МАН-Юніор Дослідник » Конкурс "Юніор"

Наливайко Максим Павлович, Назиров Давид Асханович, Телюк Тарас Юрійович

Назва проекту: «Оригінальні досліди-фокуси»

Навчальний заклад: Нікопольський професійний ліцей

Нас. пункт: м. Нікополь,  Дніпропетровська область

Автори: Наливайко Максим Павлович, Назиров Давид Асханович, Телюк Тарас Юрійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Корж Олена Федорівна

Завантажити: тезипрезентація

Ололенко Андрій Сергійович

Назва проекту: Дослідження можливостей використання енергії сонячних батарей як один з варіантів вирішення проблеми альтернативного енергозабезпечення

Навчальний заклад: Білоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області

Нас. пункт: с. Білолісся, Татарбунарський район, Одеська область

Автори: Ололенко Андрій Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Іваненко Світлана Георгіївна

Завантажити: тезипрезентація

Венчковська Анастасія Валеріївна

Назва проекту: Кава – як засіб перехоплення надтаємної інформації

Навчальний заклад: Львівський технологічний ліцей

Нас. пункт:   м. Львів, Львівська область

Автори: Венчковська Анастасія Валеріївна

Клас: 9

Керівники/координатори: Колдун Віктор Петрович

Завантажити: тезипрезентація

Павлюк Богдан Олександрович

Назва проекту: Цікаві демонстрації з фізики на тему «Рівновага тіл» з використанням конструктора LEGO

Навчальний заклад: Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа №16 I-III ступенів Хмельницької області

Нас. пункт:  м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область

Автори: Павлюк Богдан Олександрович

Клас: 10

Керівники/координатори: Павлюк Наталія Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Шепута Єлизавета Володимирівна

Назва проекту: НАДЗВИЧАЙНА ПОВЕДІНКА ЗВИЧАЙНОГО СВІТЛА

Навчальний заклад: КЗ «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» , Рубіжанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт:   м. Рубіжне, Луганська область

Автори: Шепута Єлизавета Володимирівна

Клас: 11

Керівники/координатори: Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Обломій Олександр Сергійович, Івашин Дарій Юрійович

Назва проекту: Безпровідна електрика

Навчальний заклад: КЗ «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді», КНВК «Рубіжанський ліцей» Рубіжанської міської ради Луганської області

Нас. пункт:   м. Рубіжне, Луганська область

Автори: Обломій Олександр Сергійович, Івашин Дарій Юрійович

Клас: 9,10

Керівники/координатори: Дубовик Ірина Григоріївна, Гончаров Віталій Вікторович

Завантажити: тезипрезентація

Литвиненко Максим Володимирович

Назва проекту: НЛО: Походження не сфокусованих зображень на фотознімках

Навчальний заклад: Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:   м. Харків, Харківська область

Автори: Литвиненко Максим Володимирович

Клас: 8

Керівники/координатори:  Камін Олександр Олександрович, Істоміна Вероніка Валентинівна

Завантажити: тезипрезентація

Герасимова Владислава Андріївна

Назва проекту: «Неслухняний рудий» — дослід-фокус з диском зі зміщеним центром мас

Навчальний заклад: Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:   м. Харків, Харківська область

Автори: Герасимова Владислава Андріївна

Клас: 6

Керівники/координатори: Істоміна Вероніка Валентинівна,  Камін Олександр Олександрович

Завантажити: тези, презентація

Суворова Валерія Юріївна

Назва проекту: «Фізичні фокуси»

Навчальний заклад: Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені О. Є. Корнійчука Христинівської районної ради Черкаської області

Нас. пункт:  м. Христинівка, Христинівський район, Черкаська область

Автори: Суворова Валерія Юріївна

Клас: 8

Керівники/координатори: Черчук Надія Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Дарієнко Денис Олександрович, Левченко Арсеній Федорович

Назва проекту:  «Великі експерименти»

