Семінар-практикум для педагогічних працівників обласних малих академій наук учнівської молоді – координаторів конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник»

Тема семінару: «Розвиток дослідницьких здібностей учнів засобами інтерактивних конкурсів на засадах STEAM-освіти в умовах воєнного стану»

ДЛЯ КОГО:

До участі у заході запрошуються педагогічні працівники обласних малих академій наук учнівської молоді – координатори конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник», а також педагоги, які мають бажання долучитися до організації та проведення конкурсів.

Мета семінару:

опрацювання єдиної методики проведення конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник», удосконалення у педагогів ключових компетентностей вмінь та виявлення шляхів до організації конкурсів у воєнний період.

У програмі семінару-практикуму – методико-педагогічні заходи, обмін досвідом щодо вдосконалення організації та проведення конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» в умовах воєнного стану.

ЗМІСТ ПРОГРАМИ:

Програма складається з таких тематичних блоків:

  1. Розвиток дослідницьких здібностей учнів засобами інтерактивних конкурсів на засадах STEAM-освіти засобами інтерактивних конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» в умовах воєнного стану.
  2. Компетентності педагогів у системі підвищення кваліфікації та пропедевтика участі учнів у наукових програмах за допомогою конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» і «МАН-Юніор Дослідник».
  3. Особливості змісту тестових завдань у номінаціях «Історик-Юніор», «Еколог-Юніор», «Астроном-Юніор», «Технік-Юніор» Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит».
  4. Психологічний супровід розвитку дослідницьких здібностей учнів як під час навчання в освітньому середовищі, так і родині.
  5. Перспективи та проблеми розвитку системи конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник.

Захід відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom  06-08 жовтня 2023 року.
Для участі у семінарі-практикумі необхідно зареєструватися до 03 жовтня 2023 р. за посиланням https://forms.gle/YtsdYNacBbaAhpXh6

Доступ до ідентифікаторів і програму заходу ми надішлемо на електронну скриньку, зазначену під час реєстрації.

Завдання семінару:

  • удосконалення професійної компетентності педагогів в організації дослідницької діяльності учнів;
  • ознайомлення з особливостями організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН України на засадах STEАM-освіти в умовах воєнного стану засобами інтерактивних конкурсів «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник»;
  • ознайомлення з особливостями тестових завдань Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» у 2023 році;
  • тренування на платформі конкурсу та проходження тестових завдань учасниками семінару;
  • формування професійних педагогічних спільнот.

Освітня програма

За результатом роботи учасники й учасниці отримають сертифікати.

Добавить комментарий