МАН-Юніор Дослідник » Конкурс "Юніор"

Коваленко Анжеліка, Ткаліч Софія

Назва проекту: «Стежками історії рідного міста»

Навчальний заклад: Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Запоріжжя, Запорізька область

Автори: Коваленко Анжеліка, Ткаліч Софія 

Клас: 7

Керівники/координатори: Гузеватий Андрій Юрійович

Завантажити: тези, презентація

Ходова Крістіна Олегівна

Назва проекту: 100 років Української Народної РеспублікиУчасть уроженців Сватівщини в національно-визвольних змаганнях 1917-1921 рр.

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Нас. пункт:  м.Сватове, Сватівський район, Луганська область

Автори: Ходова Крістіна Олегівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Канівець Інна Олегівна

Завантажити: тезипрезентація

Гончарова Анна Дмитрівна

Назва проекту: Полтавці в боротьбі за незалежність УНР: Симон Петлюра

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»

Нас. пункт:  м.Полтава.  Полтавська область

Автори: Гончарова Анна Дмитрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Каневська Оксана Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Мельник Дмитро Олександрович

Назва проекту: Вшанування постаті Тараса Шевченка на Роменщині в роки Української революції 1917-1921

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів№11  Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Мельник Дмитро Олександрович

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Сіняєв Руслан Володимирович

Назва проекту: Громадсько-просвітницька діяльність Григорія Ващенкав роки Української революції 1917-1921

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів№11  Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Сіняєв Руслан Володимирович

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Книшенко Яна Сергіївна

Назва проекту: Директорія в Харкові

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Книшенко Яна Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Антонюк Тетяна Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Хейло Ірина Сергіївна

Назва проекту: Генерал армії УНР (П.Болбочан)

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Хейло Ірина Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Антонюк Тетяна Петрівна

Завантажити: тези, презентація

Кизим Назар Олексійович, Щербань Богдан Миколайович

Назва проекту: Олександр Коваленко – революціонер з Роменщини

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Кизим Назар Олексійович, Щербань Богдан Миколайович

Клас: 8

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Байдужий Вадим Володимирович

Назва проекту: Забуті імена роменських «подєбрадців»

Навчальний заклад: Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Байдужий Вадим Володимирович

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Марченко Анжела Володимирівна

Назва проекту: Жіноче обличчя української революції 1917-1921 років

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Марченко Анжела Володимирівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези,  презентація

Грищук Владислав Русланович

Назва проекту: Повстанський рух під проводом Нікіфора Григор’єва

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Грищук Владислав Русланович

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези,презентація

Федюшкіна Валерія Володимирівна

Назва проекту: В.І. Кедровський про Херсон 1917 року

Навчальний заклад: Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Федюшкіна Валерія Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Гордіна Альбіна Максимівна

Назва проекту: «100 років УНР – як це було і на що вплинуло у Харківській губернії»

Навчальний заклад:ХАРКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 122 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт:   м.Харків, Харківська область

Автори: Гордіна Альбіна Максимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Скиба Катерина Віталіївна

Завантажити: тезипрезентація

Степанов Данило Олексійович

Назва проекту: «Роль місцевого самоврядування у становленні Української держави (на прикладі Бахмутського краю)»

Навчальний заклад: Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням Бахмутської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м.Бахмут, Донецька область

Автори: Степанов Данило Олексійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Пузікова Тетяна Миколаївна, Злобіна Дар’я Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Дмитренко Валерія Вадимівна

Назва проекту: «Козача рада Правобережної України»: спроба організації антибільшовицького повстання (серпень 1921 р. – березень 1922 р.)

Навчальний заклад: БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»ЛІЦЕЙ-МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК»БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт:   м. Біла Церква,  Київська область

Автори: Дмитренко Валерія Вадимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бурлака Сергій Іванович

Завантажити: тезипрезентація

Хандій Діана Ігорівна, Шмиглик Ольга Ярославівна, Миронюк Софія Богданівна

Назва проекту: Воєнно-політична ситуація у Заліщицькому повіті (квітень-липень, 1919) (До 100-річчя Української національно — демократичної революції)

Навчальний заклад: Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільської обл.

