Мельник Дмитро Олександрович, Прокопець Анастасія Олександрівна, Штирбу Поліна Іванівна

Назва проекту: Маршрут пам’яті нащадків Деревських

Навчальний заклад: Роменська загальноосвітня школа
I-III ступенів №11, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф.Йоффе Роменської міської ради Сумської області, Комунальний заклад «Роменська міська академія наук учнівської молоді» Роменської міської ради Сумської області

Нас. пункт: м.Ромни, Сумська область

Автори: Мельник Дмитро Олександрович, Прокопець Анастасія Олександрівна, Штирбу Поліна Іванівна

Клас: 10, 11 ,8

Керівники/координатори: Шульга Юлія Геннадіївна

Завантажити: тези, презентація

10 комментариев на «Мельник Дмитро Олександрович, Прокопець Анастасія Олександрівна, Штирбу Поліна Іванівна»

 1. Мельник Ольга Анатоліївна:

  У історіографії вказано декілька дослідників, які займалися дослідженням історії родини, проте у списку використаних джерел цього не зазначено.

 2. Шульга Юлія Геннадіївна:

  Дякую за коментар. Список використаних джерел згідно вимог у кінці тез вказувати не обов’язково. В даному випадку були вказані ті джерела, звідки можна відшукати репліку Світлани Деревської. А загалом — список використаних джерел по самій роботі нараховує близько 40 одиниць. Якщо їх розмістити всі, то це переобтяжить самі тези, у яких і так згадуються використані джерела інформації

 3. Кнорр Юлія Володимирівна:

  Порушено вимоги до оформлення тез та презентації — розмір більш за максимально дозволений

 4. Шульга Юлія Геннадіївна:

  Можливо трішки перевищили ліміт. Діти просто хотіли ширше розкрити свій проєкт

 5. Мельник Ольга Анатоліївна:

  http://man-junior.org.ua/?p=23614 оцініть і ви наш проєкт

 6. Данилова Оксана Євгенівна:

  цікава робота, відчувається що виконана грунтовна командна робота

 7. Стоянова Ірина Володимирівна:

  Дякую за роботу, тези оформлені не за вимогами, тема роботи цікава, хотілося б більше фактичного матеріалу про життя та діяльність досліджуваної особи.

 8. Овсянникова Олена Вікторівна:

  Спасибі за цікаву роботу. Серед доповнень є рекомендація розкрити інформацію про об’єкт дослідження — родину Деревських, взагалі відсутня інформація про дітей, цікава їх доля. Тому успіхів та продовжуйте дослідження на майбутнє.

 9. Шульга Юлія Геннадіївна:

  Об’єкт дослідження — родина Деревських — розкрито у першій науковій роботі Анастасії Прокопець ще у 2018 році. Діти можуть розповісти про життя та долю дітей Деревських додатково, якщо будуть питання з даного питання. В даному випадку тема стосується збереження історичної пам’яті про родину Деревських у м. Ромни, яку дослідники вирішили підняти створенням туристичного маршруту

 10. Пилип’юк Мар’яна Михайлівна:

  Христос Воскрес!
  Робота цікава, важливо, що є принцип послідовності маршруту!Можливо, не зовсім правильно сформульовано мету, об’єкт, предмет.
  Наприклад, об’єкт дослідження – родина Деревських, можливо варто було написати історія родини Деревськи; Предмет дослідження – історична пам’ять про Олександру Деревську, можливо варто написаи історичні пам’ятки Олександру Деревську; Мету дослідження, важко зрозуміти.
  Ви взяли до уваги цікаву тему, адаптували її до теми конкурсу, бажаю вам добре її захисти!

Добавить комментарий