Конкурс "Юніор"

КОРОТКІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»

Наводимо короткі методичні рекомендації щодо участі в конкурсі «МАН-ЮНІОР Дослідник».

  • 1. Учасник конкурсу та його науковий керівник-вчитель повинні ретельно заповнити заявку, точно і повністю вказавши прізвища, ім’я та по-батькові, посаду і (для наукового керівника) місце навчання і роботи, адресу та телефони для зв’язку. Ці дані необхідні для заповнення документів і відзнак щодо участі в конкурсі.
  • 2. Якщо ви погоджуєтесь з тим, що документи про участь у конкурсі вам надішлють «Новою поштою», обов’язково вкажіть у заявці номер відділення «Нової пошти» і телефон отримувача. Оновлена форма заявки ТУТ.
  • 3. Разом із заявкою потрібно прислати електронною поштою ТЕЗИ, в яких висвітлюється зміст проекту, представленого на конкурс (не більше 2-х сторінок 14 кеглем, інтервал між рядками – одинарний), а також ПРЕЗЕНТАЦІЮ проекту (до 15 слайдів). Прохання не перевантажувати презентацію відео фрагментами, музикою тощо.
  • 4. Ознайомтеся з більш докладними МЕТОДИЧНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ для кожної номінації конкурсу.

«Історик-Юніор» — ТУТ

«Еколог-Юніор» — ТУТ

«Астроном-Юніор» — ТУТ

«Технік-Юніор» — ТУТ

 

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»!

Розпочинається щорічний Всеукраїнський конкурс юних дослідників «МАН-Юніор Дослідник».

Конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап – заочний (до 15 квітня 2017 року – реєстрація учасників, розміщення презентацій і тез доповідей на сайті конкурсу; з 25 квітня до 10 травня 2017р. – відкрите рейтингове оцінювання проектів);
  • ІІ етап – захист проекту в онлайн-режимі за допомогою мережі Інтернет.

 

Орієнтовні терміни захисту проектів у режимі он-лайн:

  • 15 травня – пробне підключення;
  • 16 травня – он-лайн захист у номінації «Історик-Юніор»;
  • 17 травня – он-лайн захист у номінації «Астроном-Юніор»;
  • 18 травня – он-лайн захист у номінації «Еколог-Юніор»;
  • 19 травня – он-лайн захист у номінації «Технік-Юніор»;
  • 20 травня – круглий стіл, підведення підсумків.

 

Загальні теми Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН Юніор Дослідник»:

 

  • «Історик-Юніор» - Роль особистості в історії.

 

  • «Еколог-Юніор» - Стан ґрунтів, їх зміни та продуктивність наземних екосистем у конкретних районах України.

 

  •  «Астроном-Юніор» - продовження загальних тем конкурсу 2016 р.:
  1. Навести результати ВЛАСНИХ спостережень об’єктів зоряного неба.
  2. Сформулювати завдання за космічними знімками з Інтернету або світлинами, зробленими власноруч, і навести його розв’язання (продовження теми 2016 р.)

 

  • «Технік-Юніор» - продовження теми конкурсу 2016 р.

Оригінальні досліди-фокуси –  перетворити фізичні (хімічні) досліди в пізнавальні фокуси, використовуючи оригінальні ідеї, а також пристрої власної конструкції. Проте не можна використовувати досліди, які були вже продемонстровані на конкурсах в травні 2015-2016 р.

Рекомендується розробка дослідів-фокусів, які мають в основі електромагнітні та оптичні явища.

 

До участі в заході запрошуються вихованці позашкільних, учні 7-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в І етапі заходу необхідно до 15 квітня ц.р. надіслати заявку (форма додається), проект, оформлений у форматі презентації в середовищі Power Point (до 15 слайдів), а також тези творчої роботи на електронну адресу junior.konkurs@gmail.comiator@mail.ru.

Детальна  інформація  -  за  тел.:   0(44)  489-55-80, 0(97)234-50-94, 0 (50)362-07-09;

e-mail: junior.konkurs@gmail.com; веб-сайти: www.man.gov.ua та http://man-iunior.org.ua.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»

   У минулі роки дипломи учасників конкурсу, а також подяки й грамоти вчителям, що підготували призерів конкурсу (І і ІІ місця), не завжди були отримані з різних причин у терміни, зручні для учасників.

   У зв’язку з цим пропонуємо учасникам, які бажають отримати дипломи та інші відзнаки до 1 липня 2017 року, ВКАЗАТИ В ЗАЯВЦІ номер відділення «Нової пошти» для того, щоб НЦ «МАНУ» надіслав ці документи.

   При цьому оплата за відправлення здійснюється отримувачем (учасником або вчителем-науковим керівником).

Результати конкурсу «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ 2016» опубліковані

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ 2016»!

Перевірка надісланих відповідей на завдання конкурсу завершена.
Результати опубліковані для кожної номінації.
Щоб ознайомитись з результатами, перейдіть до розділу обраної номінації (вертикальне меню зліва) і натисніть на активний надпис «Конкурс «МАН-Юніор Ерудит» у цій номінації.

Робота над помилками

Виявлена технічна помилка у завданнях для 5-7 класів в номінації «Техніка»: в питанні №15 співпадають варіанти відповідей Б і В.  При перевірці завдань ця помилка буде врахована.

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» у номінації «Технік»!

У завданнях для 8-9 класів виявлена технічна помилка. У розділі «Завдання на 3 бали» помилково надруковані ДВА завдання під №2.
Для виправлення помилки потрібно ЗАЛИШИТИ завдання №2 «Падіння при різній погоді» і ВИКРЕСЛИТИ завдання №2 «Супутник виходить на орбіту» .
Завдання №13 та №14 залишаються чинними, вони сформульовані правильно.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ»

 

Пропонуємо певні рекомендації для підготовки до проведення конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» для кожної з номінацій.