Навчальний заклад: Миколаївський морський ліцей імені професора М. Александрова

Нас. пункт:  м. Миколаїв,  Миколаївська область

Автори: Дарієнко Денис Олександрович, Левченко Арсеній Федорович

Клас: 8

Керівники/координатори: Алдаєва Світлана Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Бурменська Вікторія-Анна Олексіївна, Костенко Максим Іванович

Назва проекту:  «Оптичні ефекти»

Навчальний заклад: Миколаївський морський ліцей імені професора М. Александрова

Нас. пункт:  м. Миколаїв,  Миколаївська область

Автори: Бурменська Вікторія-Анна Олексіївна, Костенко Максим Іванович

Клас: 8

Керівники/координатори: Алдаєва Світлана Іванівна

Завантажити: тези, презентація

Надольський Денис Миколайович

Назва проекту:  Фокус – загадка «Таємниця підводного човна»

Навчальний заклад: КЗ «Навчально-виховний комплекс №37″ Кам’янської міської ради

Нас. пункт:  м. Кам’янське,  Дніпропетровська область

Автори: Надольський Денис Миколайович

Клас: 7

Керівники/координатори: Корнієнко Анатолій Павлович

Завантажити: тези, презентація

Боднар Олександр Сергійович

Назва проекту: «Підвищення енергоефективності теплових електричних станцій шляхом застосування паротурбінних установок, працюючих на низькокиплячому робочому тілі»

Навчальний заклад: Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області

Нас. пункт: м. Кам’янець-Подільський,  Хмельницька область

Автори: Боднар Олександр  Сергійович

Клас: 10

Керівники/координатори: Теличко Іван Іванович

Завантажити: тези, презентація

Приходько Андрій Олексійович

Назва проекту: Зачарований папір

Навчальний заклад: Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради

Нас. пункт:  м. Луцьк, Волинська область

Автори: Приходько Андрій Олексійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Дубенський Іван Васильович

Завантажити: тези, презентація

Кабак Михайло Юрійович

Назва проекту: «Долаємо силу тяжіння»

Навчальний заклад: Комунальна установа «Пологівська гімназія «Основа» Пологівcької районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м. Пологи, Пологівський район,  Запорізька область

Автори: Кабак Михайло Юрійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Дадіані Ірина Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Кучеренко Олег Анатолійович

Назва проекту: Дивовижні обертання

Навчальний заклад: ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЕНЕРГОДАРСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Нас. пункт:  м. Енергодар, Запорізька область

Автори: Кучеренко Олег Анатолійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кабакова Олена Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Баран Єлизавета Вікторівна

Назва проекту: «Визначення області чутності людського вуха»

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Дружківської міської ради Донецької області

Нас. пункт:  м.Дружківка, Донецька область

Автори: Баран Єлизавета Вікторівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Гордієнко Тетяна Валентинівна, Білошапка Олександр Якович

Завантажити: тезипрезентація

Клятченок Роман Ігорович

Назва проекту: Світловий телефон з лазерної указки

Навчальний заклад: Харківський ліцей № 149 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Клятченок Роман Ігорович

Клас: 9

Керівники/координатори: Лавров Володимир Дмитрович

Завантажити: тезипрезентація

Комаров Олексій Олексійович

Назва проекту: Трансформатор Тесла: можливості та перспективи

Навчальний заклад: Граденицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Нас. пункт:  с. Градениці, Біляївський район, Одеська область

Автори: Комаров Олексій Олексійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Прищепа Леся Михайлівна

Завантажити: тезипрезентація

Мельничук Вікторія Василівна

Назва проекту: Енергетично- «картопляний» зарядний пристрій

Навчальний заклад: Борщівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 — гімназія імені Романа Андріяшика»

