Конкурс "Юніор"

КОРОТКІ МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»

Наводимо короткі методичні рекомендації щодо участі в конкурсі «МАН-ЮНІОР Дослідник».

  • 1. Учасник конкурсу та його науковий керівник-вчитель повинні ретельно заповнити заявку, точно і повністю вказавши прізвища, ім’я та по-батькові, посаду і (для наукового керівника) місце навчання і роботи, адресу та телефони для зв’язку. Ці дані необхідні для заповнення документів і відзнак щодо участі в конкурсі.
  • 2. Якщо ви погоджуєтесь з тим, що документи про участь у конкурсі вам надішлють «Новою поштою», обов’язково вкажіть у заявці номер відділення «Нової пошти» і телефон отримувача. Оновлена форма заявки ТУТ.
  • 3. Разом із заявкою потрібно прислати електронною поштою ТЕЗИ, в яких висвітлюється зміст проекту, представленого на конкурс (не більше 2-х сторінок 14 кеглем, інтервал між рядками – одинарний), а також ПРЕЗЕНТАЦІЮ проекту (до 15 слайдів). Прохання не перевантажувати презентацію відео фрагментами, музикою тощо.
  • 4. Ознайомтеся з більш докладними МЕТОДИЧНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ для кожної номінації конкурсу.

«Історик-Юніор» — ТУТ

«Еколог-Юніор» — ТУТ

«Астроном-Юніор» — ТУТ

«Технік-Юніор» — ТУТ

 

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»!

Розпочинається щорічний Всеукраїнський конкурс юних дослідників «МАН-Юніор Дослідник».

Конкурс проводиться у два етапи:

  • І етап – заочний (до 15 квітня 2017 року – реєстрація учасників, розміщення презентацій і тез доповідей на сайті конкурсу; з 25 квітня до 10 травня 2017р. – відкрите рейтингове оцінювання проектів);
  • ІІ етап – захист проекту в онлайн-режимі за допомогою мережі Інтернет.

 

Орієнтовні терміни захисту проектів у режимі он-лайн:

  • 15 травня – пробне підключення;
  • 16 травня – он-лайн захист у номінації «Історик-Юніор»;
  • 17 травня – он-лайн захист у номінації «Астроном-Юніор»;
  • 18 травня – он-лайн захист у номінації «Еколог-Юніор»;
  • 19 травня – он-лайн захист у номінації «Технік-Юніор»;
  • 20 травня – круглий стіл, підведення підсумків.

 

Загальні теми Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН Юніор Дослідник»:

 

  • «Історик-Юніор» - Роль особистості в історії.

 

  • «Еколог-Юніор» - Стан ґрунтів, їх зміни та продуктивність наземних екосистем у конкретних районах України.

 

  •  «Астроном-Юніор» - продовження загальних тем конкурсу 2016 р.:
  1. Навести результати ВЛАСНИХ спостережень об’єктів зоряного неба.
  2. Сформулювати завдання за космічними знімками з Інтернету або світлинами, зробленими власноруч, і навести його розв’язання (продовження теми 2016 р.)

 

  • «Технік-Юніор» - продовження теми конкурсу 2016 р.

Оригінальні досліди-фокуси –  перетворити фізичні (хімічні) досліди в пізнавальні фокуси, використовуючи оригінальні ідеї, а також пристрої власної конструкції. Проте не можна використовувати досліди, які були вже продемонстровані на конкурсах в травні 2015-2016 р.

Рекомендується розробка дослідів-фокусів, які мають в основі електромагнітні та оптичні явища.

 

До участі в заході запрошуються вихованці позашкільних, учні 7-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в І етапі заходу необхідно до 15 квітня ц.р. надіслати заявку (форма додається), проект, оформлений у форматі презентації в середовищі Power Point (до 15 слайдів), а також тези творчої роботи на електронну адресу junior.konkurs@gmail.comiator@mail.ru.

Детальна  інформація  -  за  тел.:   0(44)  489-55-80, 0(97)234-50-94, 0 (50)362-07-09;

e-mail: junior.konkurs@gmail.com; веб-сайти: www.man.gov.ua та http://man-iunior.org.ua.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»

   У минулі роки дипломи учасників конкурсу, а також подяки й грамоти вчителям, що підготували призерів конкурсу (І і ІІ місця), не завжди були отримані з різних причин у терміни, зручні для учасників.

   У зв’язку з цим пропонуємо учасникам, які бажають отримати дипломи та інші відзнаки до 1 липня 2017 року, ВКАЗАТИ В ЗАЯВЦІ номер відділення «Нової пошти» для того, щоб НЦ «МАНУ» надіслав ці документи.

   При цьому оплата за відправлення здійснюється отримувачем (учасником або вчителем-науковим керівником).

Результати конкурсу «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ 2016» опубліковані

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ 2016»!

Перевірка надісланих відповідей на завдання конкурсу завершена.
Результати опубліковані для кожної номінації.
Щоб ознайомитись з результатами, перейдіть до розділу обраної номінації (вертикальне меню зліва) і натисніть на активний надпис «Конкурс «МАН-Юніор Ерудит» у цій номінації.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ»

 

Пропонуємо певні рекомендації для підготовки до проведення конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» для кожної з номінацій.

До загальних порад відносимо проведення позакласних заходів на вказану тематику у вигляді учнівських конференцій, у формі відомих інтелектуальних змагань (Брейн-рингів, вікторин, «Що? Де? Коли?).

 

Особливо рекомендуємо при підготовці проводити  інтерактивний конкурс «Ти-мені, я-тобі», який спрямований на активізацію пізнавальної діяльності учнів, а також розвиває в них вміння самостійно формулювати цікаві питання, а також давати докладні відповіді на них, вміння аналізувати отримані відповіді і викладати це в короткій рецензії на відповідь.

Конкурс «Ти-мені, я-тобі» передбачає:

1.   підготовку питань однією команди учнів для іншої за загальною темою конкурсу «МАН-Юніор»;

2.  організацію змагань у вигляді почергового проголошення запитань учнями кожної з команд: один з учнів запитує, учні команди-суперника мають 1 хвилину на обговорення, після чого формулюють відповідь;

3.   після отримання відповіді учень, який задав питання, рецензує отриману відповідь: доповнює її або, якщо відповідь неправильна, надає правильну;

4.   журі з учнів-старшокласників (або вчитель) оцінює зміст питань, якість відповідей та короткі рецензії на відповідь, які надає команда, що підготувала конкретне питання.

 

Дивіться більш докладні рекомендації щодо змісту завдань та літературних джерел, які використовувались при складанні завдань.

 

Астроном  СКАЧАТИ ТУТ

Еколог  СКАЧАТИ ТУТ

Історик  СКАЧАТИ ТУТ

Технік  СКАЧАТИ ТУТ

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ЗАЯВОК НА КОНКУРС «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ 2016»

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

«МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ» у  2016/2017 навчальному році !

 

Публікуємо оновлену інформацію щодо організації, проведення та підготовки до конкурсу «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ»!

ПІДГОТОВКА ДО КОНКУРСУ “МАН-Юніор Ерудит” - вересень – листопад щороку

 

ПРИЙОМ ЗАЯВОК З 10 ВЕРЕСНЯ ДО 15 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ

У зв’язку з підвищенням вартості поліграфічних послуг та поштових тарифів Оргкомітет конкурсу рекомендує суму благодійного внеску кожного учасника  конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» у розмірі від 17 грн., 2 грн. з яких залишаються на потреби обслуговування конкурсу місцевим координаторам.

 

Форма ЗАЯВКИ 

  • для координаторів окремого навчального закладу СКАЧАТИ ТУТ

    • для районних, обласних координаторів СКАЧАТИ ТУТ

      УВАГА! РЕКВІЗИТИ БАНКУ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ НОВІ

      Благодійні внески просимо надсилати на рахунок Благодійного фонду науки та освіти ім. Г.Сковороди

       

      Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд науки та освіти  ім. Г.Сковороди»

      р/р 26000593881100

      в АТ «Укрсиббанк»,

      МФО 351005,

      Код ЄДРПОУ 26333070.

      Призначення  Конкурс «МАН-Юніор», Школа юного вченого

      Просимо вказувати реквізити ТОЧНО – так, як наведено вище.

      Після перерахування просимо відсканувати квитанцію та надіслати її копію на електронну адресу оргкомітету конкурсу junior.konkurs@gmail.com разом із заявкою (можна також на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул. Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті «Конкурс»).

       

      ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ ТА ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

      ЧИТАТИ ДОКЛАДНО ТУТ

       

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»!

Реєстрація на участь у конкурсі триває.
Ознайомтесь з листом Міністерства освіти України щодо проведення конкурсу   ТУТ 

Наказ  »Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»   ТУТ

Благодійні внески від 17 грн (перераховуйте 15 грн., 2 грн. залишається на витрати координаторам) від кожного учасника з групи дітей не менше 10 учнів перераховуйте на рахунок Благодійного фонду науки та освіти ім. Г.Сковороди. Усі реквізити та форму заявок дивіться нижче у попередніх повідомленнях.

Шановні учасники конкурсів «МАН-Юніор»!

10-12 вересня відбувся семінар-практикум МАН України

«Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької

діяльності учнів-членів МАН» для координаторів конкурсів.

Більше інформації ТУТ 

   http://man.gov.ua ;     http://man.gov.ua/ua/gallery/ 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ КООРДИНАТОРІВ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР»

Для оформлення відряджень використовуйте Лист Національного центру «Мала академія України» щодо проведення семінару СКАЧАТИ ТУТ

Харчування в їдальні оздоровчого табору «Лідер» (у 20 м від Міжнародного центру дитячої наукової творчості «Вимпел» – місця проведення семінару).
Вартість харчування: сніданок – 50 грн., обід – 50 грн., вечеря – 50 грн.

Попередня програма заходу - СКАЧАТИ ТУТ

Можуть бути зміни в розкладі заходів у неділю, 11.09.2016.

Підтвердіть, будь ласка, присутність на семінарі до 3 вересня.

 

ТЕМИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК» у 2016-2017 навчальному році

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»!

Повідомляємо загальні теми для дослідження в наступному, 2016-2017 навчальному році за номінаціями.
• «Історик-Юніор» — Роль особистості в історії.
• «Еколог-Юніор» — Стан ґрунтів, їх зміни та продуктивність наземних екосистем у конкретних районах України.
• «Астроном-Юніор» — продовження загальних тем конкурсу 2016 р.:
1. Навести результати ВЛАСНИХ спостережень об’єктів зоряного неба;
2. Сформулювати завдання за космічними знімками як власними, так і з Інтернету, і навести його розв’язання (продовження минулорічної теми).
• «Технік-Юніор» — продовження теми конкурсу 2016 р. (за пропозицією учасників):
Оригінальні досліди-фокуси – Перетворити фізичні (хімічні) досліди в пізнавальні фокуси, використовуючи оригінальні ідеї, а також пристрої власної конструкції. Проте неможна використовувати досліди, які були вже продемонстровані на конкурсі в травні 2015-2016 років. Рекомендується розробка дослідів-фокусів, які мають в основі оптичні та електромагнітні явища.

Слідкуйте за повідомленнями на сайті. Методичні рекомендації будуть опубліковані в жовтні.

Заявки на конкурс приймаються з 1 по 15 квітня 2017 р.

Результати он-лайн захисту в номінації «Технік-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Результати он-лайн захисту в номінації «Еколог-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Результати он-лайн захисту в номінації «Астроном-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Результати он-лайн захисту в номінації «Історик-Юніор»

За рішенням журі призові місця розподілялися таким чином:

Призові місця позначені різними кольорами.  Заочне оцінювання на підсумковий результат не впливає.

Скачати

Шановні учасники конкурсу в номінації «Історія»!

Ознайомтеся, будь ласка, з графіком захисту. Оскільки не всі вийшли на зв’язок під час пробного підключення, графік може бути змінений. Тому просимо учасників, яким призначено захист після 14 год., телефонувати і уточнювати терміни захисту.