До загальних порад відносимо проведення позакласних заходів на вказану тематику у вигляді учнівських конференцій, у формі відомих інтелектуальних змагань (Брейн-рингів, вікторин, «Що? Де? Коли?).

 

Особливо рекомендуємо при підготовці проводити  інтерактивний конкурс «Ти-мені, я-тобі», який спрямований на активізацію пізнавальної діяльності учнів, а також розвиває в них вміння самостійно формулювати цікаві питання, а також давати докладні відповіді на них, вміння аналізувати отримані відповіді і викладати це в короткій рецензії на відповідь.

Конкурс «Ти-мені, я-тобі» передбачає:

1.   підготовку питань однією команди учнів для іншої за загальною темою конкурсу «МАН-Юніор»;

2.  організацію змагань у вигляді почергового проголошення запитань учнями кожної з команд: один з учнів запитує, учні команди-суперника мають 1 хвилину на обговорення, після чого формулюють відповідь;

3.   після отримання відповіді учень, який задав питання, рецензує отриману відповідь: доповнює її або, якщо відповідь неправильна, надає правильну;

4.   журі з учнів-старшокласників (або вчитель) оцінює зміст питань, якість відповідей та короткі рецензії на відповідь, які надає команда, що підготувала конкретне питання.

 

Дивіться більш докладні рекомендації щодо змісту завдань та літературних джерел, які використовувались при складанні завдань.

 

Астроном  СКАЧАТИ ТУТ

Еколог  СКАЧАТИ ТУТ

Історик  СКАЧАТИ ТУТ

Технік  СКАЧАТИ ТУТ

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВОК НА КОНКУРС «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ 2016»

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

«МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ» у  2016/2017 навчальному році !

 

Публікуємо оновлену інформацію щодо організації, проведення та підготовки до конкурсу «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ»!

ПІДГОТОВКА ДО КОНКУРСУ “МАН-Юніор Ерудит” - вересень – листопад щороку

 

ПРИЙОМ ЗАЯВОК З 10 ВЕРЕСНЯ ДО 15 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ

У зв’язку з підвищенням вартості поліграфічних послуг та поштових тарифів Оргкомітет конкурсу рекомендує суму благодійного внеску кожного учасника  конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» у розмірі від 17 грн., 2 грн. з яких залишаються на потреби обслуговування конкурсу місцевим координаторам.

 

Форма ЗАЯВКИ 

  • для координаторів окремого навчального закладу СКАЧАТИ ТУТ

    • для районних, обласних координаторів СКАЧАТИ ТУТ

      УВАГА! РЕКВІЗИТИ БАНКУ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ НОВІ

      Благодійні внески просимо надсилати на рахунок Благодійного фонду науки та освіти ім. Г.Сковороди

       

      Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд науки та освіти  ім. Г.Сковороди»

      р/р 26000593881100

      в АТ «Укрсиббанк»,

      МФО 351005,

      Код ЄДРПОУ 26333070.

      Призначення  Конкурс «МАН-Юніор», Школа юного вченого

      Просимо вказувати реквізити ТОЧНО – так, як наведено вище.

      Після перерахування просимо відсканувати квитанцію та надіслати її копію на електронну адресу оргкомітету конкурсу junior.konkurs@gmail.com разом із заявкою (можна також на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул. Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті «Конкурс»).

       

      ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ ТА ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

      ЧИТАТИ ДОКЛАДНО ТУТ

       

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»!

Реєстрація на участь у конкурсі триває.
Ознайомтесь з листом Міністерства освіти України щодо проведення конкурсу   ТУТ 

Наказ  »Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»   ТУТ

Благодійні внески від 17 грн (перераховуйте 15 грн., 2 грн. залишається на витрати координаторам) від кожного учасника з групи дітей не менше 10 учнів перераховуйте на рахунок Благодійного фонду науки та освіти ім. Г.Сковороди. Усі реквізити та форму заявок дивіться нижче у попередніх повідомленнях.

Шановні учасники конкурсів «МАН-Юніор»!

10-12 вересня відбувся семінар-практикум МАН України

«Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької

діяльності учнів-членів МАН» для координаторів конкурсів.

Більше інформації ТУТ 

   http://man.gov.ua ;     http://man.gov.ua/ua/gallery/ 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ КООРДИНАТОРІВ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР»

Для оформлення відряджень використовуйте Лист Національного центру «Мала академія України» щодо проведення семінару СКАЧАТИ ТУТ

Харчування в їдальні оздоровчого табору «Лідер» (у 20 м від Міжнародного центру дитячої наукової творчості «Вимпел» – місця проведення семінару).
Вартість харчування: сніданок – 50 грн., обід – 50 грн., вечеря – 50 грн.

Попередня програма заходу - СКАЧАТИ ТУТ

Можуть бути зміни в розкладі заходів у неділю, 11.09.2016.

Підтвердіть, будь ласка, присутність на семінарі до 3 вересня.

 

ТЕМИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК» у 2016-2017 навчальному році

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»!