Нас. пункт: м. Борщів, Борщівський район, Тернопільська область

Автори: Мельничук Вікторія Василівна

Клас: 7

Керівники/координатори: Мулярчук Андрій Петрович

Завантажити: тези, презентація

Голополосов Віталій Костянтинович

Назва проекту: Оригінальні досліди-фокуси: електормагнітні явища

Навчальний заклад: Спеціалізована середня загальноосвітня школа №52 ім. М. Лобачевського м. Львова

Нас. пункт: м. Львів, Львівська область

Автори: Голополосов Віталій Костянтинович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кутянська Світлана Василівна

Завантажити: тезипрезентація

Гвоздік Тетяна Володимирівна

Назва проекту: Фізичні фокуси з магнітами

Навчальний заклад: Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області

Нас. пункт:  м. Хорол, Хорольський район,   Полтавська область

Автори: Гвоздік Тетяна  Володимирівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Пасічник Наталія Володимирівна

Завантажити:  тезипрезентація

Білич Олена Олександрівна

Назва проекту: Серце на батарейці

Навчальний заклад: Новокарлівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  с. Новокарлівка, Пологівський район, Запорізька область

Автори: Білич Олена Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Хоменко Михайло Михайлович

Завантажити:  тезипрезентація

Шептій Андрій Павлович

Назва проекту: Фізичні фокуси

Навчальний заклад: КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2″ Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м. Пологи, Пологівський район, Запорізька область

Автори: Шептій Андрій Павлович

Клас: 9

Керівники/координатори: Хоменко Михайло Михайлович

Завантажити:  тезипрезентація

Штандюк Владислав Олександрович

Назва проекту: Нотатки юного фокусника

Навчальний заклад: КУ «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів №2″ Пологівської районної ради Запорізької області

Нас. пункт:  м. Пологи, Пологівський район, Запорізька область

Автори: Штандюк Владислав Олександрович

Клас: 7

Керівники/координатори: Сиваш Юлія Олексіївна

Завантажити:  тезипрезентація

Угольков Владислав Володимирович

Назва проекту: Цікава оптика

Навчальний заклад: Станція юних техніків м. Умані, НВК «Уманська міська гімназія — школа естетичного виховання» Уманської міської ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Умань, Черкаська область

Автори: Угольков Владислав Володимирович

Клас: 9

Керівники/координатори: Кияновський Ларіон Семенович

Завантажити:  тезипрезентація

Ткаченко Артем Олегович

Назва проекту: Чарівна ялинка юного техніка

Навчальний заклад: Станція юних техніків м. Умані, Уманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4 Уманської міської ради Черкаської області

Нас. пункт: м. Умань, Черкаська область

Автори: Ткаченко Артем Олегович

Клас: 7

Керівники/координатори: Кияновський Ларіон Семенович

Завантажити:  тезипрезентація

Безперстов Роман Сергійович

Назва проекту: Магнітні фокуси

Навчальний заклад: Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:  м. Горішні Плавні, Полтавська область

Автори: Безперстов Роман Сергійович

Клас: 7

Керівники/координатори: Безперстова Людмила Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Кравчук Ірина Василівна

Назва проекту: Досліди з магнітом та алюмінієвою стрічкою

Навчальний заклад: Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:  м. Горішні Плавні, Полтавська область

Автори: Кравчук Ірина Василівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Безперстова Людмила Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Ольховська Анастасія Ігорівна

Назва проекту: Ілюзійне зникнення та поява предметів

Навчальний заклад: Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Нас. пункт:  м. Горішні Плавні, Полтавська область

Автори: Ольховська Анастасія Ігорівна

Клас: 10

Керівники/координатори: Безперстова Людмила Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Кравченко Михайло Євгенійович, Індило Катерина Олегівна

Назва проекту: «Неймовірна вода»

Навчальний заклад: Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області

Нас. пункт: м. Суми, Сумська область

Автори:  Кравченко Михайло Євгенійович, Індило Катерина Олегівна

Клас: 7,8

Керівники/координатори: Кравченко Світлана Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Левтеров Микита Сергійович