З метою упорядкування виступів учнів під час он-лайн захисту оргкомітет пропонує вам час кожного захисту.

Читать запись полностью »

Самохвалова Євгенія Ігорівна

Назва проекту: «Усунення стресових ситуацій, які вплива-ють на якість м’яса на етапі передзабійного утримання тварин»

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Самохвалова Євгенія Ігорівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зимогляд Оксана Іванівна

Завантажити: тези,  презентація

Заболотна Віра Костянтинівна

Назва проекту: Вплив вихлопних газів автотранспорту на ріст та розвиток ячменю

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Заболотна Віра Костянтинівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кісільова Марина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Інструкція щодо онлайн-конференції

Шановні учасники другого (проектного) етапу конкурсу «МАН-Юніор»!

Для участі в онлайн-захисті вам необхідні:

  • Мікрофон.
  • Веб-камера.
  • Доступ до мережі Інтернет (рекомендована швидкість не менше 512 кбіт/с)
  • Браузер зі встановленим flash-плагіном. Завантажити останню версію можна з офіційного сайту.
Будь ласка, заздалегіть перевірте працездатність обладнання.

 

Перейдіть на сторінку http://manjunior.sytes.net:5080/openmeetings
На запрошення системи введіть свій логін (надісланий на пошту для рейтингового оцінювання), пароль (123456) та натисніть кнопку «Sign in». Облікові записи будуть активовані 11 травня. Якщо ви матимете проблеми зі входом під час підключення, зверніться до оргкомітету.

Після входу оберіть пункт меню «Комнаты — Публичные комнаты»

Ви побачите список загальнодоступних аудиторій.

Знайдіть аудиторію «МАН-Юніор» та натисніть кнопку «Вход»
Система запропонує перевірити працездатність ваших мікрофона та веб-камери. Обов’язково протестуйте камеру та мікрофон, після цього перейдіть до конференції.

Після входу до конференції ви побачите список учасників та робочу дошку. Натисніть на панель «Чат» внизу екрана, щоб мати можливість спілкуватися у текстовому режимі.

Після цього ви матимете можливість спостерігати за захистом інших учасників. Дочекайтесь своєї черги — перед виступом модератор завантажить вашу презентацію, після чого забезпечить вам доступ до керування дошкою та можливість трансляції відео. Прохання не вмикати мікрофон під час доповіді інших учасників.

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»!

Усі результати заочного оцінювання будуть опубліковані на сайті не пізніше 13:30 10 травня  за номінаціями.

Ознайомтеся з результатами заочного оцінювання з урахуванням оцінки експертів.  Учасників, які набрали 5 і вище балів, просимо уважно вивчити інструкцію по підключенню і взяти участь у пробному включенні 10 травня:

14:00-15:00 — » Історія»

15:00-16:00 — » Екологія»

16:00-17:00 — «Техніка» та «Астрономія»

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»!
Результати рейтингового оцінювання, експертної оцінки та підсумки заочного оцінювання будуть опубліковані на сайті 10-13 травня в кожній номінації окремо безпосередньо перед захистом.

Ревуцький Віталій Олегович

Назва проекту: Конденсатор на кухні

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Ревуцький Віталій Олегович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ!

Якщо вам необхідно внести зміни у свої тези або презентації, звертайтеся до адміністратора сайту.
Не намагайтеся це зробити власноруч.
Усі зміни припиняються після початку рейтингового оцінювання.

Оргкомітет конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»

УВАГА!

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»!

Оскільки до Оргкомітету звертаються керівники проектів із запитаннями щодо правил відкритого рейтингового оцінювання, наводимо додатково уточнення до інструкції.

 

Кожна робота оцінюється за такими критеріями:

1) повна відповідність темі конкурсу – до 2 балів;

2) послідовність, логічність, науковість викладу – до 3 балів;

3) оригінальність, самостійність виконання, особистий внесок автора – до 4 балів;

4) грамотність та якість оформлення – до 1 балу.

 

При оцінюванні  для зручності за кожним критерієм виставляється від 1 до 10 балів (кількість зірочок).

Після оцінювання комп’ютерна програма перераховує оцінки (за допомогою спеціальних коефіцієнтів) відповідно до тих, які вказані вище.

Тому за кожним критерієм виставляйте оцінку по 10-бальній шкалі.

Андрусик Валентина Олександрівна, Білецька Емілія Володимирівна, Дацій Тетяна Сергіївна, Кальчук Анастасія Миколаївна, Панченко Вікторія Олександрівна, Клеїн Андрій Сергійович, Чуприна Владислав Олегович

Назва проекту: Вплив стресу на кімнатні рослини

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красноармійської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Миролюбівка, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Автори: Андрусик Валентина Олександрівна, Білецька Емілія Володимирівна, Дацій Тетяна Сергіївна, Кальчук Анастасія Миколаївна, Панченко Вікторія Олександрівна, Клеїн Андрій Сергійович, Чуприна Владислав Олегович

Клас: 7

Керівники/координатори: Зайцева Олена Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Назарова Ганна Михайлівна

Назва проекту: СТРЕС ТА ЙОГО ВПЛИВ НА ЖИВІ ОРГАНІЗМИ

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Михайлівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красноармійської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Михайлівка, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Автори: Назарова Ганна Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Зеленська Вікторія Анатоліївна, Олійник Світлана Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Боярко Максим Сергійович

Назва проекту: ВЧИМОСЯ КЕРУВАТИ СТРЕСОМ

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Красненська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Красноармійської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Красне, Красноармійський р-н, Донецька обл.

Автори: Боярко Максим Сергійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Березницька Оксана Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Кузнєцов Данило Олександрович

Назва проекту: Регулювання енергетичного балансу атмосфери Марсу

Навчальний заклад:  Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді», Комунальний заклад освіти «Вечірня (змінна) середня загальноосвітня школа №8″ Дніпропетровської міської ради

Нас. пункт: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Автори: Кузнєцов Данило Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Мізіченко Тетяна Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Увага!

Розпочато рейтингове онлайн оцінювання проектів конкурсу МАН-Юніор Дослідник.

Участь в оцінюванні беруть керівники робіт, що були надіслані для участі у проектному етапі конкурсу «МАН-Юніор». Керівникам рекомендується разом з учнями ознайомитись з конкурсними роботами та провести обговорення, після чого виставити оцінку. Оцінюйте роботи лише тієї секції, що й ваша робота, інші голоси враховані не будуть. Голосувати за свою роботу не потрібно.

Нижче знаходиться коротка інструкція з користування системою онлайн-оцінювання, де наводиться послідовність дій при оцінюванні робіт конкурсу.

Читать запись полностью »

Гуртовенко Аміна Володимирівна

Назва проекту: «Цікава фізика»

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Гуртовенко Аміна Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Яцюк Людмила Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Чуєва Анастасія Олександрівна

Назва проекту: Фокуси з яйцем

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Чуєва Анастасія Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Воронцова Вероніка Валеріївна

Назва проекту: Цікавий атмосферний тиск

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Воронцова Вероніка Валеріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Беседін Денис Сергійович

Назва проекту: Фокуси зі статики

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Беседін Денис Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезетація

Арутюнян Сергій Гарегінович

Назва проекту: Конвекція в житті людини

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Арутюнян Сергій Гарегінович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Ковтун Олександра Сергіївна

Назва проекту: Фокуси з електромагнітом

Навчальний заклад:  Якушинецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — гімназія

Нас. пункт: с. Якушинці, Вінницький р-н, Вінницька обл.

Автори: Ковтун Олександра Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Чистякова Ніна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Носков Олексій Андрійович

Назва проекту: ВИЗНАЧЕННЯ ГЕОГРАФІЧНОЇ ШИРОТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ГНОМОНА

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанський ліцей Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Носков Олексій Андрійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Асєєв Данило Васильович

Назва проекту: «Козацька гармата на службі у фізики»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Асєєв Данило Васильович

Клас: 8

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Скарга-Бандуров Ілля Олегович

Назва проекту: «Дивне кільце»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 6 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Скарга-Бандуров Ілля Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Татарченко Георгій Олександрович

Назва проекту: «Паперовий гелікоптер»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», Рубіжанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 9 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт: м. Рубіжне, Луганська обл.

Автори: Татарченко Георгій Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Данилова Анна Русланівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя (НА МАТЕРІАЛАХ ГЕНОЦИДУ ВІРМЕН 1915-1923 РОКІВ)

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Данилова Анна Русланівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Шулешова Галина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Коровін Сергій Олександрович

Назва проекту: Дослідження впливу важких металів в умовах техногенного забруднення на ріст і розвиток рослин

Навчальний заклад:  Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Нас. пункт: м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Автори: Коровін Сергій Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Бондаренко Наталія Олегівна

Завантажити: тезипрезентація

УВАГА!

Шановні учасники конкурсу!

Реєстрація на участь в конкурсі завершується.  Перевірте наявність і коректність інформації про Вашу роботу, що опублікована на сайті. Про незбіжності повідомляйте за телефоном 063-948-65-12 або на електронну пошту конкурсу junior.konkurs@gmail.com.

Логін та паролі для рейтингового оцінювання будуть надіслані Вам 24-25 квітня 2016 року.

Горошко Олександр Ігорович

Назва проекту: Цікава фізика. Демонстрація дії електромагніту

Навчальний заклад:  Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Горошко Олександр Ігорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Булкіна Ірина Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Бойчук Анастасія Олександрівна

Назва проекту: «Холокост на территории Херсонщины. 1941-1944 гг.»

Навчальний заклад:  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Бойчук Анастасія Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Валентій Людмила Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Смирнова Анастасія Олексіївна

Назва проекту: «Голодомор 1932 – 1933 років, як прояв геноциду на українських землях»

Навчальний заклад:  Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, смт Новодонецьке, Донецька обл.

Автори: Смирнова Анастасія Олексіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Ковачик Анетта Федорівна, Головка Ганна Володимирівна

Назва проекту: Русифікація через голодомор, як один із проявів геноциду

Навчальний заклад:  Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Виноградівської районної ради

Нас. пункт: м. Виноградів, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Ковачик Анетта Федорівна, Головка Ганна Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тезипрезентація

Уршанський Юрій Борисович

Назва проекту: Розкуркулення , як метод геноциду села в Україні

Навчальний заклад:  Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Уршанський Юрій Борисович

Клас: 9

Керівники/координатори: Гармаш Сергій Євгенович

Завантажити: тезипрезентація

Хромова Валентина Станіславівна

Назва проекту: Вплив кометно-астероїдної небезпеки на людство

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Хромова Валентина Станіславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Сиромятнікова Людмила Арнольдівна

Завантажити: тезипрезентація

Меленчук Тетяна Миколаївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного світу

Навчальний заклад:  Веселівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад»

Нас. пункт: с. Веселівка, Кіровоградський р-н, Кіровоградська обл.

Автори: Меленчук Тетяна Миколаївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Коновалова Оксана Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Дівинець Маріанна Михайлівна

Назва проекту: «Голодомор, ГУЛАГ, Голокост – геноцид ХХ століття»

Навчальний заклад:  Велятинська загальноосвітная школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

Нас. пункт: с. Велятино, Хустський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Дівинець Маріанна Михайлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Дівинець Мар’яна Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Борисов Павло Андрійович

Назва проекту: Вплив стресу на живі організми

Навчальний заклад:  Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.

Автори: Борисов Павло Андрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Кириченко Світлана Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Околот Олексій Сергійович

Назва проекту: Вплив стресу на живі організми

Навчальний заклад:  Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.

Автори: Околот Олексій Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Кириченко Світлана Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Степанова Аліса Дмитрівна

Назва проекту: Дослідження сонячної активності за знімками SOHO

Навчальний заклад:  Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Нас. пункт: м. Одеса, Одеська обл.

Автори: Степанова Аліса Дмитрівна

Клас: 5

Керівники/координатори: Вірніна Наталя Альбертівна

Завантажити: тезипрезентація

Окс Давід Ігорович

Назва проекту: Динаміка полярних шапок Марсу

Навчальний заклад:  Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Нас. пункт: м. Одеса, Одеська обл.