Повідомляємо загальні теми для дослідження в наступному, 2016-2017 навчальному році за номінаціями.
• «Історик-Юніор» — Роль особистості в історії.
• «Еколог-Юніор» — Стан ґрунтів, їх зміни та продуктивність наземних екосистем у конкретних районах України.
• «Астроном-Юніор» — продовження загальних тем конкурсу 2016 р.:
1. Навести результати ВЛАСНИХ спостережень об’єктів зоряного неба;
2. Сформулювати завдання за космічними знімками як власними, так і з Інтернету, і навести його розв’язання (продовження минулорічної теми).
• «Технік-Юніор» — продовження теми конкурсу 2016 р. (за пропозицією учасників):
Оригінальні досліди-фокуси – Перетворити фізичні (хімічні) досліди в пізнавальні фокуси, використовуючи оригінальні ідеї, а також пристрої власної конструкції. Проте неможна використовувати досліди, які були вже продемонстровані на конкурсі в травні 2015-2016 років. Рекомендується розробка дослідів-фокусів, які мають в основі оптичні та електромагнітні явища.

Слідкуйте за повідомленнями на сайті. Методичні рекомендації будуть опубліковані в жовтні.

Заявки на конкурс приймаються з 1 по 15 квітня 2017 р.

Результати он-лайн захисту в номінації «Технік-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Результати он-лайн захисту в номінації «Астроном-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Результати он-лайн захисту в номінації «Історик-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Шановні учасники конкурсу в номінації «Історія»!

Ознайомтеся, будь ласка, з графіком захисту. Оскільки не всі вийшли на зв’язок під час пробного підключення, графік може бути змінений. Тому просимо учасників, яким призначено захист після 14 год., телефонувати і уточнювати терміни захисту.

З метою упорядкування виступів учнів під час он-лайн захисту оргкомітет пропонує вам час кожного захисту.

Читать запись полностью »

Самохвалова Євгенія Ігорівна

Назва проекту: «Усунення стресових ситуацій, які вплива-ють на якість м’яса на етапі передзабійного утримання тварин»

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Самохвалова Євгенія Ігорівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зимогляд Оксана Іванівна

Завантажити: тези,  презентація

Заболотна Віра Костянтинівна

Назва проекту: Вплив вихлопних газів автотранспорту на ріст та розвиток ячменю

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Заболотна Віра Костянтинівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кісільова Марина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Інструкція щодо онлайн-конференції

Шановні учасники другого (проектного) етапу конкурсу «МАН-Юніор»!

Для участі в онлайн-захисті вам необхідні:

  • Мікрофон.
  • Веб-камера.
  • Доступ до мережі Інтернет (рекомендована швидкість не менше 512 кбіт/с)
  • Браузер зі встановленим flash-плагіном. Завантажити останню версію можна з офіційного сайту.
Будь ласка, заздалегіть перевірте працездатність обладнання.

 

Перейдіть на сторінку http://manjunior.sytes.net:5080/openmeetings
На запрошення системи введіть свій логін (надісланий на пошту для рейтингового оцінювання), пароль (123456) та натисніть кнопку «Sign in». Облікові записи будуть активовані 11 травня. Якщо ви матимете проблеми зі входом під час підключення, зверніться до оргкомітету.

Після входу оберіть пункт меню «Комнаты — Публичные комнаты»

Ви побачите список загальнодоступних аудиторій.

Знайдіть аудиторію «МАН-Юніор» та натисніть кнопку «Вход»
Система запропонує перевірити працездатність ваших мікрофона та веб-камери. Обов’язково протестуйте камеру та мікрофон, після цього перейдіть до конференції.

Після входу до конференції ви побачите список учасників та робочу дошку. Натисніть на панель «Чат» внизу екрана, щоб мати можливість спілкуватися у текстовому режимі.

Після цього ви матимете можливість спостерігати за захистом інших учасників. Дочекайтесь своєї черги — перед виступом модератор завантажить вашу презентацію, після чого забезпечить вам доступ до керування дошкою та можливість трансляції відео. Прохання не вмикати мікрофон під час доповіді інших учасників.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»!

Усі результати заочного оцінювання будуть опубліковані на сайті не пізніше 13:30 10 травня  за номінаціями.

Ознайомтеся з результатами заочного оцінювання з урахуванням оцінки експертів.  Учасників, які набрали 5 і вище балів, просимо уважно вивчити інструкцію по підключенню і взяти участь у пробному включенні 10 травня:

14:00-15:00 — » Історія»

15:00-16:00 — » Екологія»

16:00-17:00 — «Техніка» та «Астрономія»

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»!
Результати рейтингового оцінювання, експертної оцінки та підсумки заочного оцінювання будуть опубліковані на сайті 10-13 травня в кожній номінації окремо безпосередньо перед захистом.

Ревуцький Віталій Олегович

Назва проекту: Конденсатор на кухні

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Ревуцький Віталій Олегович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ!

Якщо вам необхідно внести зміни у свої тези або презентації, звертайтеся до адміністратора сайту.
Не намагайтеся це зробити власноруч.
Усі зміни припиняються після початку рейтингового оцінювання.

Оргкомітет конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»

УВАГА!

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»!

Оскільки до Оргкомітету звертаються керівники проектів із запитаннями щодо правил відкритого рейтингового оцінювання, наводимо додатково уточнення до інструкції.

 

Кожна робота оцінюється за такими критеріями:

1) повна відповідність темі конкурсу – до 2 балів;

2) послідовність, логічність, науковість викладу – до 3 балів;

3) оригінальність, самостійність виконання, особистий внесок автора – до 4 балів;

4) грамотність та якість оформлення – до 1 балу.

 

При оцінюванні  для зручності за кожним критерієм виставляється від 1 до 10 балів (кількість зірочок).

Після оцінювання комп’ютерна програма перераховує оцінки (за допомогою спеціальних коефіцієнтів) відповідно до тих, які вказані вище.

Тому за кожним критерієм виставляйте оцінку по 10-бальній шкалі.

