексту , на нашу думку його було б ркаще оформити більш стисло .

  11. І Полуніна Юлія Володимирівна, Рибалка Людмила Дмитрівна :

    Каролино, дякуємо за цікаву екскурсію Ізмаїлом, де ми ще не були. Але чи не хотіли би Ви доповнити екскурсію інформацією про пам’ятки, що збереглися в Ізмаїлі з часів, коли місто перебувало у складі Османської імперії? Чи жили в Ізмаїлі учасники українського визвольного руху?

  12. Дякуємо Юлії та Людмилі за відгук. Хочу пояснити,що в мапу мандрівки містом включено як окрему локацію, малу мечеть (діораму) – єдину частину турецької фортеці, що збереглася до наших днів. Цікавою локацією також є залишки стін фортеці-але це тема для окремого дослідження, адже ,відомо, що обсяг слайдів презентації не повинен перевищувати 15 слайдів.

Залишити відповідь