Автори: Окс Давід Ігорович

Клас: 5

Керівники/координатори: Вірніна Наталя Альбертівна

Завантажити: тезипрезентація

Хадєєва Поліна Андріївна

Назва проекту: Фотометричне дослідження астероїда 2012 LC1

Навчальний заклад:  Одеська спеціалізована школа №117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Нас. пункт: м. Одеса, Одеська обл.

Автори: Хадєєва Поліна Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Вірніна Наталя Альбертівна

Завантажити: тезипрезентація

Добровольська Марія Андріївна

Назва проекту: «Голодомор 1932-1933 рр. на Чигиринщині»

Навчальний заклад:  Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Добровольська Марія Андріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Євона Анна Сергіївна

Назва проекту: «Будянська трагедія»

Навчальний заклад:  Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Євона Анна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Наконечна Яна Віталіївна

Назва проекту: «Трагедія хутора Вдовичине»

Навчальний заклад:  Чигиринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2″ Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Чигирин, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Наконечна Яна Віталіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Кравченко Олег Андрійович

Завантажити: тезипрезентація

Чорна Тетяна Павлівна

Назва проекту: Сонячна активність, погода та клімат

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Чорна Тетяна Павлівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Микитенко Марія Степанівна

Завантажити:  тезипрезентація

Собковська Валерія Віталіївна

Назва проекту: “Геноцид сербів у Хорватії в роки Другої світової війни”

Навчальний заклад:  Енергодарський навчально-виховний комплекс №1 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Собковська Валерія Віталіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Івженко Аліна Ігорівна

Завантажити: тезипрезентація

Бабич Валерія Валеріївна

Назва проекту: Особливості голоду 1946-1947 років в Кам’янсько Дніпровському районі Запорізької області

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Бабич Валерія Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Недобер Інна Геннадіївна

Завантажити: тезипрезентація

Тарановський Олександр Ігорович

Назва проекту: Забутий геноцид вірмен: минуло століття трагедії

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Тарановський Олександр Ігорович

Клас: 9

Керівники/координатори: Івженко Аліна Ігорівна

Завантажити: тезипрезентація

Рєзнікова Людмила Віталіївна

Назва проекту: «Порівняння впливу стресу екзаменаційних випробувань на показники артеріального тиску у молодших школярів та підлітків»

Навчальний заклад:  Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області

Нас. пункт: с. Іванівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл.

Автори: Рєзнікова Людмила Віталіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Михайлова Олена Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Розум Антон Павлович

Назва проекту: Річка Рось: зберегти не можна втратити

Навчальний заклад:  СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №147 І-ІІІ СТУПЕНІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Розум Антон Павлович

Клас: 7

Керівники/координатори: Бистров Сергій Борисович

Завантажити:  тезипрезентація

Хаханов Максим В’ячеславович

Назва проекту: Дослідження екології річки Остер (Козелецького району)

Навчальний заклад:  СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №147 І-ІІІ СТУПЕНІВ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Хаханов Максим В’ячеславович

Клас: 7

Керівники/координатори: Бистров Сергій Борисович

Завантажити:  тезипрезентація

Волькіс Анна Олександрівна

Назва проекту: Геноцид українців тоталітарним комуністичним режимом в СРСР

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Волькіс Анна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Манетін Назарій В’ячеславович

Назва проекту: Лава-лампа

Навчальний заклад:  Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області

Нас. пункт: м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Автори: Манетін Назарій В’ячеславович

Клас: 8

Керівники/координатори: Ободянський Володимир Васильович

Завантажити:  тезипрезентація

Платонов Андрій Андрійович

Назва проекту: «Режим «Червоних кхмерів» та Геноцид в Камбоджі 1975 – 1978рр.»

Навчальний заклад:  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Платонов Андрій Андрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Шоренко Альона Андріївна

Назва проекту: «Геноцид як феномен ХХ сторіччя»

Навчальний заклад:  Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Шоренко Альона Андріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Двірська Олена Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Ляшенко Карина Андріївна

Назва проекту: Порівняння дії гуматів амонію та гуміфілда на продуктивність сафлору

Навчальний заклад:  Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Піддубне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл.

Автори: Ляшенко Карина Андріївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Раков Юрій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Агафонов Костянтин Михайлович, Гунцелізер Ольга Андріївна

Назва проекту: СТРЕС ТА ЙОГО ВПЛИВ НА БІОЛОГІЧНІ ОБ’ЄКТИ РОСЛИННОГО ТА ТВАРИННОГО СВІТУ

Навчальний заклад:  Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Агафонов Костянтин Михайлович, Гунцелізер Ольга Андріївна

Клас: 10,8

Керівники/координатори: Плиска Наталія Василівна

Завантажити: тези, презентація

Гафінчук Аліна Петрівна

Назва проекту: Білоусівка у вирі Другої світової війни

Навчальний заклад:  Білоусівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області

Нас. пункт: с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Гафінчук Аліна Петрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зла Лариса Василівна

Завантажити: тези, презентація

Одинцова Ангеліна Денисівна

Назва проекту: Участь українців у антиєврейських акціях

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Одинцова Ангеліна Денисівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гончар Людмила Євгеніївна

Завантажити: тези, презентація

Вербило Богдан Олександрович

Назва проекту: Вплив вмісту відпрацьованих батарейок на ріст і розвиток петунії багатоквіткової

Навчальний заклад:  Менська районна гімназія Менської районної ради Чернігівської області

Нас. пункт: м. Мена, Менський район, Чернігівська обл.

Автори: Вербило Богдан Олександрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Лавська Алла Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Суворова Валерія Юріївна

Назва проекту: «Фізичні фокуси»

Навчальний заклад:  Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені О. Є. Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської обл.

Нас. пункт:  м. Христинівка, Христинівський р-н, Черкаська обл.

Автори: Суворова Валерія Юріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Черчук Надія Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Лєбєдєв Даниїл Андрійович

Назва проекту: Дослідження місячної поверхні

Навчальний заклад:  Позашкільний навчальний заклад Енергодарська мала академія наук учнівської молоді, Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Лєбєдєв Даниїл Андрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кабакова Олена Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Белозьоров Володимир Юрійович

Назва проекту: У світі електромагнітних явищ

Навчальний заклад:  Позашкільний навчальний заклад Енергодарська мала академія наук учнівської молоді, Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Енергодарської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Белозьоров Володимир Юрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кабакова Олена Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Тарасенко Поліна Олегівна

Назва проекту: «Вплив миючих засобів на навколишнє середовище»

Навчальний заклад:  Токмацька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Героя Радянського Союзу О.М.Кота Токмацької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Токмак, Запорізька обл.

Автори: Тарасенко Поліна Олегівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Борисова Наталія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Отовчиць Оксана Євгеніївна, Максимець Андрій Анатолійович

Назва проекту: “Геноцид як феномен ХХ сторіччя”

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Отовчиць Оксана Євгеніївна, Максимець Андрій Анатолійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Гандзюк Сергій Володимирович

Завантажити: тезипрезентація

Шевчук Вадим Сергійович

Назва проекту: Простий саморобний електродвигун

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Шевчук Вадим Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тезипрезентація

Соколець Олександр Олександрович

Назва проекту: Температура Кюрі

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Соколець Олександр Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Безпальчук Тетяна Андріївна

Назва проекту: Геноцид – як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Токмацької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Токмак, Запорізька обл.

Автори: Безпальчук Тетяна Андріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Куковинець Тетяна Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Ждамарова Дар’я Вячеславівна

Назва проекту: Досліди з електризації тіл

Навчальний заклад:  Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Ждамарова Дар’я Вячеславівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Буланова Валентина Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Чала Єлизавета Олександрівна

Назва проекту: Структурно-функціональна організація фотосинтетичного апарату рослин гречки, інокульованої різними за здатністю до ендофітії штамами діазотрофів роду Аzospirillum

Навчальний заклад:  Ліцей міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Чала Єлизавета Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Назаренко Володимир Іванович, Іващенко Валентина Михайлівна

Завантажити:  тезипрезентація

Пономаренко Ольга Ярославівна

Назва проекту: Голокост на Буковині,як злочин геноциду ХХ століття

Навчальний заклад:  Сторожинецький районний ліцей Сторожинецької міської ради Чернівецької області

Нас. пункт: м. Сторожинець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл.

Автори: Пономаренко Ольга Ярославівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Рассомахіна Людмила Михайлівна

Завантажити:  тезипрезентація

Чорний Владислав Миколайович

Назва проекту: Використання газу водню для прискорення фотосинтезу

Навчальний заклад:  Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Чорний Владислав Миколайович

Клас: 7

Керівники/координатори: Козуб Павло Анатолійович

Завантажити:  тезипрезентація

Микитина Анастасія Іванівна

Назва проекту: «Вивчення впливу висоти підборів взуття на здоров’я людини»

Навчальний заклад:  Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Білозерське, Донецька обл.

Автори: Микитина Анастасія Іванівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гутник Євгенія Олександрівна

Завантажити:  тезипрезентація

Паєвський Дмитро Вікторович

Назва проекту: «Дослідження залежності ефективності теплового екрану від його площі»

Навчальний заклад:  Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області

Нас. пункт: м. Шепетівка, Хмельницька обл.

Автори: Паєвський Дмитро Вікторович

Клас: 8

Керівники/координатори: Ободянський Володимир Васильович

Завантажити:  тезипрезентація

Кучерявенко Тетяна Павлівна

Назва проекту: Вплив фітонцидів рослини герані на біологічне забруднення повітря приміщення

Навчальний заклад:  Бериславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Бериславської районної ради Херсонської області

Нас. пункт: м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл.

Автори: Кучерявенко Тетяна Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сервулі Тамара Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Карабка Наталія Павлівна

Назва проекту: Дослідження впливу гідрометеорологічних процесів на зміну рельєфу після повені

Навчальний заклад:  Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильської районної ради Путильського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Дихтинець, Путильський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Карабка Наталія Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Савчук Марія Миколаївна

Завантажити:  тезипрезентація

Остапенко Вероніка Олегівна, Белим Ілона Костянтинівна

Назва проекту: Вода: проблеми її очищення і споживання в місті Суми

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка м. Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Остапенко Вероніка Олегівна, Белим Ілона Костянтинівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кобзар Оксана Вікторівна, Коваленко Ірина Павлівна

Завантажити:  тезипрезентація

Поліщук Юлія Володимирівна

Назва проекту: Вплив продуктів розпаду місцевого сміттєзвалища на органолептичні властивості води прилеглих територій

Навчальний заклад:  Нетішинський навчально- виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області

Нас. пункт: м. Нетішин, Хмельницька обл.

Автори: Поліщук Юлія Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Кирилюк Зоряна Василівна

Завантажити:  тезипрезентація

Журавльова Вікторія Віталіївна

Назва проекту: “Оголення пісків Полтавського ярусу”

Навчальний заклад:  Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради Cумської області

Нас. пункт: м. Лебедин, Сумська обл.

Автори: Журавльова Вікторія Віталіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кобзиста Валентина Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Курочка Ірина Олександрівна

Назва проекту: ДУХОВНА СПАДЩИНА ЛЕБЕДИНА

Навчальний заклад:  Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лебединської міської ради Cумської області

Нас. пункт: м. Лебедин, Сумська обл.

Автори: Курочка Ірина Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Хрін Денис Вікторович

Завантажити: тези, презентація

Пономарьов Данило Андрійович

Назва проекту: Заснування Слобожанщини

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Пономарьов Данило Андрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Метіль Тетяна Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Циркуленко Ірина Валеріївна

Назва проекту: Екологічні особливості і перспективи збереження популяції волошки білоперлинної (centaurea margarita-alba кlок.) ендеміка пісків нижнього побужжя на території ботанічного заказника «Михайло-Ларинський»

Навчальний заклад:  Михайло-Ларинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області

Нас. пункт: с. Михайло-Ларине, Жовтневий р-н, Миколаївська обл.