Назва проекту: Оптичні фізичні фокуси

Навчальний заклад: КЗ »Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови І-ІІІ ступенів № 46 Маріупольської міської ради Донецької області»

Нас. пункт:  м. Маріуполь, смт Старий Крим, Донецька область

Автори: Левтеров Микита Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори: Проценко Євген  Єлисійович

Завантажити: тезипрезентація

Ждамарова Дар’я Вячеславівна

Назва проекту: Три цікаві досліди

Навчальний заклад: Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської районної ради Харківської області

Нас. пункт:  смт Зачепилівка, Зачепилівський район, Харківська область

Автори: Ждамарова Дар’я Вячеславівна

Клас: 9

Керівники/координатори: Буланова Валентина Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Щуренко Карина Олександрівна

Назва проекту: Вежа щільності

Навчальний заклад: Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м. Конотоп, Сумська область

Автори: Щуренко Карина Олександрівна

Клас: 5

Керівники/координатори: Карпенко Наталія Сергіївна

Завантажити: тезипрезентація

Габор Марина Сергіївна, Йокоб Олеся Василівна, Корпош Андріяна Андріївна

Назва проекту: Дослідження радіоактивного фону середовища

Навчальний заклад: Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Тросницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:  м.Виноградів, с.Тросник, Виноградівський район, Закарпатська область

Автори: Габор Марина Сергіївна, Йокоб Олеся Василівна, Корпош Андріяна Андріївна

Клас: 7,8,9

Керівники/координатори: Ігнатишин Василь Васильович, Ігнатишин Моніка Бейлівна

Завантажити: тезипрезентація

Ситар Маряна Василівна

Назва проекту: Дослідження магнітного поля Землі

Навчальний заклад: Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Тросницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:  м.Виноградів, с.Тросник, Виноградівський район, Закарпатська область

Автори: Ситар Маряна Василівна

Клас: 8

Керівники/координатори: Ігнатишин Василь Васильович, Ігнатишин Моніка Бейлівна

Завантажити: тезипрезентація

Пилип Лідія Миколаївна

Назва проекту: Явище електромагнітної емісії та землетруси

Навчальний заклад: Виноградівський Районний центр позашкільної роботи з дітьми, Виноградівська гімназія Виноградівської районної ради Закарпатської області

Нас. пункт:  м.Виноградів, Виноградівський район, Закарпатська область

Автори: Пилип Лідія Миколаївна

Клас: 10

Керівники/координатори: Ігнатишин Василь Васильович, Ігнатишин Моніка Бейлівна

Завантажити: тезипрезентація

Рудчик Владислав Сергійович

Назва проекту: Оптичні ілюзії

Навчальний заклад: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області

Нас. пункт:  м. Харків, Харківська область

Автори: Рудчик Владислав Сергійович

Клас: 9

Керівники/координатори: Солдатенко Наталія Григорівна

Завантажити: тезипрезентація

Алексюк Юрій Михайлович

Назва проекту:  «Фізика і магія»

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Муравище Ківерцівського району Волинської області

Нас. пункт: с. Муравище, Ківерцівський район, Волинська область

Автори: Алексюк Юрій Михайлович

Клас: 8

Керівники/координатори: Оліферчук Мирослава Миколаївна

Завантажити: тезипрезентація

Бунецька Анна Володимирівна

Назва проекту: Солодке життя

Навчальний заклад: Красноградська загальноосвітня  школа  І-ІІІ cтупенів №1 ім. О. І. Копиленка Красноградської  районної державної адміністрації Харківської області

Нас. пункт:  м. Красноград. Красноградський район, Харківська область

Автори: Бунецька  Анна Володимирівна

Клас: 9

Керівники/координатори:  Зінченко Лілія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Клименко Максим Ігорович

Назва проекту:  «Експертиза паперової продукції»