Андрусик Валентина Олександрівна, Білецька Емілія Володимирівна, Дацій Тетяна Сергіївна, Кальчук Анастасія Миколаївна, Панченко Вікторія Олександрівна, Клеїн Андрій Сергійович, Чуприна Владислав Олегович

Назва проекту: Вплив стресу на кімнатні рослини

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красноармійської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Миролюбівка, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Автори: Андрусик Валентина Олександрівна, Білецька Емілія Володимирівна, Дацій Тетяна Сергіївна, Кальчук Анастасія Миколаївна, Панченко Вікторія Олександрівна, Клеїн Андрій Сергійович, Чуприна Владислав Олегович

Клас: 7

Керівники/координатори: Зайцева Олена Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Назарова Ганна Михайлівна

Назва проекту: СТРЕС ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ЖИВІ ОРГАНІЗМИ

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Михайлівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красноармійської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Михайлівка, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Автори: Назарова Ганна Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Зеленська Вікторія Анатоліївна, Олійник Світлана Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Боярко Максим Сергійович

Назва проекту: ВЧИМОСЯ КЕРУВАТИ СТРЕСОМ

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Красненська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красноармійської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Красне, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Автори: Боярко Максим Сергійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Березницька Оксана Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Кузнєцов Данило Олександрович

Назва проекту: Регулювання енергетичного балансу атмосфери Марсу

Навчальний заклад:  Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді», Комунальний заклад освіти «Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа №8″ Дніпропетровської міської ради

Нас. пункт: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Автори: Кузнєцов Данило Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Мізіченко Тетяна Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Увага!

Розпочато рейтингове онлайн оцінювання проектів конкурсу МАН-Юніор Дослідник.

Участь в оцінюванні беруть керівники робіт, що були надіслані для участі у проектному етапі конкурсу «МАН-Юніор». Керівникам рекомендується разом з учнями ознайомитись з конкурсними роботами та провести обговорення, після чого виставити оцінку. Оцінюйте роботи лише тієї секції, що й ваша робота, інші голоси враховані не будуть. Голосувати за свою роботу не потрібно.

Нижче знаходиться коротка інструкція з користування системою онлайн-оцінювання, де наводиться послідовність дій при оцінюванні робіт конкурсу.

Читать запись полностью »

Гуртовенко Аміна Володимирівна

Назва проекту: «Цікава фізика»

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Гуртовенко Аміна Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Яцюк Людмила Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Чуєва Анастасія Олександрівна

Назва проекту: Фокуси з яйцем

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Чуєва Анастасія Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Воронцова Вероніка Валеріївна

Назва проекту: Цікавий атмосферний тиск

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Воронцова Вероніка Валеріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Беседін Денис Сергійович

Назва проекту: Фокуси зі статики

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Беседін Денис Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезетація

Арутюнян Сергій Гарегінович

Назва проекту: Конвекція в житті людини

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Арутюнян Сергій Гарегінович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Ковтун Олександра Сергіївна

Назва проекту: Фокуси з електромагнітом

Навчальний заклад:  Якушинецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія

Нас. пункт: с. Якушинці, Вінницький р-н, Вінницька обл.

Автори: Ковтун Олександра Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Чистякова Ніна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Носков Олексій Андрійович

Назва проекту: ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОГРАФІЧНОЇ ШИРОТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ГНОМОНА

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанський ліцей Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Носков Олексій Андрійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Асєєв Данило Васильович

Назва проекту: «Козацька гармата на службі у фізики»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Асєєв Данило Васильович

Клас: 8

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Скарга-Бандуров Ілля Олегович

Назва проекту: «Дивне кільце»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 6 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Скарга-Бандуров Ілля Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Татарченко Георгій Олександрович

Назва проекту: «Паперовий гелікоптер»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 9 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Татарченко Георгій Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Данилова Анна Русланівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя (НА МАТЕРІАЛАХ ГЕНОЦИДУ ВІРМЕН 1915-1923 РОКІВ)

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Данилова Анна Русланівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Шулешова Галина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Коровін Сергій Олександрович

Назва проекту: Дослідження впливу важких металів в умовах техногенного забруднення на ріст і розвиток рослин

Навчальний заклад:  Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Нас. пункт: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Автори: Коровін Сергій Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Бондаренко Наталія Олегівна

Завантажити: тезипрезентація

УВАГА!

Шановні учасники конкурсу!

Реєстрація на участь в конкурсі завершується.  Перевірте наявність і коректність інформації про Вашу роботу, що опублікована на сайті. Про незбіжності повідомляйте за телефоном 063-948-65-12 або на електронну пошту конкурсу junior.konkurs@gmail.com.

Логін та паролі для рейтингового оцінювання будуть надіслані Вам 24-25 квітня 2016 року.

Горошко Олександр Ігорович

Назва проекту: Цікава фізика. Демонстрація дії електромагніту

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Горошко Олександр Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Бойчук Анастасія Олександрівна

Назва проекту: «Холокост на территории Херсонщины. 1941-1944 гг.»

Навчальний заклад:  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Бойчук Анастасія Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Валентій Людмила Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Смирнова Анастасія Олексіївна

Назва проекту: «Голодомор 1932 – 1933 років, як прояв геноциду на українських землях»

Навчальний заклад:  Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, смт Новодонецьке, Донецька обл.

Автори: Смирнова Анастасія Олексіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Ковачик Анетта Федорівна, Головка Ганна Володимирівна

Назва проекту: Русифікація через голодомор, як один із проявів геноциду

Навчальний заклад:  Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради

Нас. пункт: м. Виноградів, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Ковачик Анетта Федорівна, Головка Ганна Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тезипрезентація

Уршанський Юрій Борисович

Назва проекту: Розкуркулення , як метод геноциду села в Україні

Навчальний заклад:  Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Уршанський Юрій Борисович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тезипрезентація

Хромова Валентина Станіславівна

Назва проекту: Вплив кометно-астероїдної небезпеки на людство

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Хромова Валентина Станіславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Сиромятнікова Людмила Арнольдівна

Завантажити: тезипрезентація

Меленчук Тетяна Миколаївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного світу

Навчальний заклад:  Веселівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад»

Нас. пункт: с. Веселівка, Кіровоградський р-н, Кіровоградська обл.