Автори: Циркуленко Ірина Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Тлуста Любов Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Бабенко Анжеліка Сергіївна

Назва проекту: Дослідження сортів кавуна звичайного, як баштанної культури Херсонщини

Навчальний заклад:  ГОЛОПРИСТАНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРЕДМЕТІВ ФІЛОЛОГІЧНОГО ТА ПРИРОДНИЧО — МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛІВ ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Гола Пристань, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

Автори: Бабенко Анжеліка Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бабенко Світлана Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Горват Василина Василівна

Назва проекту: Вивчення структури популяції ялини європейської в урочищі Козяй Міжгірського району

Навчальний заклад:  Міжгірська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів імені Августина Волошина Міжгірської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: смт Міжгір’я, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Горват Василина Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Живчин Світлана Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Білокопита Дана Валентинівна

Назва проекту: Рослини Святого Письма в околицях с. Погорілівка Заставнівського району

Навчальний заклад:  Погорілівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Погорілівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Білокопита Дана Валентинівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Пітик Марія Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Білокопита Аліна Вікторівна

Назва проекту: Популяційні дослідження Cypripedium calceolus L. з околиць с. Погорілівка Заставнівського району

Навчальний заклад:  Погорілівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Погорілівка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Білокопита Аліна Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Пітик Марія Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Королевич Тарас Олександрович, Ченгері Владислав Йосипович, Гевді Василь Васильович, Маркусь Василь Іванович, Габор Іван Іванович

Назва проекту: Фізичні явища та контроль об’єктів підвищеної небезпеки

Навчальний заклад:  Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Фанчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Тросницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районнної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, с. Фанчиково, с. Тросник, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Королевич Тарас Олександрович, Ченгері Владислав Йосипович, Гевді Василь Васильович, Маркусь Василь Іванович, Габор Іван Іванович

Клас: 10,9

Керівники/координатори: Ігнатишин Василь Васильович, Ігнатишин Моніка Бейлівна

Завантажити: тезипрезентація

Коваленко Владислав Ігорович

Назва проекту: «Стресові реакції у ставковика звичайного (Lymnaea stagnalis L.) під впливом солей важких металів»

Навчальний заклад:  Баришівський навчально-виховний комплекс «гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради Київської області

Нас. пункт: смт. Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Автори: Коваленко Владислав Ігорович

Клас: 10

Керівники/координатори: Кириленко Наталія Іванівна, Лаховська Ольга Вячеславівна

Завантажити: тези, презентація

Кондратенко Вікторія Юріївна

Назва проекту: “Стресові реакції у помідора їстівного
(Solanum lycopersicum L.) сорту “Агата” під дією солей важких металів та натрій хлориду”

Навчальний заклад:  Баришівський навчально-виховний комплекс «гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської районної ради Київської області

Нас. пункт: смт. Баришівка, Баришівський р-н, Київська обл.

Автори: Кондратенко Вікторія Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кириленко Наталія Іванівна, Лаховська Ольга Вячеславівна

Завантажити: тези, презентація

Фесюк Анна Русланівна

Назва проекту: «Депортація кримських татар як геноцид»

Навчальний заклад:  Веренчанська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Ірини Вільде Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Веренчанка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Фесюк Анна Русланівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Фалібога Наталія Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Бугай Ірина Василівна

Назва проекту: «Чи був голод 1946 – 1947 рр геноцидом для українського народу?»( на основі місцевого матеріалу)

Навчальний заклад:  Веренчанська ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Ірини Вільде Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Веренчанка, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Бугай Ірина Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Фалібога Наталія Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Мазуренко Владислав Вікторович

Назва проекту: Порівняльна характеристика пилових дисків навколо молодих і старих зір

Навчальний заклад:  Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт: м. Луцьк, Волинська обл.

Автори: Мазуренко Владислав Вікторович

Клас: 10

Керівники/координатори: Дубенський Іван Васильович

Завантажити: тези, презентація

Каменев Володимир Володимирович

Назва проекту: Геноцид – загальнолюдська трагедія

Навчальний заклад:  Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Каменев Володимир Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Шаповал Ольга Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Кравченко Лоліта Володимирівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Кравченко Лоліта Володимирівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Раєвський Костянтин Анатолійович

Завантажити: тези, презентация

Шанава Діана Леріївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного світу

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Шанава Діана Леріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Сеніна Ірина Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Галла Михайло Олексійович

Назва проекту: «Остарбайтери, як феномен ХХ сторіччя»

Навчальний заклад:  Малоянисольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.В.Балабана Володарського району Донецької області

Нас. пункт: с. Малоянисоль, Володарський р-н, Донецька обл.

Автори: Галла Михайло Олексійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Пирожнікова Тетяна Дмитріївна

Завантажити: тези, презентація

Ілюха Данило Андрійович

Назва проекту: «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СКАНДАЛ»: ПОЛІТИКА РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ В ГАЛИЧИНІ У 1914-1916 РОКАХ

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Ілюха Данило Андрійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Цепков Денис Олегович

Завантажити: тези, презентація

Брага Тетяна Олександрівна

Назва проекту: Вплив магнітних полів на живі організми

Навчальний заклад:  Голопристанський навчально-виховний комплекс «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області

Нас. пункт: м. Гола Пристань, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

Автори: Брага Тетяна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Іванченко Світлана Анатоліївна

Завантажити: тези, презентація

Семацька Аліна Артурівна

Назва проекту: Газета, що прилипає до стіни

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Семацька Аліна Артурівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Ковальчук Василь Олександрович

Назва проекту: Електродинамічна взаємодія електричного струму

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Ковальчук Василь Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Андрієнко Анастасія Андріївна

Назва проекту: «Цікаві досліди зі спиртом»

Навчальний заклад:  Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Слов’янської районної ради Донецької області

Нас. пункт: смт. Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл.

Автори: Андрієнко Анастасія Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бакалдіна Валентина Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Отморська Аліна Сергіївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти тваринного світу

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Отморська Аліна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Сеніна Ірина Леонідівна

Завантажити: тези, презентація

Раков Андрій Юрійович

Назва проекту: Вивчення впливу ростактиваторів гумінової природи на морфологічні та господарсько-ціннісні ознаки гірчиці

Навчальний заклад:  Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області

Нас. пункт: с. Піддубне, Великоновосілківський р-н, Донецька обл.

Автори: Раков Андрій Юрійович

Клас: 11

Керівники/координатори: Раков Юрій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Дутчук Максим Леонідович, Октисюк Вадим Володимирович

Назва проекту: З історії трагедії євреїв Любомльщини

Навчальний заклад:  Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Любомльської районної ради Волинської області

Нас. пункт: м. Любомль, Любомльський р-н, Волинська обл.

Автори: Дутчук Максим Леонідович, Октисюк Вадим Володимирович

Клас: 10

Керівники/координатори: Красицький Ігор Миколайович

Завантажити: тези, презентація

Дудка Едуард Сергійович

Назва проекту: Роменський Бабин яр

Навчальний заклад:  Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області, Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді Сумського територіального відділення

Нас. пункт: м. Ромни, Сумська обл.

Автори: Дудка Едуард Сергійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

Петрова Євгенія Сергіївна

Назва проекту: «Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного і тваринного світу»

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Петрова Євгенія Сергіївна

Клас: 11

Керівники/координатори: Гранова Інна Станіславівна

Завантажити: тезипрезентація

Чеботаєва Валерія Сергіївна

Назва проекту: «Вплив музики на ріст і розвиток кімнатних рослин»

Навчальний заклад:  Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, смт Новодонецьке, Донецька обл.

Автори: Чеботаєва Валерія Сергіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Гутнік Юлія Юріївна

Завантажити: тезипрезентація

Скрипнік Дар’я Сергіївна

Назва проекту: «Доля євреїв на Україні в роки окупації краю (1941 – 1945 рр.)»

Навчальний заклад:  Новодонецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, смт Новодонецьке, Донецька обл.

Автори: Скрипнік Дар’я Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Трет’якова Валентина Вікторівна

Завантажити: тeзипрезентація

Фатєєва Поліна Олександрівна

Назва проекту: Вплив музики на живі організми

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Фатєєва Поліна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Висоцька Ольга Антонівна

Завантажити: тезипрезентація

Фурман Ірина Андріївна

Назва проекту: Теплові явища. Лава лампа

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №167 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Фурман Ірина Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Курочка Віолетта Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Новицька Вероніка Олексіївна

Назва проекту: Геноцид очима дітей

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Новицька Вероніка Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Гребінь Олександра Сергіївна

Назва проекту: Винищення єврейського населення на території Миколаївської області в роки Другої світової війни

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Гребінь Олександра Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Ляшко Наталя Сергіївна

Назва проекту: Голодомор — Геноцид: Україна пам’ятає

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Ляшко Наталя Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Гриженку Ілля Олександрович

Назва проекту: Шлях світового геноциду в історії людства

Навчальний заклад:  Миколаївський морський ліцей імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Гриженку Ілля Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Соколова Олена Павлівна

Завантажити: тезипрезентація

Віннічук Назарій Іванович

Назва проекту: Вплив концентрації розчинів кухонної солі на проростання насіння Trifolium pratense L. та Dactylis glomerata L.

Навчальний заклад:  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня села Дерно Ківерцівського району Волинської області

Нас. пункт: с. Дерно, Ківерцівський р-н, Волинська обл.

Автори: Віннічук Назарій Іванович

Клас: 10

Керівники/координатори: Віннічук Лариса Андріївна

Завантажити: тезипрезентація

Ноздрін Олександр Вікторович

Назва проекту: Стрес у взаємовідносинах між піщанками (Gerbillinae) та його подолання

Навчальний заклад:  Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості, Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Ноздрін Олександр Вікторович

Клас: 7

Керівники/координатори: Козуб Наталія Марківна, Кулініч Інна Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Рудчик Владислав Сергійович

Назва проекту: Електростатична магія

Навчальний заклад:   Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Рудчик Владислав Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Солдатенко Наталія Григорівна

Завантажити: тезипрезентація

Краснорудський Дмитро Олександрович

Назва проекту: Ідентифікація стресових факторів на урожайність та якість зерна озимої пшениці

Навчальний заклад:   Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Краснорудський Дмитро Олександрович

Клас: 7

Керівники/координатори: Полупанова Лариса Іномівна

Завантажити: тезипрезентація

Двірко Анна Олександрівна

Назва проекту: Вплив витоптування на характер рослинного покриву рекреаційних місць

Навчальний заклад:  Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Пирятин, Пирятинський район, Полтавська обл.

Автори: Двірко Анна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Рогова Наталія Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Кизим Катерина Андріївна

Назва проекту: Вплив вигорання на стан популяції ковили волосистої

Навчальний заклад:  Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Пирятин, Пирятинський район, Полтавська обл.

Автори: Кизим Катерина Андріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Рогова Наталія Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Муравська Аміна Віталіївна

Назва проекту: Віковий склад популяцій звіробою звичайного і вплив стресових факторів на відновлення популяції

Навчальний заклад:  Сасинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської райдержадміністрації Полтавської області

Нас. пункт: с. Сасинівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл.

Автори: Муравська Аміна Віталіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Галущенко Наталія Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Єременко Карина Романівна

Назва проекту: «Виявлення стійкості рослин до засоленності грунтів в умовах урбосередовища міста Токмака»

Навчальний заклад:  Токмацька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Героя Радянського Союзу О.М.Кота Токмацької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Токмак, Запорізька обл.

Автори: Єременко Карина Романівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Борисова Наталія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Наришкова Дар’я Сергіївна

Назва проекту: «Вивчення природи стресу та його впливу на організм дітей підліткового віку»

Навчальний заклад:  Красноградський районний Центр дитячої та юнацької творчості, Красноградська гімназія «Гранд» Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Нас. пункт: м. Красноград, Красноградський р-н, Харківська обл.

Автори: Наришкова Дар’я Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Меднікова Людмила Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Шашлова Ольга Василівна

Назва проекту: «Знищення єврейського населення м. Маріуполя у роки нацистської окупації з жовтня 1941 по вересень 1943 років»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 19 Маріупольської міської ради Донецької області”

Нас. пункт: м. Маріуполь, Донецька обл.