Нас. пункт:  м.Заліщики, Заліщицький район, Тернопільська область

Автори: Хандій Діана Ігорівна, Шмиглик Ольга Ярославівна, Миронюк Софія Богданівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Дяків Василь Григорович

Завантажити: тезипрезентація

Луценко Анна Едуардівна

Назва проекту: Події початку Української національно-демократичної революції крізь призму поглядів Н.Суровцової

Навчальний заклад: Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум» Уманської міської ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Умань, Черкаська область

Автори: Луценко Анна Едуардівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Рудик Надія Євгеніївна

Завантажити: тези, презентація

Глабчастий Назарій Юрійович

Назва проекту: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло у селищі Нова Ушиця

Навчальний заклад: Новоушицька загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №2 Новоушицької селищної ради Хмельницької області

Нас. пункт:  смт Нова Ушиця, Новоушицький район, Хмельницька область

Автори: Глабчастий Назарій Юрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Зварич Антоніна Георгіївна

Завантажити: тезипрезентація

Голодніков Ярослав

Назва проекту: «Українці в спогадах Казимира Делямара в ХІХ ст.»

Навчальний заклад: ТОВ » Приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків «КАДЕТСТВО»

Нас. пункт:  м.Боярка, Києво-Святошинський район, Київська область

Автори: Голодніков Ярослав

Клас: 8

Керівники/координатори: Помінчук Володимир Іванович

Завантажити: тези, презентація

Роєв Єгор

Назва проекту: «м. Боярка в роки Української національної революції 1917 – 1921 рр.»

Навчальний заклад: ТОВ » Приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків «КАДЕТСТВО»

Нас. пункт:  м.Боярка, Києво-Святошинський район, Київська область

Автори: Роєв Єгор

Клас: 8

Керівники/координатори: Помінчук Володимир Іванович

Завантажити: тези, презентація

Рожко Гліб Євгенович

Назва проекту: Херсонщина. 100 років УНР

Навчальний заклад: Херсонська гімназія №6 Херсонської міської ради

Нас. пункт:  м.Херсон, Херсонська область

Автори: Рожко Гліб Євгенович

Клас: 10

Керівники/координатори: Штогріна Оксана Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Пипенко Олег Юрійович, Тимощук Владислав Ігорович

Назва проекту: Життя і діяльність М.Чернявського (100 років УНР)

Навчальний заклад: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Пипенко Олег Юрійович, Тимощук Владислав Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Олійник Ніна Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Дубовий Олег Віталійович

Назва проекту: Михайло Грушевський в історичному контексті: перший Президент України чи Голова Центральної Ради

Навчальний заклад: Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м. Києва

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Дубовий Олег Віталійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Зацаринна Наталія Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Папенко Роман Валентинович

Назва проекту: «Родом з Великої Волині: волиняни-міністри УНР»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт:   м.Луцьк, Волинська область

Автори: Папенко Роман Валентинович

Клас: 9

Керівники/координатори: Мельник Андрій Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Боровіков Олексій Олександрович

Назва проекту: «Військова еліта УНР на Волині: Олександр Осецький»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт:   м.Луцьк, Волинська область

Автори: Боровіков Олексій Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Мельник Андрій Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Мірошник Діана Артурівна

Назва проекту: Українська республіканська капела

Навчальний заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Енергодар, Запорізька область

Автори: Мірошник Діана Артурівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бондажевський Петро Михайлович

Завантажити: тезипрезентація

Хітайлова Катерина Євгенівна

Назва проекту: Українська Народна Республіка – народжена революцією.  Наслідки та долі людей

Навчальний заклад: Енергодарська мала академія наук учнівської молоді Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Енергодар, Запорізька область

Автори: Хітайлова Катерина Євгенівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Губарева Світлана Федорівна

Завантажити: тезипрезентація

Гавриленко Анатолій Олегович

Назва проекту: Герої УНР  на Васильківщині

Навчальний заклад: Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» на базі Васильківського міського ЦДЮТ