Автори: Меленчук Тетяна Миколаївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Коновалова Оксана Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Дівинець Маріанна Михайлівна

Назва проекту: «Голодомор, ГУЛАГ, Голокост – геноцид ХХ століття»

Навчальний заклад:  Велятинська загальноосвітная школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

Нас. пункт: с. Велятино, Хустський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Дівинець Маріанна Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дівинець Мар’яна Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Борисов Павло Андрійович

Назва проекту: Вплив стресу на живі організми

Навчальний заклад:  Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.

Автори: Борисов Павло Андрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Кириченко Світлана Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Околот Олексій Сергійович

Назва проекту: Вплив стресу на живі організми

Навчальний заклад:  Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.

Автори: Околот Олексій Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Кириченко Світлана Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Степанова Аліса Дмитрівна

Назва проекту: Дослідження сонячної активності за знімками SOHO

Навчальний заклад:  Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Нас. пункт: м. Одеса, Одеська обл.

Автори: Степанова Аліса Дмитрівна

Клас: 5

Керівники/координатори: Вірніна Наталя Альбертівна

Завантажити: тезипрезентація

Окс Давід Ігорович

Назва проекту: Динаміка полярних шапок Марсу

Навчальний заклад:  Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Нас. пункт: м. Одеса, Одеська обл.

Автори: Окс Давід Ігорович

Клас: 5

Керівники/координатори: Вірніна Наталя Альбертівна

Завантажити: тезипрезентація

Хадєєва Поліна Андріївна

Назва проекту: Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1

Навчальний заклад:  Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Нас. пункт: м. Одеса, Одеська обл.

Автори: Хадєєва Поліна Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Вірніна Наталя Альбертівна

Завантажити: тезипрезентація

Добровольська Марія Андріївна

Назва проекту: «Голодомор 1932-1933 рр. на Чигиринщині»

Навчальний заклад:  Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Добровольська Марія Андріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Євона Анна Сергіївна

Назва проекту: «Будянська трагедія»

Навчальний заклад:  Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Євона Анна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Наконечна Яна Віталіївна

Назва проекту: «Трагедія хутора Вдовичине»

Навчальний заклад:  Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Наконечна Яна Віталіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Чорна Тетяна Павлівна

Назва проекту: Сонячна активність, погода та клімат

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Чорна Тетяна Павлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Микитенко Марія Степанівна

Завантажити:  тезипрезентація

Собковська Валерія Віталіївна

Назва проекту: “Геноцид сербів у Хорватії в роки Другої світової війни”

Навчальний заклад:  Енергодарський навчально-виховний комплекс №1 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Собковська Валерія Віталіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Івженко Аліна Ігорівна

Завантажити: тезипрезентація

Бабич Валерія Валеріївна

Назва проекту: Особливості голоду 1946-1947 років в Кам’янсько Дніпровському районі Запорізької області

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Бабич Валерія Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Недобер Інна Геннадіївна

Завантажити: тезипрезентація

Тарановський Олександр Ігорович

Назва проекту: Забутий геноцид вірмен: минуло століття трагедії

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Тарановський Олександр Ігорович

Клас: 9

Керівники/координатори: Івженко Аліна Ігорівна

Завантажити: тезипрезентація

Рєзнікова Людмила Віталіївна

Назва проекту: «Порівняння впливу стресу екзаменаційних випробувань на показники артеріального тиску у молодших школярів та підлітків»

Навчальний заклад:  Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області

Нас. пункт: с. Іванівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл.

Автори: Рєзнікова Людмила Віталіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Михайлова Олена Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Розум Антон Павлович

Назва проекту: Річка Рось: зберегти не можна втратити

Навчальний заклад:  СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №147 І-ІІІ СТУПЕНІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Розум Антон Павлович

Клас: 7

Керівники/координатори: Бистров Сергій Борисович

Завантажити:  тезипрезентація

Хаханов Максим В’ячеславович

Назва проекту: Дослідження екології річки Остер (Козелецького району)

Навчальний заклад:  СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №147 І-ІІІ СТУПЕНІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Хаханов Максим В’ячеславович

Клас: 7

Керівники/координатори: Бистров Сергій Борисович

Завантажити:  тезипрезентація

Волькіс Анна Олександрівна

Назва проекту: Геноцид українців тоталітарним комуністичним режимом в СРСР

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Волькіс Анна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Манетін Назарій В’ячеславович

Назва проекту: Лава-лампа

Навчальний заклад:  Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області

Нас. пункт: м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Автори: Манетін Назарій В’ячеславович

Клас: 8

Керівники/координатори: Ободянський Володимир Васильович

Завантажити:  тезипрезентація

Платонов Андрій Андрійович

Назва проекту: «Режим «Червоних кхмерів» та Геноцид в Камбоджі 1975 – 1978рр.»

Навчальний заклад:  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Платонов Андрій Андрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Шоренко Альона Андріївна

Назва проекту: «Геноцид як феномен ХХ сторіччя»

Навчальний заклад:  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Шоренко Альона Андріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Ляшенко Карина Андріївна

Назва проекту: Порівняння дії гуматів амонію та гуміфілда на продуктивність сафлору

Навчальний заклад:  Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Піддубне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл.

Автори: Ляшенко Карина Андріївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Раков Юрій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Агафонов Костянтин Михайлович, Гунцелізер Ольга Андріївна

Назва проекту: СТРЕС ТА ЙОГО ВПЛИВ НА БІОЛОГІЧНІ ОБ’ЄКТИ РОСЛИННОГО ТА ТВАРИННОГО СВІТУ

Навчальний заклад:  Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Агафонов Костянтин Михайлович, Гунцелізер Ольга Андріївна

Клас: 10,8

Керівники/координатори: Плиска Наталія Василівна

Завантажити: тези, презентація

Гафінчук Аліна Петрівна

Назва проекту: Білоусівка у вирі Другої світової війни

Навчальний заклад:  Білоусівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області

Нас. пункт: с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Гафінчук Аліна Петрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зла Лариса Василівна

Завантажити: тези, презентація

Одинцова Ангеліна Денисівна

Назва проекту: Участь українців у антиєврейських акціях

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Одинцова Ангеліна Денисівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гончар Людмила Євгеніївна

Завантажити: тези, презентація

Вербило Богдан Олександрович

Назва проекту: Вплив вмісту відпрацьованих батарейок на ріст і розвиток петунії багатоквіткової

Навчальний заклад:  Менська районна гімназія Менської районної ради Чернігівської області

Нас. пункт: м. Мена, Менський район, Чернігівська обл.

Автори: Вербило Богдан Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Лавська Алла Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Суворова Валерія Юріївна

Назва проекту: «Фізичні фокуси»

Навчальний заклад:  Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені О. Є. Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської обл.

Нас. пункт:  м. Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл.

Автори: Суворова Валерія Юріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Черчук Надія Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Лєбєдєв Даниїл Андрійович

Назва проекту: Дослідження місячної поверхні

Навчальний заклад:  Позашкільний навчальний заклад Енергодарська мала академія наук учнівської молоді, Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Лєбєдєв Даниїл Андрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кабакова Олена Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Белозьоров Володимир Юрійович

Назва проекту: У світі електромагнітних явищ

Навчальний заклад:  Позашкільний навчальний заклад Енергодарська мала академія наук учнівської молоді, Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Белозьоров Володимир Юрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кабакова Олена Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Тарасенко Поліна Олегівна

Назва проекту: «Вплив миючих засобів на навколишнє середовище»

Навчальний заклад:  Токмацька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Героя Радянського Союзу О.М.Кота Токмацької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Токмак, Запорізька обл.

Автори: Тарасенко Поліна Олегівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Борисова Наталія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Отовчиць Оксана Євгеніївна, Максимець Андрій Анатолійович

Назва проекту: “Геноцид як феномен ХХ сторіччя”

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Отовчиць Оксана Євгеніївна, Максимець Андрій Анатолійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Гандзюк Сергій Володимирович

Завантажити: тезипрезентація

Шевчук Вадим Сергійович

Назва проекту: Простий саморобний електродвигун

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Шевчук Вадим Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тезипрезентація

Соколець Олександр Олександрович

Назва проекту: Температура Кюрі

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Соколець Олександр Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Безпальчук Тетяна Андріївна

Назва проекту: Геноцид – як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Токмацької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Токмак, Запорізька обл.

Автори: Безпальчук Тетяна Андріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Куковинець Тетяна Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Ждамарова Дар’я Вячеславівна

Назва проекту: Досліди з електризації тіл

Навчальний заклад:  Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Ждамарова Дар’я Вячеславівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Буланова Валентина Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Чала Єлизавета Олександрівна

Назва проекту: Структурно-функціональна організація фотосинтетичного апарату рослин гречки, інокульованої різними за здатністю до ендофітії штамами діазотрофів роду Аzospirillum

Навчальний заклад:  Ліцей міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Чала Єлизавета Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Назаренко Володимир Іванович, Іващенко Валентина Михайлівна

Завантажити:  тезипрезентація

Пономаренко Ольга Ярославівна

Назва проекту: Голокост на Буковині,як злочин геноциду ХХ століття

Навчальний заклад:  Сторожинецький районний ліцей Сторожинецької міської ради Чернівецької області

Нас. пункт: м. Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл.

Автори: Пономаренко Ольга Ярославівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Рассомахіна Людмила Михайлівна

Завантажити:  тезипрезентація

Чорний Владислав Миколайович

Назва проекту: Використання газу водню для прискорення фотосинтезу

Навчальний заклад:  Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Чорний Владислав Миколайович

Клас: 7

Керівники/координатори: Козуб Павло Анатолійович

Завантажити:  тезипрезентація

Микитина Анастасія Іванівна

Назва проекту: «Вивчення впливу висоти підборів взуття на здоров’я людини»

Навчальний заклад:  Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Білозерське, Донецька обл.

Автори: Микитина Анастасія Іванівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гутник Євгенія Олександрівна

Завантажити:  тезипрезентація

Паєвський Дмитро Вікторович

Назва проекту: «Дослідження залежності ефективності теплового екрану від його площі»

Навчальний заклад:  Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області

Нас. пункт: м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Автори: Паєвський Дмитро Вікторович

Клас: 8

Керівники/координатори: Ободянський Володимир Васильович

Завантажити:  тезипрезентація

Кучерявенко Тетяна Павлівна

Назва проекту: Вплив фітонцидів рослини герані на біологічне забруднення повітря приміщення

Навчальний заклад:  Бериславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Бериславської районної ради Херсонської області

Нас. пункт: м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл.

Автори: Кучерявенко Тетяна Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сервулі Тамара Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Карабка Наталія Павлівна

Назва проекту: Дослідження впливу гідрометеорологічних процесів на зміну рельєфу після повені

Навчальний заклад:  Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Дихтинець, Путильський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Карабка Наталія Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Савчук Марія Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Остапенко Вероніка Олегівна, Белим Ілона Костянтинівна

Назва проекту: Вода: проблеми її очищення і споживання в місті Суми

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка м. Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Остапенко Вероніка Олегівна, Белим Ілона Костянтинівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кобзар Оксана Вікторівна, Коваленко Ірина Павлівна

Завантажити:  тезипрезентація

Поліщук Юлія Володимирівна

Назва проекту: Вплив продуктів розпаду місцевого сміттєзвалища на органолептичні властивості води прилеглих територій

Навчальний заклад:  Нетішинський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області

Нас. пункт: м. Нетішин, Хмельницька обл.

Автори: Поліщук Юлія Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Кирилюк Зоряна Василівна

Завантажити:  тезипрезентація

Журавльова Вікторія Віталіївна

Назва проекту: “Оголення пісків Полтавського ярусу”

Навчальний заклад:  Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради Cумської області

Нас. пункт: м. Лебедин, Сумська обл.

Автори: Журавльова Вікторія Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кобзиста Валентина Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Курочка Ірина Олександрівна

Назва проекту: ДУХОВНА СПАДЩИНА ЛЕБЕДИНА

Навчальний заклад:  Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради Cумської області

Нас. пункт: м. Лебедин, Сумська обл.

Автори: Курочка Ірина Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Хрін Денис Вікторович

Завантажити: тези, презентація

Пономарьов Данило Андрійович

Назва проекту: Заснування Слобожанщини

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Пономарьов Данило Андрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Метіль Тетяна Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Циркуленко Ірина Валеріївна

Назва проекту: Екологічні особливості і перспективи збереження популяції волошки білоперлинної (centaurea margarita-alba кlок.) ендеміка пісків нижнього побужжя на території ботанічного заказника «Михайло-Ларинський»

Навчальний заклад:  Михайло-Ларинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області

Нас. пункт: с. Михайло-Ларине, Жовтневий р-н, Миколаївська обл.

Автори: Циркуленко Ірина Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Тлуста Любов Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Бабенко Анжеліка Сергіївна

Назва проекту: Дослідження сортів кавуна звичайного, як баштанної культури Херсонщини

Навчальний заклад:  ГОЛОПРИСТАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРЕДМЕТІВ ФІЛОЛОГІЧНОГО ТА ПРИРОДНИЧО — МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛІВ ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Гола Пристань, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

Автори: Бабенко Анжеліка Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бабенко Світлана Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Горват Василина Василівна

Назва проекту: Вивчення структури популяції ялини європейської в урочищі Козяй Міжгірського району

Навчальний заклад:  Міжгірська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів імені Августина Волошина Міжгірської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: смт Міжгір’я, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Горват Василина Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Живчин Світлана Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Білокопита Дана Валентинівна

Назва проекту: Рослини Святого Письма в околицях с. Погорілівка Заставнівського району

Навчальний заклад:  Погорілівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Погорілівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Білокопита Дана Валентинівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Пітик Марія Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Білокопита Аліна Вікторівна

Назва проекту: Популяційні дослідження Cypripedium calceolus L. з околиць с. Погорілівка Заставнівського району

Навчальний заклад:  Погорілівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Погорілівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Білокопита Аліна Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Пітик Марія Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Королевич Тарас Олександрович, Ченгері Владислав Йосипович, Гевді Василь Васильович, Маркусь Василь Іванович, Габор Іван Іванович

Назва проекту: Фізичні явища та контроль об’єктів підвищеної небезпеки

Навчальний заклад:  Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Фанчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Тросницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районнної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, с. Фанчиково, с. Тросник, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Королевич Тарас Олександрович, Ченгері Владислав Йосипович, Гевді Василь Васильович, Маркусь Василь Іванович, Габор Іван Іванович

Клас: 10,9

Керівники/координатори: Ігнатишин Василь Васильович, Ігнатишин Моніка Бейлівна

Завантажити: тезипрезентація

Коваленко Владислав Ігорович

Назва проекту: «Стресові реакції у ставковика звичайного (Lymnaea stagnalis L.) під впливом солей важких металів»

Навчальний заклад:  Баришівський навчально-виховний комплекс «гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради Київської області

Нас. пункт: смт. Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Автори: Коваленко Владислав Ігорович

Клас: 10

Керівники/координатори: Кириленко Наталія Іванівна, Лаховська Ольга Вячеславівна

Завантажити: тези, презентація

Кондратенко Вікторія Юріївна

Назва проекту: “Стресові реакції у помідора їстівного
(Solanum lycopersicum L.) сорту “Агата” під дією солей важких металів та натрій хлориду”

Навчальний заклад:  Баришівський навчально-виховний комплекс «гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради Київської області

Нас. пункт: смт. Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Автори: Кондратенко Вікторія Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кириленко Наталія Іванівна, Лаховська Ольга Вячеславівна

Завантажити: тези, презентація

Фесюк Анна Русланівна

Назва проекту: «Депортація кримських татар як геноцид»

Навчальний заклад:  Веренчанська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Ірини Вільде Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Веренчанка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Фесюк Анна Русланівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Фалібога Наталія Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Бугай Ірина Василівна

Назва проекту: «Чи був голод 1946 – 1947 рр геноцидом для українського народу?»( на основі місцевого матеріалу)

Навчальний заклад:  Веренчанська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Ірини Вільде Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Веренчанка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Бугай Ірина Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Фалібога Наталія Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Мазуренко Владислав Вікторович

Назва проекту: Порівняльна характеристика пилових дисків навколо молодих і старих зір

Навчальний заклад:  Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт: м. Луцьк, Волинська обл.

Автори: Мазуренко Владислав Вікторович

Клас: 10

Керівники/координатори: Дубенський Іван Васильович

Завантажити: тези, презентація

Каменев Володимир Володимирович

Назва проекту: Геноцид – загальнолюдська трагедія

Навчальний заклад:  Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Каменев Володимир Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Шаповал Ольга Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Кравченко Лоліта Володимирівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Кравченко Лоліта Володимирівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Раєвський Костянтин Анатолійович

Завантажити: тези, презентация

Шанава Діана Леріївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного світу

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Шанава Діана Леріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Сеніна Ірина Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Галла Михайло Олексійович

Назва проекту: «Остарбайтери, як феномен ХХ сторіччя»

Навчальний заклад:  Малоянисольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана Володарського району Донецької області

Нас. пункт: с. Малоянисоль, Володарський р-н, Донецька обл.

Автори: Галла Михайло Олексійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Пирожнікова Тетяна Дмитріївна

Завантажити: тези, презентація

Ілюха Данило Андрійович

Назва проекту: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СКАНДАЛ»: ПОЛІТИКА РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ В ГАЛИЧИНІ У 1914-1916 РОКАХ

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Ілюха Данило Андрійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Цепков Денис Олегович

Завантажити: тези, презентація

Брага Тетяна Олександрівна

Назва проекту: Вплив магнітних полів на живі організми

Навчальний заклад:  Голопристанський навчально-виховний комплекс «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області

Нас. пункт: м. Гола Пристань, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

Автори: Брага Тетяна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Іванченко Світлана Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Семацька Аліна Артурівна

Назва проекту: Газета, що прилипає до стіни

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Семацька Аліна Артурівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Ковальчук Василь Олександрович

Назва проекту: Електродинамічна взаємодія електричного струму

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Ковальчук Василь Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Андрієнко Анастасія Андріївна

Назва проекту: «Цікаві досліди зі спиртом»

Навчальний заклад:  Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Слов’янської районної ради Донецької області

Нас. пункт: смт. Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл.

Автори: Андрієнко Анастасія Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бакалдіна Валентина Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Отморська Аліна Сергіївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти тваринного світу

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Отморська Аліна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сеніна Ірина Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Раков Андрій Юрійович

Назва проекту: Вивчення впливу ростактиваторів гумінової природи на морфологічні та господарсько-ціннісні ознаки гірчиці

Навчальний заклад:  Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Піддубне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл.

Автори: Раков Андрій Юрійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Раков Юрій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Дутчук Максим Леонідович, Октисюк Вадим Володимирович

Назва проекту: З історії трагедії євреїв Любомльщини

Навчальний заклад:  Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Любомльської районної ради Волинської області

Нас. пункт: м. Любомль, Любомльський р-н, Волинська обл.

Автори: Дутчук Максим Леонідович, Октисюк Вадим Володимирович

Клас: 10

Керівники/координатори: Красицький Ігор Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Дудка Едуард Сергійович

Назва проекту: Роменський Бабин яр

Навчальний заклад:  Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області, Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді Сумського територіального відділення

Нас. пункт: м. Ромни, Сумська обл.

Автори: Дудка Едуард Сергійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Петрова Євгенія Сергіївна

Назва проекту: «Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного і тваринного світу»

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Петрова Євгенія Сергіївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Гранова Інна Станіславівна

Завантажити: тезипрезентація

Чеботаєва Валерія Сергіївна

Назва проекту: «Вплив музики на ріст і розвиток кімнатних рослин»

Навчальний заклад:  Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, смт Новодонецьке, Донецька обл.

Автори: Чеботаєва Валерія Сергіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Гутнік Юлія Юріївна

Завантажити: тезипрезентація

Скрипнік Дар’я Сергіївна

Назва проекту: «Доля євреїв на Україні в роки окупації краю (1941 – 1945 рр.)»

Навчальний заклад:  Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, смт Новодонецьке, Донецька обл.

Автори: Скрипнік Дар’я Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тeзипрезентація

Фатєєва Поліна Олександрівна

Назва проекту: Вплив музики на живі організми

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Фатєєва Поліна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Висоцька Ольга Антонівна

Завантажити: тезипрезентація

Фурман Ірина Андріївна

Назва проекту: Теплові явища. Лава лампа

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №167 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Фурман Ірина Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Курочка Віолетта Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Новицька Вероніка Олексіївна

Назва проекту: Геноцид очима дітей

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Новицька Вероніка Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Гребінь Олександра Сергіївна

Назва проекту: Винищення єврейського населення на території Миколаївської області в роки Другої світової війни

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Гребінь Олександра Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Ляшко Наталя Сергіївна

Назва проекту: Голодомор — Геноцид: Україна пам’ятає

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Ляшко Наталя Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Гриженку Ілля Олександрович

Назва проекту: Шлях світового геноциду в історії людства

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Гриженку Ілля Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Віннічук Назарій Іванович

Назва проекту: Вплив концентрації розчинів кухонної солі на проростання насіння Trifolium pratense L. та Dactylis glomerata L.

Навчальний заклад:  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Дерно Ківерцівського району Волинської області

Нас. пункт: с. Дерно, Ківерцівський р-н, Волинська обл.

Автори: Віннічук Назарій Іванович

Клас: 10

Керівники/координатори: Віннічук Лариса Андріївна

Завантажити: тезипрезентація

Ноздрін Олександр Вікторович

Назва проекту: Стрес у взаємовідносинах між піщанками (Gerbillinae) та його подолання

Навчальний заклад:  Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості, Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Ноздрін Олександр Вікторович

Клас: 7

Керівники/координатори: Козуб Наталія Марківна, Кулініч Інна Іванівна

Завантажити: тезипрезентація