Автори: Шашлова Ольга Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Рубленко Владислав Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Юдіна Ангеліна Геннадіївна

Назва проекту: «Вплив важких металів на проростання насіння пшениці»

Навчальний заклад:  Токмацька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Героя Радянського Союзу О.М.Кота Токмацької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Токмак, Запорізька обл.

Автори: Юдіна Ангеліна Геннадіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Борисова Наталія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Лисак Тетяна Олександрівна

Назва проекту: Досліди-фокуси на основі електромагнітних явищ

Навчальний заклад:  Новогуйвинська гімназія Житомирського району Житомирської області

Нас. пункт: смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл.

Автори: Лисак Тетяна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Смиковська Галина Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Завацька Аліна Вікторівна

Назва проекту: Фізичні фокуси

Навчальний заклад:  Новогуйвинська гімназія Житомирського району Житомирської області

Нас. пункт: смт Новогуйвинське, Житомирський р-н, Житомирська обл.

Автори: Завацька Аліна Вікторівна

Клас: 6

Керівники/координатори: Бикова Світлана Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Гордієнко Денис Вікторович, Гриценко Катерина Ігорівна, Неведомова Тетяна Сергіївна

Назва проекту: Пам’ять про Голокост

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Гордієнко Денис Вікторович, Гриценко Катерина Ігорівна, Неведомова Тетяна Сергіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Олійникова Світлана Петрівна

Завантажити: тезипрезентація

Бринзюк Марина Борисівна

Назва проекту: Голодомор на Житомирщині

Навчальний заклад:  Житомирська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 5

Нас. пункт: м. Житомир, Житомирська обл.

Автори: Бринзюк Марина Борисівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Петруньок Оксана Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Самарська Лада Олександрівна

Назва проекту: «Дослідження психофізіологічного впливу рок-музики на організм людини і тварин»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»

Нас. пункт: м. Полтава, Полтавська обл.

Автори: Самарська Лада Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Ребрик Тамара Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Щелчков Павло Сергійович

Назва проекту: Стрес у рослин

Навчальний заклад:  Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Щелчков Павло Сергійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Сметана Людмила Мечиславівна

Завантажити: тезипрезентація

Юра Маріанна Вікторівна, Ігнатишин Крістіна Вікторівна, Гевді Каріна Йосипівна, Леврінц Беата Юріївна, Габор Тетяна Ярославівна

Назва проекту: Астрофізичні та геофізичні дослідження сейсмічно активних регіонів

Навчальний заклад:  Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Фанчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Тросницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районнної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, с. Фанчиково, с. Тросник, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Юра Маріанна Вікторівна, Ігнатишин Крістіна Вікторівна, Гевді Каріна Йосипівна, Леврінц Беата Юріївна, Габор Тетяна Ярославівна

Клас: 10,6,9

Керівники/координатори: Ігнатишин Василь Васильович, Ігнатишин Моніка Бейлівна

Завантажити: тезипрезентація

Демидко Євгеній Олегович

Назва проекту: Конотопщина та суміжні регіони: доля людини на жорнах Голодомору 1932-1933 років

Навчальний заклад:  Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська обл.

Автори: Демидко Євгеній Олегович

Клас: 8

Керівники/координатори: Заїка Олег Славович

Завантажити: тезипрезентація

П’ятниця Анастасія Андріївна

Назва проекту: «Вплив стресових факторів середовища на проростання бульб картоплі (Solanum tuberosum)»

Навчальний заклад:  Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська обл.

Автори: П’ятниця Анастасія Андріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бойко Ірина Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Пушкар Ірина Андріївна

Назва проекту: Геноцид проти мого народу

Навчальний заклад:  Комунальна установа «Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка,м. Суми, Сумської області»

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Пушкар Ірина Андріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Прийма Тетяна Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Макарашвілі Аліна Сергіївна

Назва проекту: Стрес як фактор дії на живі організми малих річок

Навчальний заклад:  ГОЛОПРИСТАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Гола Пристань, Голопристанський р-н, Херсонська обл.

Автори: Макарашвілі Аліна Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Макарашвілі Ольга Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Городецька Христина Вікторівна

Назва проекту: «Голодомор 1932-1933 років на Полтавщині — геноцид українського народу»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області»

Нас. пункт: м. Полтава, Полтавська обл.

Автори: Городецька Христина Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Каневська Оксана Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Циганкова Наталя Вікторівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Світлодарський навчально — виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня — гімназія» Артемівської районної ради Донецької області

Нас. пункт: м. Світлодарськ, Донецька обл.

Автори: Циганкова Наталя Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гмиря Наталя Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Подленко Каріна Сергіївна

Назва проекту: „Геноцид ХХ століття ”

Навчальний заклад:  Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл.

Автори: Подленко Каріна Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Пипко Марина Ігорівна

Завантажити: тезипрезентація

Миргородська Наталія Василівна, Буряк Діана Сергіївна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування

Нас. пункт: м. Кіровоград, Кіровоградська обл.

Автори: Миргородська Наталія Василівна, Буряк Діана Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гребень Валентина Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Чернов Федір Олександрович

Назва проекту: «Геноцид єврейського народу на Охтирщині під час Другої світової війни»

Навчальний заклад:  Охтирський міський центр позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді, Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 імені Р.К. Рапія Охтирської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Охтирка, Сумська обл.

Автори: Чернов Федір Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Литовченко Ольга Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Цибак Богдан Васильович

Назва проекту: «Без вини винні…» (Голодомор 1932-1933 років у Дудчанах вустами очевидців)

Навчальний заклад:  Дудчанське загальноосвітнє обєднання «дитячий садок — школа І-ІІІ ступенів — позашкільний заклад» Дудчанської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області

Нас. пункт: с. Дудчани, Нововоронцовський р-н, Херсонська обл.

Автори: Цибак Богдан Васильович

Клас: 7

Керівники/координатори: Бесага Альона Валеріївна

Завантажити: тезипрезентація

Швед Марія Володимирівна

Назва проекту: Голодомор 1946-1947років у Дудчанах вустами очевидців

Навчальний заклад:  Дудчанське загальноосвітнє обєднання «дитячий садок — школа І-ІІІ ступенів — позашкільний заклад» Дудчанської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області

Нас. пункт: с. Дудчани, Нововоронцовський р-н, Херсонська обл.

Автори: Швед Марія Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Ільницька Іванна Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Кишкар Тамара Вікторівна

Назва проекту: «Дослідження впливу стресових ситуацій на стан здоров’я акваріумних рибок»

Навчальний заклад:  Гадяцька спеціалізована школа № 3 з поглибленим вивченням англійської мови Гадяцької міської ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Гадяч, Полтавська обл.

Автори: Кишкар Тамара Вікторівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Кравченко Людмила Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Болехан Уляна Іванівна

Назва проекту: «Голет в долині», або «Життя єврейської громади Закарпаття»

Навчальний заклад:  Торунська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: с. Торунь, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Болехан Уляна Іванівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Курин Марина Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Лучинець Юлія Віталіївна

Назва проекту: Геноциди першої половини ХХ століття: причини, особливості, наслідки

Навчальний заклад:  Присліпська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: с. Присліп, Міжгірський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Лучинець Юлія Віталіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Курин Марина Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Хромова Валентина Станіславівна

Назва проекту: Геноцид як феномен XX сторіччя. Доля вірмен в Османській імперії 1894-1918рр.

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Хромова Валентина Станіславівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гончарова Ірина Олегівна

Завантажити: тезипрезентація

Карпюк Анна Геннадіївна

Назва проекту: Геноцид в контексті міжнародного права

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт: м. Луцьк, Волинська обл.

Автори: Карпюк Анна Геннадіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кузьмич Микола Степанович

Завантажити: тезипрезентація

Бойко Дарина Володимирівна, Сидоров Денис Олександрович

Назва проекту: Визначення формового різноманіття та реакції сосни звичайної (Pinus sylvestris l.) на обрізку гілок

Навчальний заклад:  Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Балаклійської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Балаклія, Харківська обл.

Автори: Бойко Дарина Володимирівна, Сидоров Денис Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Терещенко Лариса Іванівна, Сидорова Світлана Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Одерій Ангеліна Олександрівна

Назва проекту: Вплив режиму освітлення на м’ясну та яєчну продуктивність перепелів

Навчальний заклад:  Балаклійська станція юних натуралістів, Вербівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Балаклія, Харківська обл.

Автори: Одерій Ангеліна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Волкодав Олена Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Мудра Катерина Станіславівна

Назва проекту: Вплив фітонцидів на врожайність картоплі

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Мудра Катерина Станіславівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Самошко Любов Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Азаров Михайло Олегович

Назва проекту: Політ до Сонця

Навчальний заклад:  Бірківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Бірки, Зміївський р-н, Харківська обл.

Автори: Азаров Михайло Олегович

Клас: 10

Керівники/координатори: Станкевич Дмитро Геннадійович, Колісник Сергій Леонідович

Завантажити: тезипрезентація

Дідух Олександра Василівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Народицька гімназія Житомирської області

Нас. пункт: смт Народичі, Народицький р-н, Житомирська обл.

Автори: Дідух Олександра Василівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Ніконенко Ванда Романівна

Завантажити: тезипрезентація

Кравець Олена Миколаївна

Назва проекту: Стрес — та його вплив на біологічні об’єкти рослинного і тваринного світу

Навчальний заклад:  Народицька гімназія Житомирської області

Нас. пункт: смт Народичі, Народицький р-н, Житомирська обл.

Автори: Кравець Олена Миколаївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Ботвинко Людмила Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Однорог Олексій Володимирович, Підварченко Дар’я Віталіївна

Назва проекту: Зворотній бік «ядерного щита».Стресовий вплив залишків уранового виробництва ПХЗ на здоров’я людей та довкілля

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №37 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради

Нас. пункт: м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.

Автори: Однорог Олексій Володимирович, Підварченко Дар’я Віталіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Корнієнко Анатолій Павлович

Завантажити: тезипрезентація

Нечибой Леонід Павлович

Назва проекту: Очищення металів вдома

Навчальний заклад:  Балабинський навчально-виховний комплекс «школа І-Ш ступенів — гімназія «Престиж» Запорізького району Запорізької області

Нас. пункт: смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл.

Автори: Нечибой Леонід Павлович

Клас: 10

Керівники/координатори: Касьянова Олена Юріївна

Завантажити: тезипрезентація

Владієва Анастасія Олексіївна

Назва проекту: Цікава електрика з дітьми

Навчальний заклад:  Балабинський навчально-виховний комплекс «школа І-Ш ступенів — гімназія «Престиж» Запорізького району Запорізької області

Нас. пункт: смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл.

Автори: Владієва Анастасія Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Касьянова Олена Юріївна

Завантажити: тезипрезентація

Цветік Юлія Сергіївна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя «Євреї: кіровоградський вимір.(Доля євреїв на Кіровоградщині в роки окупації краю 1941 – 1944 рр.)»

Навчальний заклад:  БОБРИНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ, Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області

Нас. пункт: с. Олексіївка, Бобринецький р-н, Кіровоградська обл.

Автори: Цветік Юлія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Гура Ірина Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Ряба Єва-Марія, Ряба Анастасія

Назва проекту: Вплив температури, світла і вологості на проростання насіння однодольних і дводольних рослин

Навчальний заклад:  Кельменецький ліцей

Нас. пункт: смт Кельменці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.

Автори: Ряба Єва-Марія, Ряба Анастасія

Клас: 5,10

Керівники/координатори: Ткач Світлана Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Дашковська Олена Сергіївна

Назва проекту: «Вплив стресу обмеження рухової активності на мисленневу діяльність учнів»

Навчальний заклад:  Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області

Нас. пункт: с. Іванівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл.

Автори: Дашковська Олена Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Михайлова Олена Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Левчик Олена Юріївна

Назва проекту: «Подолання стресорного впливу високих температур на запилення і урожайність томату «Санька» , обробкою гібереліном»

Навчальний заклад:  Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області

Нас. пункт: с. Іванівка, Очаківський р-н, Миколаївська обл.