Нас. пункт:  м.Васильків, Київська область

Автори: Гавриленко Анатолій Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Розумнюк Антоніна Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Заруба Денис Ігорович

Назва проекту: Бахмутський повіт Катеринославської губернії у 1917 – 1918 роках

Навчальний заклад: Світлодарський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І ступеня — гімназія» Бахмутської районної ради Донецької області

Нас. пункт:  м.Світлодарськ, Бахмутський район, Донецька область

Автори: Заруба Денис Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Гмиря Наталя Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Назаренко Юлія Сергіївна

Назва проекту: «Всеукраїнський з’їзд Вільного козацтва у м.Чигирин»

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Назаренко Юлія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Москальова Яна Романівна

Назва проекту: «Іван Маркурович Компанієць – сотник Холодноярського полку гайдамаків»

Навчальний заклад: Чигиринський навчально — виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Чигирин, Чигиринський район, Черкаська область

Автори: Москальова Яна Романівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Коваленко Анжеліка Юріївна

Назва проекту: ЄВГЕН ЧИКАЛЕНКО: МЕЦЕНАТ ТА ФУНДАТОР УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ

Навчальний заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Нас. пункт: м.Київ

Автори: Коваленко Анжеліка Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Бойчук Яна Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Гайтеров Ілля Юрійович

Назва проекту: «Український Парнас» у Києві: культурологічний аспект державотворення УНР.

Навчальний заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Нас. пункт: м.Київ

Автори: Гайтеров Ілля Юрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Бойчук Яна Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Байскова Ліна Геннадіївна, Іршадова Аміна Ялчин кизи, Степаненко Юлія Святославівна

Назва проекту: «100 років УНР – як це було і на що вплинуло на Васильківщині»

Навчальний заклад: Калинівська загальноосвітня школа I-IIIст. №2 Васильківського району Київської області

Нас. пункт:  смт Калинівка, Васильківський район, Київська область

Автори: Байскова Ліна Геннадіївна, Іршадова Аміна Ялчин кизи, Степаненко Юлія Святославівна

Клас: 10,11

Керівники/координатори: Носач Ольга Всеволодівна

Завантажити: тезипрезентація

Левченко Ілона Олександрівна

Назва проекту: „Пирятинщина в роки Української революції“

Навчальний заклад: Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:  м.Пирятин, Пирятинський район, Полтавська область

Автори: Левченко Ілона Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Ванюгова Людмила Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Данчук Ірина Олегівна

Назва проекту: Гордій Васильович Нянчур – державний і громадський діяч Української Народної Республіки

Навчальний заклад: Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя Радянського Союзу Петра Кізюна Красилівського району Хмельницької області

Нас. пункт: м.Красилів, Красилівський район, Хмельницька область

Автори: Данчук Ірина Олегівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Заїка Ольга Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Доценко Олена Анатоліївна

Назва проекту: Канівщина в подіях Української революції 1917-1921 років

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області

Нас. пункт: с.Степанці, Канівський район, Черкаська область

Автори: Доценко Олена Анатоліївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Заїка Світлана Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Островерх Вікторія Віталіївна

Назва проекту: Історія Покровських копалин. Минуле та майбутнє

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська область

Нас. пункт: м.Покров, Дніпропетровська область

Автори: Островерх Вікторія Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дерій Зоя Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Грицуля Діана Валеріївна

Назва проекту: Наукова та творча спадщина Бориса Мозолевського

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська область

Нас. пункт: м.Покров, Дніпропетровська область

Автори: Грицуля Діана Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дерій Зоя Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Скляр Діана Ігорівна

Назва проекту: «Село Пархомівка в дзеркалі Української революції 1917-1921 років».

Навчальний заклад: Харківська гімназія № 82 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Скляр Діана Ігорівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Ткаленко Оксана Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Воронянський Андрій Олександрович

Назва проекту: «Люди Свободи Решетилівського краю.»

Навчальний заклад: Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені  І.Г. Боровенського»

Нас. пункт: смт Решетилівка, Решетилівський район, Полтавська область

Автори:  Воронянський Андрій Олександрович

Клас: 11

Керівники/координатори: Гусєва Ганна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Склянчук Анна Олександрівна

Назва проекту: “100 років Української республіки.Життя Любомльщини.”

Навчальний заклад: Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Любомльської районної ради Волинської області

Нас. пункт:  м.Любомль, Любомльський район, Волинська область

Автори: Склянчук Анна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кривдік Григорій Васильович

Завантажити: тезипрезентація

Гупаленко Марія Олександрівна, Петриченко Євгенія Олександрівна

Назва проекту: 100 РОКІВ УНР: ВПЛИВ ПОДІЙ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ НА СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ТА КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ ЧЕРКАЩИНИ 1917-1918 РОКІВ

Навчальний заклад: Смілянська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області

Нас. пункт:  м.Сміла, Черкаська область

Автори: Гупаленко Марія Олександрівна, Петриченко Євгенія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Булиух Юрій Гаврилович

Завантажити: тезипрезентація

Митроняк Інесса Павлівна

Назва проекту: «Наш земляк Михайло Кочерган – директор департаменту чужоземних зносин МЗС УНР»

Навчальний заклад: Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області

Нас. пункт:  с.Дихтинець, Путильський район, Чернівецька область

Автори: Митроняк Інесса Павлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Грицюк Михайло Григорович

Завантажити: тезипрезентація

Антонюк Руслана Валеріївна

Назва проекту: Бойовий шлях підпілля під час Другої світової війни

Навчальний заклад: Ходорківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської селищної ради Житомирської області

Нас. пункт: с.Ходорків, Попільнянський район, Житомирська область

Автори: Антонюк Руслана Валеріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Рябенька Тетяна Дмитрівна

Завантажити: тезипрезентація

Літвінова Анжела Геннадіївна, Коробка Анна Олексіївна

Назва проекту: «КРАХ МРІЇ ПРО УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВНІСТЬ КРІЗЬ ПРИЗМУ ПРОВІНЦІЙНОГО МІСТЕЧКА»

Навчальний заклад: Регіональний центр професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука

Нас. пункт:  м.Кременчук, Полтавська область

Автори: Літвінова Анжела Геннадіївна, Коробка Анна Олексіївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Карпенко Лариса Владиславівна, Симоненко Світлана Юхимівна

Завантажити: тезипрезентація

Лободенко Каміла Олександрівна

Назва проекту: «Події 1917-1921 рр. у Костянтино-градському повіті Полтавської губернії крізь призму біографістики  (на прикладі Н.І. Махна та П.О. Кудрявцева)»

Навчальний заклад: Красноградський навчально — виховний комплекс (заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти) № 2 Красноградської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Красноград, Красноградський район, Харківська область

Автори: Лободенко Каміла Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Меднікова Людмила Петрівна, Ярмухаметова Тетяна Юріївна,  Мельник Інна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Лаврик Дмитро Олегович

Назва проекту: «Події та герої УНР в урбанонімічному просторі Харкова: історія та сучасність»

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Харків, Харківська область

Автори: Лаврик Дмитро Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Красько Ольга Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Балан Олег Русланович

Назва проекту: ДНІПРОПЕТРОВЩИНА ТА УКРАЇНА-ЄДИНА РОДИНА

Навчальний заклад: Державний професійно-технічний навчальний заклад «Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Дніпропетровська область

Нас. пункт: м.Покров, Дніпропетровська область

Автори: Балан Олег Русланович

Клас: 10

Керівники/координатори: Дерій Зоя Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Поваренко Ольга Сергіївна

Назва проекту: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло у моєму місті

Навчальний заклад: Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №6» Дніпровської міської ради

Нас. пункт:  м.Дніпро,  Дніпропетровська область

Автори: Поваренко Ольга Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Мінаєва Ельвіра Василівна

Завантажити: тези, презентація

Максакова Катерина Вячеславівна

Назва проекту: Початок Українського відродження на Охтирщині у 1917 році

Навчальний заклад: Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Охтирської міської рада Сумської області

Нас. пункт:  м.Охтирка, Сумська область

Автори: Максакова Катерина Вячеславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Міщенко Людмила Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Зайка Валерія Андріївна

Назва проекту: Діяльність «Просвіт» Охтирського повіту в 1917-1921 роках

Навчальний заклад: Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради

Нас. пункт:  м.Охтирка, Сумська область

Автори: Зайка Валерія Андріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Фесенко Богдан Олександрович

Назва проекту: Визвольні змагання на Сумщині в 1917 році

Навчальний заклад: Охтирська гімназія Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Охтирка, Сумська область

Автори: Фесенко Богдан Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Тарасенко Валерія Русланівна

Назва проекту: Культурно-освітні процеси на Сумщині у період Центральної Ради (на основі аналізу періодичних видань 1917–1918 рр.)

Навчальний заклад: Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Конотоп, Сумська область

Автори: Тарасенко Валерія Русланівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Клименко Антон Сергійович

Завантажити: тези, презентація

Прокопенко Юрій Павлович

Назва проекту: УРЯД УНР У ВІННИЦІ

Навчальний заклад: ТОВ «Центр освіти «ОПТІМА», м.Київ

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Прокопенко Юрій Павлович

Клас: 8

Керівники/координатори: Новікова Юлія Валеріївна

Завантажити: тезипрезентація

Шкабарня Ірина Віталіївна

Назва проекту: УНР ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ІСТОРИЧНИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ. ВИМОГИ ПРЕДСТАВНИКІВ УНР ТА РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ (листопад 2013 – лютий 2014 р.р.) У м. ПОЛОГИ.

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м.Пологи, Пологівський район, Запорізька область

Автори: Шкабарня Ірина Віталіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Тоцька Юлія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Лобанова Олександра Максимівна

Назва проекту: «Українська Народна Республіка та її вплив на історичний шлях України»

Навчальний заклад: Станція юних техніків міста Ізмаїл Одеської області

Нас. пункт:  м. Ізмаїл, Одеська область

Автори: Лобанова Олександра Максимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гончарова Юлія Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Плахота Дмитро Євгенович

Назва проекту: Чорнобаївщина у  роки УНР

Навчальний заклад: Малобурімська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенівЧорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  с.Мала Бурімка, Чорнобаївський район, Черкаська область

Автори: Плахота Дмитро Євгенович

Клас: 9

Керівники/координатори: Бабак  Валентина  Антонівна

Завантажити: тезипрезентація

Шеїн Поліна Павлівна

Назва проекту: Роман Шнипко-«завольник,засвойник»

Навчальний заклад: Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лиманської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м.Лиман, Донецька область

Автори: Шеїн Поліна Павлівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Шеїн Юлія Леонідівна

Завантажити: тезипрезентація

Віннік Софія Сергіївна

Назва проекту: Аграрні перетворення на території с. Знаменка  (смт. Черкаське) Ізюмського повіту ( Слов’янського району) в 1917-1921роках.

Навчальний заклад: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Черкаської ОТГ Слов`янського району Донецької області

Нас. пункт: смт Черкаське, Слов’янський район, Донецька область

Автори: Віннік Софія Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Соколова Ганна Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Юр’єв Євген Дмитрович

Назва проекту: Порівняння створення та діяльності армій УНР  та Української Держави.

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області»

Нас. пункт: м. Харків,  Харківська область

Автори: Юр’єв Євген Дмитрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Доценко Людмила Леонтіївна

Завантажити: тезипрезентація

Чопенко Аліна Сергіївна

Назва проекту: 100 років УНР – причини, хід, наслідки

Навчальний заклад: Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с.Дворічний Кут, Дергачівський район, Харківська область

Автори: Чопенко Аліна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Артюх Євген Борисович

Завантажити: тезипрезентація

Грішіна Ольга Юріївна, Шевченко Софія Сергіївна

Назва проекту: «Українська Народна Республіка: уроки від визначних політиків»

Навчальний заклад: Комунальний заклад «Харківський навчально — виховний комплекс «школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад (ясла — садок)» №8 Харківської міської ради Харківської області»

Нас. пункт:  м.Харків, Харківська область

Автори: Грішіна Ольга Юріївна, Шевченко Софія Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дмитрієва Оксана Євгенівна

Завантажити: тезипрезентація

Бойчук Катерина Іванівна

Назва проекту: Село Песець — наша історія

Навчальний заклад: Песецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Нас. пункт: с.Песець, Новоушицький район,  Хмельницька область

Автори: Бойчук Катерина Іванівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Сіваш Валерій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Барбуца Аліна Дмитрівна

Назва проекту: Події на Конотопщині в березні-жовтні 1917 року

Навчальний заклад: Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт:  м.Конотоп, Сумська область

Автори: Барбуца Аліна Дмитрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Дубовик Віталій Володимирович

Завантажити: тезипрезентація

Гаврилюк Тетяна Володимирівна, Тищенко Єлізавета Вадимівна

Назва проекту: “100 років УНР – як це було…” Дослідження на місцевому матеріалі.

Навчальний заклад: Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо — математичного циклів Голопристанської міської ради Херсонської області

Нас. пункт:   м.Гола Пристань, Херсонська область

Автори: Гаврилюк Тетяна Володимирівна, Тищенко Єлізавета Вадимівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Попович Росіна Валеріївна

Завантажити: тезипрезентація

Басараб Анна Володимирівна

Назва проекту: «Іваничі за часів УНР»

Навчальний заклад: Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Басараб Анна Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тезипрезентація

Степанюк Катерина Миколаївна

Назва проекту: «Участь мешканців Бережанщини у національно-визвольних змаганнях 1917-21 рр. (з наголосом на селі Лісники)»

Навчальний заклад: Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Степанюк Катерина Миколаївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тезипрезентація

Макаряк Артем Ігорович

Назва проекту: «Військові підрозділи УНР у Володимирі-Волинському»

Навчальний заклад: Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м.Нововолинськ, Волинська область

Автори: Макаряк Артем Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тезипрезентація

Дворніченко Андрій Вадимович

Назва проекту: Діяльність Української хати в Херсоні в період революції 1918-1920 рр. (100 років УНР)

Навчальний заклад: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради

Нас. пункт:   м.Херсон, Херсонська область

Автори: Дворніченко Андрій Вадимович

Клас: 10

Керівники/координатори: Журбіна Ірина Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Дзюбаненко Владислав Сергійович

Назва проекту: Андрій Лівицький: від мирового судді до правонаступника Симона Петлюри

Навчальний заклад: Економіко-правовий коледж Київського кооперативного інституту бізнесу і права

Нас. пункт:  м.Київ

Автори: Дзюбаненко Владислав Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Руденко Юлія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Самелюк Каріна Вікторівна

Назва проекту: Відродження української державності в ХХ столітті: Лисянка у вирі революційних подій

Навчальний заклад: Лисянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лисянської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:   смт Лисянка, Лисянський район, Черкаська область

Автори: Самелюк Каріна Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Любчич Тетяна Борисівна

Завантажити: тези, презентація

Зуєва Катерина Андріївна

Назва проекту: «Діяльність загонів «Вільного козацтва» на території Маріупольського повіту Катеринославської губернії у 1918 році».

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м.Маріуполь, Донецька область

Автори: Зуєва Катерина Андріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Антоненко Богдан Павлович

Назва проекту: Події 1917-1920 років в моєму місті Мерефа

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф`янської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Мерефа, Харківський район, Харківська область

Автори: Антоненко Богдан Павлович

Клас: 10

Керівники/координатори: Терещенко Олена Леонідівна, Кукленко Олена Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Масленнікова Катерина Леонідівна

Назва проекту: Ізюмщина у вирі революції

Навчальний заклад:  Ізюмська загальноосвітня школа I-III ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Ізюм, Харківська область

Автори: Масленнікова Катерина Леонідівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Олійник Наталія Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Атаманчук Олександра Олександрівна

Назва проекту: К.Солуха -зразок служіння українському народу

Навчальний заклад: Слобідсько-Рихтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської райдержадміністрації

Нас. пункт:  с.Слобідка-Рихтівська, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Автори: Атаманчук Олександра Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Побережний Олександр Степанович

Завантажити: тези, презентація

Цокур Руслана Русланівна

Назва проекту: Національно-демократичні перетворення на Золотоніщині доби Центральної ради (1917-1918 рр.)

Навчальний заклад: Коврайський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа I-III ступенів — дошкільний навчальний заклад» імені Г. С. Сковороди

Нас. пункт:   с.Коврай, Золотоніський район, Черкаська область

Автори: Цокур Руслана Русланівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Різник Людмила Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Воронова Оксана Миколаївна

Назва проекту: Українська Хата в Херсоні

Навчальний заклад: Тягинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради Херсонської області

Нас. пункт:  с.Тягинка, Бериславський район, Херсонська область

Автори: Воронова Оксана Миколаївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Скачко Людмила Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Перепелиця Максим Володимирович

Назва проекту: «Забуті імена Барвінківської історії. Володимир Васильович Сікевич»

Навчальний заклад: Опорний заклад Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Барвінкове, Барвінківський район, Харківська область

Автори: Перепелиця Максим Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Григор’єва Катерина Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Баблонюк Андрій Васильович

Назва проекту: “Яків Васильович Орел -Гальчевський”(Войнаровський)

Навчальний заклад: Ярмолинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 і гімназія» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області

Нас. пункт: смт Ярмолинці, Ярмолинецький район, Хмельницька область

Автори: Баблонюк Андрій Васильович

Клас: 10

Керівники/координатори: Герасимчук Інга Вадимівна

Завантажити: тези, презентація

Яросевич Анастасія Богданівна

Назва проекту: Життя Заліщицького повіту Чортківської округи у роки Української національно-демократичної революції (1918-1919 рр.)

Навчальний заклад: Заліщицька державна гімназія м.Заліщики Тернопільської обл.

Нас. пункт:  м.Заліщики,  Заліщицький район, Тернопільська область

Автори:  Яросевич Анастасія Богданівна

Клас: 8

Керівники/координатори:  Дяків Василь Григорович

Завантажити: тезипрезентація

Луковенко Вікторія Валеріївна, Проценко Анастасія Дмитрівна

Назва проекту: 100 років УНР. Наслідки діяльності у Харкові

Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Харків, Харківська область

Автори:  Луковенко Вікторія Валеріївна, Проценко Анастасія Дмитрівна

Клас: 7

Керівники/координатори:  Ушакова Світлана Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Мерабет Ясмін

Назва проекту: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло Перші українські гроші (1917-1918 рр.)

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м.Харків,  Харківська область

Автори: Мерабет Ясмін

Клас: 10

Керівники/координатори:  Лавроненко Марина Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Сокол Олександр Олександрович

Назва проекту: “Південні ворота України: хронологія буремних років (до 100 річниці УНР)”

Навчальний заклад: Опорний заклад Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області

Нас. пункт:  м.Скадовськ, Скадовський район, Херсонська область

Автори: Сокол Олександр Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори:  Сокол Олександр Сергійович

Завантажити: тезипрезентація

Благодир Наталія Юріївна

Назва проекту: 100 РОКІВ УНР: ВПЛИВ ПОДІЙ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ НА СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ ТА КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ ХАРКІВЩИНИ 1917 – 1918 РОКІВ

Навчальний заклад: Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Колонтаїв, Краснокутський район,  Харківська область

Автори: Благодир Наталія Юріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Шмат Наталія Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Заєва Ніна Миколаївна

Назва проекту: Іван Миколайович Циба — невідомі імена української революції

Навчальний заклад: Сугарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  с.Сугарівське, смт Сахновщина,  Сахновщинський район, Харківська область

Автори: Заєва Ніна Миколаївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Вальковська Наталія Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Василинчук Катерина Володимирівна

Назва проекту: Розбудова інституцій місцевого самоврядування на Поділлі в добу Директорії Української Народної Республіки

Навчальний заклад: Кульчиєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області

Нас. пункт: с.Кульчіївці, Кам’янець-Подільський район,  Хмельницька область

Автори: Василинчук Катерина Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Клімчук Юрій Аркадійович

Завантажити: тезипрезентація

Рудь Сергій Олександрович

Назва проекту: Події 1917-1921 років на Зачепилівщині (Харківська область)

Навчальний заклад: Зачепилівський будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської селищної ради Харківської області

Нас. пункт:  смт Зачепилівка, Зачепилівський район, Харківська область

Автори: Рудь Сергій Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Буланов Юрій Іванович

Завантажити: тезипрезентація

Ломаковська Валерія Олександрівна

Назва проекту: Микола Міхновський у суспільно-політичних процесах Української революції 1917-1921 рр.

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків, Харківська область

Автори: Ломаковська Валерія Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Середа Олексій Борисович

Завантажити: тезипрезентація

Юрченко Юлія Йосифівна

Назва проекту: Нестор Махно у Гришині

Навчальний заклад: Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 Покровської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м. Родинське, Донецька область

Автори: Юрченко Юлія Йосифівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Гордієнко Світлана Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Чорна Вікторія Сергіївна

Назва проекту: «Мій край теренами Української революції»

Навчальний заклад: Шатавський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум» Маківської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області

Нас. пункт:  с.Шатава, Дунаєвецький район, Хмельницька область

Автори: Чорна Вікторія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Чорна Оксана Савівна

Завантажити: тезипрезентація

Марущак Ангеліна Віталіївна

Назва проекту: Життя та діяльність Агатангела Кримського

Навчальний заклад: Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Нас. пункт: с. Шевченкове Звенигородський район, Черкаська область

Автори: Марущак Ангеліна Віталіївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Небесна Валентина Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Методичні рекомендації «Історик-Юніор Дослідник – 2018»

Короткі методичні рекомендації для розкриття теми конкурсу

«Історик-Юніор Дослідник – 2018» 

100 РОКІВ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

  У проектах, підготовлених для захисту на конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у номінації «Історія», рекомендується досліджувати конкретні дані щодо конкретних місцевостей, а також особистостей, які внесли певний внесок у історію села, міста, країни 100 років тому. Потрібно підкріплювати наведені відомості архівним пошуком, документами, які знайдені авторами представлених робіт та свідченнями, що збереглися до нашого часу, записаних авторами цих робіт. При цьому обов’язковим є аналіз та узагальнення представлених фактів.

Не заохочуються реферативні роботи, в яких наводяться факти з підручників, посібників, загальновідомі факти з життя відомих людей, які є в загальновідомих джерелах тощо.

Заохочується порівняльний аналіз, встановлення історичних зв’язків та наслідків подій, намагання виявлення особливостей у розвитку певних ситуацій тощо.

Найбільшу цінність роботи журі вбачатиме у власному внеску авторів та вмінню їх робити висновки з наведених першоджерел.

 

У тези рекомендується включити наступні складові:

  1. Чітко сформульовану мету дослідження.
  2. Конкретні завдання, які треба виконати для досягнення мети.
  3. Об’єкт та предмет дослідження.
  4. Теоретичну частину, де можуть бути коротко повідомлені історичні обставини або відомі з літературних джерел дані, що складають підґрунтя дослідження, а також аналіз цих даних.
  5. Експериментальну частину, в якій наводяться методи та результати дослідження, проведеного автором проекту, а також їх аналіз.
  6. Висновки, де чітко сформульовані отримані результати, вказується особистий внесок авторів проекту та елементи новизни дослідження.

 

До презентації повинні бути включені:

  1. Дані про учня та керівника.
  2. Мета та завдання дослідження.
  3. Доказово викладені власні спостереження, експерименти тощо, фотографії, що ілюструють виконання роботи і результати дослідження.
  4. Короткі висновки з формулюванням результатів, їх новизни і власного внеску автора.

Презентація повинна містити не більше 15 слайдів.