Навчальний заклад: Красноградська загальноосвітня  школа  І-ІІІ cтупенів №1 ім. О. І. Копиленка Красноградської  районної державної адміністрації Харківської області

Нас. пункт:  м. Красноград. Красноградський район, Харківська область

Автори: Клименко Максим Ігорович

Клас: 9

Керівники/координатори:  Зінченко Лілія Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Пятачук Андрій Сергійович, Чуприна Вадим Валентинович

Назва проекту:  Танок стрічки

Навчальний заклад: Ніжинський навчально-виховний комплекс №16 «Престиж» Ніжинської міської ради Чернігівської області

Нас. пункт:   м.Ніжин, Чернігівська область

Автори: Пятачук Андрій Сергійович, Чуприна Вадим Валентинович

Клас: 9

Керівники/координатори:  Баксічева Ірина Станіславівна

Завантажити: тези, презентація

Ткаченко Богдан Миколайович

Назва проекту: «Фізичні дива»

Навчальний заклад: Козельщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області

Нас. пункт:  смт Козельщина, Козельщинський район, Полтавська область

Автори: Ткаченко Богдан Миколайович

Клас: 11

Керівники/координатори:  Стома Світлана Володимирівна

Завантажити: тези, презентація

Кагіров Артем Сергійович, Кагіров Дмитро Сергійович

Назва проекту: Тайна народження кристалу

Навчальний заклад: Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 40

Нас. пункт:  м. Миколаїв, Миколаївська область

Автори:  Кагіров Артем Сергійович, Кагіров Дмитро Сергійович

Клас:  9

Керівники/координатори:  Біденко Ніна Дмитрівна

Завантажити: тези, презентація

Шевчук Дмитро Аркадійович

Назва проекту: Найпростіший генератор струму

Навчальний заклад: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Нас. пункт:  м. Славута, Хмельницька область

Автори:  Шевчук Дмитро Аркадійович

Клас: 10

Керівники/координатори:  Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Пізнюр Юлія Олександрівна

Назва проекту: «Дивні» сірники

Навчальний заклад: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Нас. пункт:  м. Славута, Хмельницька область

Автори:  Пізнюр Юлія Олександрівна

Клас: 10

Керівники/координатори:  Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Мазур Олена Андріївна

Назва проекту: «Рідкий» двигун

Навчальний заклад: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Нас. пункт:  м. Славута, Хмельницька область

Автори:  Мазур Олена Андріївна

Клас: 10

Керівники/координатори:  Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Гапонюк Максим Олексійович

Назва проекту: «Вихрові струми»

Навчальний заклад: Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки

Нас. пункт:  м. Славута, Хмельницька область

Автори:  Гапонюк Максим Олексійович

Клас: 10

Керівники/координатори:  Коваль Віктор Людвигович

Завантажити: тези, презентація

Ізотов Максим Сергійович

Назва проекту: ” Оригінальні досліди-фокуси.Тунель знань”

Навчальний заклад:  Старокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка

Нас. пункт:  м. Старокостянтинів, Хмельницька область

Автори:  Ізотов Максим Сергійович

Клас: 8

Керівники/координатори:  Богатир Ольга Василівна

Завантажити: тези, презентація

Горбенко Софія Павлівна

Назва проекту: Оптичні ефекти

Навчальний заклад: Устинівська ЗШ І-ІІІ ступенів Устинівської РДА

Нас. пункт: смт Устинівка,  Кіровоградська область

Автори: Горбенко Софія Павлівна

Клас: 7

Керівники/координатори:  Олійник Ольга Миколаївна

Завантажити: тези, презентація

Носачова Карина Василівна

Назва проекту: Цікаві фокуси

Навчальний заклад: Устинівська ЗШ І-ІІІ ступенів Устинівської РДА

Нас. пункт: смт Устинівка,  Кіровоградська область

Автори: Носачова Карина Василівна

Клас: 9

Керівники/координатори:  Олійник Ольга Миколаївна

Завантажити: тези, презентація