Автори: Левчик Олена Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Михайлова Олена Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Голощапов Захар Дмитрович

Назва проекту: Охорона психологічного здоров’я дитини

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м. Костянтинівка, Донецька обл.

Автори: Голощапов Захар Дмитрович

Клас: 3

Керівники/координатори: Голощапова Олена Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Гойденко Вікторія Геннадіївна

Назва проекту: «Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного та тваринного світу»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Петрівська спеціалізована школа № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Станично-Луганського району Луганської області »

Нас. пункт: смт Петрівка, Станично-Луганський р-н, Луганська обл.

Автори: Гойденко Вікторія Геннадіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Філіпова Анна Василівна

Завантажити: тезипрезентация

Булавинець Анастасія Василівна

Назва проекту: «Вогонь без сірників»

Навчальний заклад:  Коськівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області

Нас. пункт: с.Коськів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Автори: Булавинець Анастасія Василівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Моргун Олександра Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Зелінський Юрій Олегович

Назва проекту: «Хімічний вулкан»

Навчальний заклад:  Коськівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області

Нас. пункт: с.Коськів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Автори: Зелінський Юрій Олегович

Клас: 7

Керівники/координатори: Моргун Олександра Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Шахназарян Арсен Рубенович

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  ВЕЛИКОЗНАМ’ЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: с. Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл.

Автори: Шахназарян Арсен Рубенович

Клас: 10

Керівники/координатори: Сашин Євгеній Михайлович

Завантажити: тези, презентація

Бірецька Алла Вячеславівна

Назва проекту: «Дослідження впливу стресу на біологічні об’єкти рослинного і тваринного світу»

Навчальний заклад:  Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 міста Гайсина Гайсинського району Вінницької області

Нас. пункт: м. Гайсин, Гайсинський р-н, Вінницька обл.

Автори: Бірецька Алла Вячеславівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Хворостяна Вікторія Василівна

Завантажити: тези, презентація

Фонтош Валерія Валеріївна

Назва проекту: «Місяць. Затемнення Місяця»

Навчальний заклад:  Рокосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області

Нас. пункт: с. Рокосово, Хустський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Фонтош Валерія Валеріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Тисовська Марія Василівна

Завантажити: тези, презентація

Лега Євгенія Сергіївна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ століття. Руанда

Навчальний заклад:  Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Лега Євгенія Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Чеботарьова Катерина Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Савчук Діана Сергіївна

Назва проекту: Енергетичний «лимон»

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Савчук Діана Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Волянський Юліан Сергійович

Назва проекту: «Вигнання етнічних німців з країн Східної Європи після Другої світової війни»

Навчальний заклад:  Миколаївська гімназія №4 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Волянський Юліан Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Аркуша Катерина Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Перепечай Владислав Олександрович

Назва проекту: РЕАЛІЗАЦІЯ ПОЛІТИКИ ГЕНОЦИДУ НА МЕНЩИНІ У ПЕРІОД 1941-1943 РР.

Навчальний заклад:  Менська районна гімназія Менської районної ради Чернігівської області

Нас. пункт: м. Мена, Менський район, Чернігівська обл.

Автори: Перепечай Владислав Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Жидкова Наталія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Гнатюк Наталія Вікторівна, Козак Валентин Миколайович

Назва проекту: Доля української діаспори в Хорватії у роки хорватсько-сербської війни

Навчальний заклад:  Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт: м. Нововолинськ, Волинська обл.

Автори: Гнатюк Наталія Вікторівна, Козак Валентин Миколайович

Клас: 10

Керівники/координатори: Нагірний Микола Зіновійович

Завантажити: тези, презентація

Пасічник Вікторія Сергіївна

Назва проекту: «Геноцид як феномен XX століття»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Петрівська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області»

Нас. пункт: смт Петрівка, Станично-Луганський район, Луганська обл.

Автори: Пасічник Вікторія Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Капустіна Юлія Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Аванесян Елла Артурівна

Назва проекту: «Власне спостереження за об’єктами зоряного неба» ДОСЛІДЖЕННЯ МІСЯЧНОГО ЗАТЕМНЕННЯ

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Петрівська загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області»

Нас. пункт: смт Петрівка, Станично-Луганський район, Луганська обл.

Автори: Аванесян Елла Артурівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Мошонська Євгенія Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Лінькова Ганна Анатоліївна

Назва проекту: «Геноцид як феномен ХХ сторіччя»

Навчальний заклад:  Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Мелітополь, Запорізька обл.

Автори: Лінькова Ганна Анатоліївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Джанова Наталія Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Коваль Ольга Володимирівна

Назва проекту: “Історія та уроки Голокосту в Україні 1941 – 1944 роках”

Навчальний заклад:  Шатавський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, колегіум» Маківської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області

Нас. пункт: с. Шатава, Дунаєвецький р-н, Хмельницька обл.

Автори: Коваль Ольга Володимирівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Зюбрицька Наталія Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Непом’ящий Денис Олександрович

Назва проекту: Температурний стрес під час зимівлі бджіл

Навчальний заклад:  Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Непом’ящий Денис Олександрович

Клас: 8

Керівники/координатори: Козуб Наталія Марківна, Бурлака Людмила Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Тертишний Владислав Віталійович

Назва проекту: Дослідження наявності стресу у школярів

Навчальний заклад:  Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Тертишний Владислав Віталійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Козуб Наталія Марківна, Зубко Наталя Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Біла Валерія Вадимівна, Лукашенко Анастасія Денисівна, Хвостікова Анастасія Олександрівна

Назва проекту: Вплив стресових факторів на зріст молюсків Ахатин

Навчальний заклад:  Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов, Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради

Нас. пункт: м. Херсон, Херсонська обл.

Автори: Біла Валерія Вадимівна, Лукашенко Анастасія Денисівна, Хвостікова Анастасія Олександрівна

Клас: 8,5,7

Керівники/координатори: Козуб Наталія Марківна, Бурлака Людмила Іванівна, Зубко Наталія Іванівна, Запоточна Тетяна Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Кучер Софія Сергіївна, Вознесенська Поліна Олександрівна, Аль Зугаір Нізар Мохаммед

Назва проекту: Вплив музики як стресового фактора на ріст і розвиток кімнатних рослин

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумьскої області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Кучер Софія Сергіївна, Вознесенська Поліна Олександрівна, Аль Зугаір Нізар Мохаммед

Клас: 7

Керівники/координатори: Дейнека Наталія Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Мамєдов Юсіф Октайович

Назва проекту: Трагедія євреїв Луцька в часи Другої світової війни: історія та пам’ять

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт: м. Луцьк, Волинська обл.

Автори: Мамєдов Юсіф Октайович

Клас: 10

Керівники/координатори: Оксамитний Юрій Анатолійович

Завантажити: тезипрезентація

Прач Аліна Олександрівна

Назва проекту: Голодомор 1932-1933 років — прояв геноциду сталінської влади по відношенню до українського народу

Навчальний заклад:  ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Енергодар, Запорізька обл.

Автори: Прач Аліна Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Губарева Світлана Федорівна

Завантажити: тезипрезентація

Нуца Юлія Іванівна

Назва проекту: ГЕНОЦИД – ФЕНОМЕН ХХ СТОЛІТТЯ. БІЛЬШОВИЦЬКИЙ ТА НАЦИСТСЬКИЙ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ В ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ХХ СТОЛІТТЯ

Навчальний заклад:  Новодністровська гімназія Новодністровської міської ради Чернівецької області

Нас. пункт: м. Новодністровськ, Чернівецька обл.

Автори: Нуца Юлія Іванівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Лісневська-Пастушок Наталія Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Вашкеба Вадим Ярославович

Назва проекту: Вплив екологічних факторів на медозбір у Виноградівському районі Закарпатської області

Навчальний заклад:  Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Фанчиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт: м. Виноградів, с. Фанчиково, Виноградівський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Вашкеба Вадим Ярославович

Клас:4

Керівники/координатори: Ігнатишин Моніка Бейлівна, Ігнатишин Василь Васильович

Завантажити: тезипрезентація

Степаненко Юлія Олександрівна

Назва проекту: «Голокост у Добровеличківському районі в роки нацистської окупації 1941-1944 рр.»

Навчальний заклад:  Добровеличківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради

Нас. пункт: смт. Добровеличківка, Добровеличківський р-н, Кіровоградська обл.

Автори: Степаненко Юлія Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Устюжаніна Олена Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Малахівський Назар Олегович

Назва проекту: Простий електропоїзд

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Луцька гімназія № 21 імені Михайла. Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Нас. пункт: м. Луцьк, Волинська обл.

Автори: Малахівський Назар Олегович

Клас: 7

Керівники/координатори: Піцик Дмитро Миколайович

Завантажити: тезипрезентація

Мясников Вадим В’ячеславович

Назва проекту: «Оригінальні досліди-фокуси»

Навчальний заклад:  Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Слов’янської районної ради Донецької області

Нас. пункт: смт. Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл.

Автори: Мясников Вадим В’ячеславович

Клас: 9

Керівники/координатори: Білориха Ольга Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Костак Яна Іванівна

Назва проекту: «Геноцид проти закарпатського населення у роки Другої світової війни»

Навчальний заклад:  Вільхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області, Іршавська районна станція юних техніків

Нас. пункт: с. Вільхівка, Іршавський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Костак Яна Іванівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Рацин Марина Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Кудло Марія Валеріївна

Назва проекту: «Стрес рослин під час випадання кислотних дощів — екологічна проблема сьогодення»

Навчальний заклад:  Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області, Іршавська районна станція юних техніків

Нас. пункт: с. Білки, Іршавський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Кудло Марія Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Мондяк Ольга Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Циганко Сергій Сергійович

Назва проекту: ВОДНИЙ СТРЕС У РІЗНИХ ВИДІВ ВЕРБ ФЛОРИ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ДЕСНЯНСЬКО-СТАРОГУТСЬКИЙ»

Навчальний заклад:  Березоворудська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Пирятинської райдержадміністрації Полтавської області

Нас. пункт: с. Березова Рудка, Пирятинський р-н, Полтавська обл.

Автори: Циганко Сергій Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Шокотько Тетяна Іванівна, Панченко Сергій Михайлович

Завантажити: тезипрезентація

Білий Дмитро Миколайович, Козенятко Кристина Ігорівна

Назва проекту: «Цікаві фокуси»

Навчальний заклад:  Добропільський навчально — виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів — дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, Донецька обл.

Автори: Білий Дмитро Миколайович, Козенятко Кристина Ігорівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Гнашко Тамара Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Вінс Валерія Сергіївна

Назва проекту: “Результати власних спостережень об’єктів зоряного неба. Дослідження доцільності введення сезонного часу.”

Навчальний заклад:  Добропільський навчально — виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів — дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, Донецька обл.

Автори: Вінс Валерія Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гнашко Тамара Валентинівна, Дудушко Елла Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Чистякова Наталія Вадимівна, Колесник Анастасія Андріївна

Назва проекту: «Сила магніту»

Навчальний заклад:  Ніжинська гімназія №16 Ніжинської міської ради Чернігівської області

Нас. пункт: м. Ніжин, Чернігівська обл.

Автори: Чистякова Наталія Вадимівна, Колесник Анастасія Андріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Баксічева Ірина Станіславівна

Завантажити: тезипрезентація

Гнашко Катерина Анатоліївна

Назва проекту: «Цікаві фокуси»

Навчальний заклад:  Добропільський навчально — виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів — дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Добропілля, Донецька обл.

Автори: Гнашко Катерина Анатоліївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Дудушко Елла Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Кобалія Маріам Датоївна

Назва проекту: «Рятуймо наші душі від забуття!» (Голодомор 1932-1933 років на території Новоукраїнського району Кіровоградської області очима очевидців)

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №9 — спеціалізована школа» м. Олександрії Кіровоградської області

Нас. пункт: м. Олександрія, Кіровоградська обл.

Автори: Кобалія Маріам Датоївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Сайко Альона Анатоліївна

Завантажити: тезипрезентація

Раков Михайло Ігорович

Назва проекту: «ДОЛЯ РОМІВ (ЦИГАН) ОЧАКІВСЬКОГО ПОВІТУ (ГУБЕРНАТОРСТВО «ТРАНСНІСТРІЯ»)В РОКИ ОКУПАЦІЇ (1941-1944 рр.)»

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Раков Михайло Ігорович

Клас: 7

Керівники/координатори: Мороз Євген Олександрович

Завантажити: тезипрезентація

Білий Артем Сергійович

Назва проекту: «ЄВРЕЙСЬКІ ЗЕМЛЕРОБСЬКІ КОЛОНІЇ МИКОЛАЇВЩИНИ: ВІД ЗАСНУВАННЯ ДО ПОДІЙ ГОЛОКОСТУ»

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Білий Артем Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Мороз Євген Олександрович

Завантажити: тезипрезентація

Кравченко Олександра Борисівна

Назва проекту: Трагедія ромів в роки Другої світової війни

Навчальний заклад:  Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Харківської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Мерефа, Харківський район, Харківська обл.

Автори: Кравченко Олександра Борисівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Безноско Олена Валеріївна

Завантажити: тези презентація

Левченко Анна Артурівна

Назва проекту: Історичні уроки Голокосту

Навчальний заклад:  Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Харківської районної ради Харківської області

Нас. пункт: м. Мерефа, Харківський район, Харківська обл.

Автори: Левченко Анна Артурівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Кукленко Олена Сергіївна, Терещенко Олена Леонідівна

Завантажити: тезипрезентація

Фесюк Анна Павлівна

Назва проекту: «Депортація кримських татар як одна з форм геноциду»

Навчальний заклад:  Навчально-виховний комплекс «Олександрійський колегіум — спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Нас. пункт: м. Олександрія, Кіровоградська обл.

Автори: Фесюк Анна Павлівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Севастяненко Світлана Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Северин Анна Олександрівна

Назва проекту: „Голокост на Полтавщині: регіональний вимір ”

Навчальний заклад:  Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл.

Автори: Северин Анна Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Дзюба Надія Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Крушеніцький Владислав Сергійович

Назва проекту: «Геноцид як феномен ХХ сторіччя» «Голодомор 1932-1933 років»

Навчальний заклад:  БОБРИНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ,  НОВОГРАДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Бобринець, Бобринецький р-н, Кіровоградська обл.

Автори: Крушеніцький Владислав Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Швирид Сергій Віталійович

Завантажити: тезипрезентація

Курганська Марія Геннадіївна

Назва проекту: Звёздное небо Харькова

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Курганська Марія Геннадіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Попова Олена Федорівна

Завантажити: тезипрезентація

Лисенко Єлизавета Михайлівна

Назва проекту: Вплив зовнішніх факторів на проростання насіння

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 84 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Лисенко Єлизавета Михайлівна

Клас: 6

Керівники/координатори: Шаповал Анна Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ!

Повідомляємо, що за багаточисельними зверненнями терміни прийому заявок на конкурс «МАН-Юніор Дослідник» продовжені до 23 квітня 2016 року.
Слідкуйте за повідомленнями на сайті.
Довідки і консультації за телефонами 097 234 50 94 або 063 948 65 12.

Стамбульська Любов Вікторівна

Назва проекту: «Саморобний астрономічний прилад для визначення кутового та лінійного діаметру Місяця»

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Стамбульська Любов Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Леоненко Андрій Анатолійович

Завантажити: тезипрезентація

Прокіпчук Діана Іванівна

Назва проекту: «І відторгалися зорі, і падали з неба…»

Навчальний заклад:  Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

Нас. пункт: м. Перечин, Перечинський р-н, Закарпатська обл.

Автори: Прокіпчук Діана Іванівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кедюлич Марія Іванівна

Завантажити: тезипрезентація

Гавриленко Тетяна Олексіївна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Ганнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній начальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад» Приазовської районної ради Запорізької області

Нас. пункт: с. Ганнівка, Приазовський р-н, Запорізька обл.

Автори: Гавриленко Тетяна Олексіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гордевська Світлана Олександрівна

Завантажити: тезипрезентація

Яковенко Дар’я Миколаївна

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного і тваринного світу

Навчальний заклад:  Степанівська Перша загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанівської Першої сільської ради Приазовського району Запорізької області

Нас. пункт: с. Степанівка Перша, Приазовський р-н, Запорізька обл.

Автори: Яковенко Дар’я Миколаївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бихкало Інна Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Гончаренко Микола Михайлович

Назва проекту: Чарівна голка

Навчальний заклад:  Кобеляцька ЗОШ І-ІІ ступенів № 3
Кобеляцької районної ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Кобеляки, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Автори: Гончаренко Микола Михайлович

Клас: 8

Керівники/координатори: Добряк Людмила Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Скотаренко Олена Анатоліївна

Назва проекту: Війна безкровна не менш жорстока

Навчальний заклад:  Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Скотаренко Олена Анатоліївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Сало Любов Володимирівна

Завантажити: тезипрезентація

Петраш Дарина Олександрівна

Назва проекту: Падіння метеорита на Уралі

Навчальний заклад:  Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області

Нас. пункт: м. Полтава, Полтавська обл.

Автори: Петраш Дарина Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Ісаєва Руслана Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Шульга Нікіта Миколайович

Назва проекту: Оригінальні досліди-фокуси — дослідження властивостей радіохвиль

Навчальний заклад:  Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 17 з поглибленим вивченням математики», Подільського р-ну м. Києва

Нас. пункт: м. Київ

Автори: Шульга Нікіта Миколайович

Клас: 5

Керівники/координатори: Бурда Олена Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Омельченко Ігор Олександрович, Ткаченко Ольга Олександрівна

Назва проекту: Голокост – винищення євреїв під час Другої світової війни

Навчальний заклад:  Харківська вечірня (змінна) школа ІІ-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Омельченко Ігор Олександрович, Ткаченко Ольга Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Лєвашов Олександр Євгенійович

Завантажити: тези, презентація

Кузьменко Неоніла Сергіївна

Назва проекту: «Звірства німецько-фашистських загарбників на території Слов’янщини в 1941–1943 роки»

Навчальний заклад:  Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Слов’янської районної ради Донецької області, Слов’янський районний Центр дитячої та юнацької творчості

Нас. пункт: смт. Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл.

Автори: Кузьменко Неоніла Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Соколова Ганна Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Іванченко Юлія Олександрівна

Назва проекту: Геноцид як феномен XX ст.

Навчальний заклад:  Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 м. Красноармійська Донецької області

Нас. пункт: м. Красноармійськ, Донецька обл.

Автори: Іванченко Юлія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гордієнко Світлана Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Ягодкіна Ілона Сергіївна

Назва проекту: Трагедія Новозлатопільського національного єврейського округу як віддзеркалення Шоа

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Нас. пункт: с. Миколаївка, Бердянський р-н, Запорізька обл.

Автори: Ягодкіна Ілона Сергіївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Кеда Сергій Іванович

Завантажити: тезипрезентація

Крайнюк Дмитро Олексійович

Назва проекту: «Стрес та його вплив на біологічні об`єкти тваринного світу»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Нас. пункт: м. Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл.

Автори: Крайнюк Дмитро Олексійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Пономаренко Євгенія Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Воробйов Дмитро Андрійович

Назва проекту: «Геноцид протии українського народу. Голодомор на Сватівщині»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня-гімназія»

Нас. пункт: м. Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл.

Автори: Воробйов Дмитро Андрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Канівець Інна Олегівна

Завантажити: тезипрезентація

Каражова Євгенія Сергіївна, Черкасова Аліна Юріївна

Назва проекту: Вплив стресу на організм тварин на прикладі Ізмаїльської міської станції юних натуралістів

Навчальний заклад:  Загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області, Станція юних техніків відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Нас. пункт: м. Ізмаїл, Одеська обл.

Автори: Каражова Євгенія Сергіївна, Черкасова Аліна Юріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Бучацька Оксана Анатоліївна, Мінчога Антоніна Борисівна

Завантажити: тезипрезентація

Мельник Ірина Сергіївна, Бондар Олександра Іванівна

Назва проекту: Вплив температури на цвітіння гіацинтів

Навчальний заклад:  Загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області, Станція юних техніків відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Нас. пункт: м. Ізмаїл, Одеська обл.

Автори: Мельник Ірина Сергіївна, Бондар Олександра Іванівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Осмокєску Ольга Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Діброва Роксолана Олександрівна, Максимова Єлизавета Валеріївна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Запорізька гімназія № 50 Запорізької міської ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Запоріжжя, Запорізька обл.

Автори: Діброва Роксолана Олександрівна, Максимова Єлизавета Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гузеватий Андрій Юрійович, Коган Зінаїда Борисівна

Завантажити: тезипрезентація

Опаленик Михайло Михайлович

Назва проекту: Стрес та його вплив на біологічні об’єкти рослинного походження

Навчальний заклад:  Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області, Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді Сумського територіального відділення

Нас. пункт: м. Ромни, Сумська обл.

Автори: Опаленик Михайло Михайлович

Клас: 8

Керівники/координатори: Шевченко Станіслав В’ячеславович

Завантажити: тези, презентація

Лебідь Юлія Олександрівна

Назва проекту: Геноцид єврейського народу під час окупаційного режиму на Конотопщині

Навчальний заклад:  Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська обл.

Автори: Лебідь Юлія Олександрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Дубовик Віталій Володимирович

Завантажити: тези, презентація

Подобрій Анна Павлівна

Назва проекту: «Опір між лопатами»

Навчальний заклад:  Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська обл.

Автори: Подобрій Анна Павлівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Нестеренко Інна Олексіївна

Завантажити: тези, презентація

Полонська Анастасія Андріївна

Назва проекту: «Голодомор 1932–1933 рр. на Конотопщині»

Навчальний заклад:  Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська обл.

Автори: Полонська Анастасія Андріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Клименко Антон Сергійович

Завантажити: тези, презентація

Коноваленко Владислав Олегович

Назва проекту: «Космічне сміття: уламки недавнього минулого »

Навчальний заклад:  Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська обл.

Автори: Коноваленко Владислав Олегович

Клас: 9

Керівники/координатори: Олексенко Ірина Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Надиршин Руслан Юрійович

Назва проекту: Розробка дослідів-фокусів з теми “Електромагнітні явища”

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №111 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Надиршин Руслан Юрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Волкова Вікторія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Денисова Ганна Михайлівна

Назва проекту: Стрес в житті рослин. Стреси у кімнатних рослин на прикладі дифенбахії

Навчальний заклад:  Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Костянтинівка, Донецька обл.

Автори: Денисова Ганна Михайлівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Данильченко Анна Василівна

Завантажити: тези, презентація

Бабіч Ганна Романівна

Назва проекту: Стреси у котів і умови їх прояву

Навчальний заклад:  Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Костянтинівка, Донецька обл.

Автори: Бабіч Ганна Романівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Данильченко Анна Василівна

Завантажити: тези, презентація

Оношко Юлія Юріївна

Назва проекту: Причини прояву стресів та шляхи їх подолання у молодших школярів

Навчальний заклад:  Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костянтинівської міської ради Донецької області

Нас. пункт: м. Костянтинівка, Донецька обл.

Автори: Оношко Юлія Юріївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Данильченко Анна Василівна

Завантажити: тези, презентація

Белоусов Дмитро Василійович

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя. Китай «Великий стрибок»

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Белоусов Дмитро Василійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Колода Ірина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Осіпенко Владислав Володимирович, Лемпер Микита Євгенович

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя. Доля китайців під час війни з Імперською Японією

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Осіпенко Владислав Володимирович, Лемпер Микита Євгенович

Клас: 10

Керівники/координатори: Колода Ірина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Чіхун Дар’я Андріївна, Чіхун Катерина Андріївна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя. Геноцид кримських татар у 1944р.

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Чіхун Дар’я Андріївна, Чіхун Катерина Андріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Колода Ірина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Кухарик Валерія Вадимівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя. Камбоджа. Режим Пол Пота

Навчальний заклад:  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Кухарик Валерія Вадимівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Колода Ірина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Діденко Олена Сергіївна

Назва проекту: Причини та прояви стресу у рослин

Навчальний заклад:  Миколаївська гімназія №4 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Діденко Олена Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Божко Ірина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Андрієнко Вероніка Сергіївна

Назва проекту: Стреси у тварин

Навчальний заклад:  Миколаївська гімназія №4 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Нас. пункт: м. Миколаїв, Миколаївська обл.

Автори: Андрієнко Вероніка Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Божко Ірина Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Петрова Милослава Володимірівна

Назва проекту: «Геноцид як феномен ХХ століття»

Навчальний заклад:  Полігонівська загальноосвітня школа I-III ступенів Жовтневої районної ради Миколаївської області

Нас. пункт: с. Полігон, Жовтневий район, Миколаївська обл.

Автори: Петрова Милослава Володимірівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Стоянова Ірина Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Гончаров Кирило Володимирович

Назва проекту: «Перетворення фізичних (хімічних) дослідів в пізнавальні фокуси, які мають в основі електромагнітні явища»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Харківський навчально-виховний комплекс «школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» № 8 Харківської міської ради Харківської області»

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Гончаров Кирило Володимирович

Клас: 8

Керівники/координатори: Бабійчук Олександр Йосипович

Завантажити: тези, презентація

Леоненко Данило Олексійович

Назва проекту: Голокост-пам’ять.Голокост-урок

Навчальний заклад:  Комунальний заклад «Банівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Приморської районної ради Запорізької області

Нас. пункт: с. Банівка, Приморський р-н, Запорізька обл.

Автори: Леоненко Данило Олексійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Проданова Марина Дмитрівна

Завантажити: тези, презентація

Кочегарова Катерина Валеріївна

Назва проекту: Геноцид як феномен XX ст.

Навчальний заклад:  Родинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 м. Красноармійська Донецької області

Нас. пункт: м. Красноармійськ, Донецька обл.

Автори: Кочегарова Катерина Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гордієнко Світлана Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Горбатюк Оксана Олексіївна, Блажук Вікторія Дмитрівна

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Бальковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської міської ради Хмельницької області

Нас. пункт: с. Бальківці, Волочиський р-н, Хмельницька обл.

Автори: Горбатюк Оксана Олексіївна, Блажук Вікторія Дмитрівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Дзьома Людмила Вікторівна

Завантажити: тезипрезентація

Петах Олена Іванівна, Прокопчук Катерина Юріївна

Назва проекту: «Вплив якості води на розвиток цибулі ріпчастої (Allium cepa)»

Навчальний заклад:  Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки Хмельницької області

Нас. пункт: м. Славута, Хмельницька обл.

Автори: Петах Олена Іванівна, Прокопчук Катерина Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Панчишин Оксана Миколаївна,
Гаврилюк Тетяна Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Науменко Катерина Станіславівна

Назва проекту: Пологівщина – маленький куточок
великої трагедії

Навчальний заклад:  КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ПОЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ОСНОВА» ПОЛОГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Пологи, Запорізька обл.

Автори: Науменко Катерина Станіславівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Маркітан Лідія Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Галечина Аліна Олександрівна

Назва проекту: «Кривава рана на віки»

Навчальний заклад:  Жовтнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Жовтень, Сахновщинський р-н, Харківська обл.

Автори: Галечина Аліна Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Вальковська Наталія Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Нікольський Олексій Всеволодович

Назва проекту: Виготовлення оптичного приладу «Телескоп»

Навчальний заклад:  Комунальний заклад освіти «Гімназія Ленінського району» Дніпропетровської міської ради, Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків» Дніпропетровської міської ради, гурток астрономії

Нас. пункт: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Автори: Нікольський Олексій Всеволодович

Клас: 10

Керівники/координатори: Мізіченко Тетяна Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Загребельна Марина Олександрівна

Назва проекту: Виготовлення оптичного приладу «Дифракційний спектроскоп». Дослідження випромінювання зірок за їх спектрами

Навчальний заклад:  Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №5″ Дніпропетровської міської ради, Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків» Дніпропетровської міської ради, гурток астрономії

Нас. пункт: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Автори: Загребельна Марина Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Мізіченко Тетяна Михайлівна

Завантажити: тези, презентація

Куракова Дар’я Олександрівна

Назва проекту: Дослідження впливу стресу на життєдіяльність домашніх тварин та рослин

Навчальний заклад:  Кам’янський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад) Дворічанської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Кам’янка,  Дворічанський р-н,  Харківська обл.

Автори: Куракова Дар’я Олександрівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Войлокова Вікторія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Кутінова Алла Юріївна

Назва проекту: Дослідження впливу стресових факторів на чисельність та щільність популяції лишайників околиць с.Вікно

Навчальний заклад:  Вікнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Заставнівського району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Вікно, Заставнівський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Кутінова Алла Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Іщенко Катерина Василівна

Завантажити: тези, презентація

Левченко Вадим Сергійович, Посмітна Валерія Юріївна

Назва проекту: Вплив стресових факторів на кімнатні рослини на прикладі азалії та фіттонії

Навчальний заклад:  КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2″ Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Пологи, Запорізька обл.

Автори: Левченко Вадим Сергійович, Посмітна Валерія Юріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Сторчак Людмила Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Шептій Андрій Павлович

Назва проекту: Фізичні фокуси

Навчальний заклад:  КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2″ Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м. Пологи, Запорізька обл.

Автори: Шептій Андрій Павлович

Клас: 8

Керівники/координатори: Хоменко Михайло Михайлович

Завантажити: тези, презентація

Лобода Богдан Глібович

Назва проекту: Фокуси з чарівною паличкою

Навчальний заклад:  КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2″ Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт: м.Пологи, Запорізька обл.

Автори: Лобода Богдан Глібович

Клас: 7

Керівники/координатори: Сиваш Юлія Олексіївна

Завантажити: тези, презентація

Слободянюк Сергій Сергійович

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ століття: генезис, ознаки, фактори виникнення

Навчальний заклад:  Житомирська міська гімназія №3

Нас. пункт: м. Житомир, Житомирська обл.

Автори: Слободянюк Сергій Сергійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Тверда Олександра Олександрівна

Завантажити: тези, презентація

Штепка Анастасія Павлівна

Назва проекту: Масове знищення євреїв у Дніпропетровську

Навчальний заклад:  Комунальний заклад освіти навчально-виховний комплекс № 61 «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступеню — техніко-економічний ліцей» Дніпропетровської міської ради

Нас. пункт: м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.

Автори: Штепка Анастасія Павлівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Малишевська Олеся Вікторівна

Завантажити: тези, презентація

Николаєнко Ілля Михайлович, Назарян Мгер Арменович

Назва проекту: Геноцид як феномен ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м. Харків, Харківська обл.

Автори: Николаєнко Ілля Михайлович, Назарян Мгер Арменович

Клас: 11

Керівники/координатори: Ачкасов Андрій Євгенович

Завантажити: тези, презентація

Борщенко Костянтин Юрійович

Назва проекту: Фізичні фокуси

Навчальний заклад:  Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім.Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська обл.

Автори: Борщенко Костянтин Юрійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Д’яченко Майя Юріївна

Завантажити: тези, презентація

Гафінчук Аліна Петрівна

Назва проекту: Акт геноциду Українського народу – голодомор 1932-1933 рр. на шпальтах західноукраїнської періодики

Навчальний заклад:  Білоусівський навчально-виховний комплекс Сокирянського району Чернівецької області

Нас. пункт: с.Білоусівка, Сокирянський р-н, Чернівецька обл.

Автори: Гафінчук Аліна Петрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Зла Лариса Василівна

Завантажити: тези, презентація

Чулей Таїсія Валеріївна

Назва проекту: Причини Голодомору в Україні

Навчальний заклад:  Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Чулей Таїсія Валеріївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Буланов Юрій Іванович

Завантажити: тези, презентація

Матюша Неля Вікторівна

Назва проекту: ВИВЧЕННЯ ВПЛИВУ ПОСТІЙНОЇ ДІЇ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ НА ОСНОВНІ РЕАКЦІЇ УГРУПОВАНЬ ГРУНТОВИХ ЧЕРВІВ

Навчальний заклад:Скородистицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чорнобаївської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: с. Скородистик , Чорнобаївський р-н, Черкаська обл.

Автори: Матюша Неля Вікторівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Загубинога Оксана Олексіївна

Завантажити: тезипрезентація

Качура Владлен Дмитрович

Назва проекту: «Вплив стресу на мешканців домашнього тераріуму»

Навчальний заклад:  СТАРОБІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА СТАРОБІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: м. Старобільськ, Старобільський р-н, Луганська обл.

Автори: Качура Владлен Дмитрович

Клас: 9

Керівники/координатори: Буткова Людмила Сергіївна

Завантажити: тези, презентація

Чекан Іраїда Аркадіївна

Назва проекту: «Стрес та його вплив на біологічні об’єкти тваринного світу»

Навчальний заклад:  Стальнівецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Мамалигівської сільської ради Новоселицького району Чернівецької області

Нас. пункт: с. Стальнівці, Новоселицький р-н,Чернівецька обл.

Автори: Чекан Іраїда Аркадіївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Нагрудна Віолета Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Покуса Дар’я Сергіївна

Назва проекту: Механічний вплив як фактор стресу у рослин

Навчальний заклад:  Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с.  Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Покуса Дар’я Сергіївна

Клас: 7

Керівники/координатори: Трапезник Світлана Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Кужель Владислава Василівна

Назва проекту: «Жнива скорботи» у Зачепилівському районі Харківської області

Навчальний заклад:  Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с.  Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Кужель Владислава Василівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Кужель Олена Вадимівна

Завантажити: тези, презентація

Менегацці Луїджі, Мелимука Вероніка Сергіївна

Назва проекту: Геноцид як міжнародний злочин ХХ сторіччя

Навчальний заклад:  КУЛЬЧИЄВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт: с. Кульчиївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл.

Автори: Менегацці Луїджі, Мелимука Вероніка Сергіївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Клімчук Юрій Аркадійович

Завантажити: тези, презентація

Перерва Богдана Костянтинівна

Назва проекту: Дитяча та підліткова смертність на Зачепилівщині в період Голодомору 1932-1933 років

Навчальний заклад:  Зачепилівський ліцей Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт: с. Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська обл.

Автори: Перерва Богдана Костянтинівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Перерва Зоя Валентинівна

Завантажити: тези, презентація

Надьон Анастасія Русланівна

Назва проекту: «Голокост у Харкові 1941-1943 р.р.»

Навчальний заклад:  Харківська гімназія № 43 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт: м.Харків

Автори: Надьон Анастасія Русланівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Хікматова Лола Хамраєвна

Завантажити: тези, презентація

Бик Катерина Олександрівна

Назва проекту: «Голодомор 1932-1933рр. в Україні»

Навчальний заклад:  Комунальна установа «Пологівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад» Пологівської районної ради, Запорізької області

Нас. пункт: с. Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл.

Автори: Бик Катерина Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Калюжна Тамара Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Геращенко Каріна Олександрівна

Назва проекту: «Трагічна доля українських євреїв у роки Другої світової війни (на прикладі Черкащини)»

Навчальний заклад:  Боровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області

Нас. пункт: с. Боровиця, Чигиринський р-н, Черкаська обл.

Автори: Геращенко Каріна Олександрівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Лещенко Ірина Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Волошин Владислав Андрійович

Назва проекту: КЛАСИЧНІ ДОСЛІДИ У ГАЛУЗІ ФІЗИКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК

Навчальний заклад:  Устинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Устинівської райдержадміністрації Устинівського району Кировоградської області

Нас. пункт: смт.Устинівка, Устинівський р-н, Кировоградська обл.

Автори: Волошин Владислав Андрійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Олійник Ольга Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація