Шановні учасники конкурсу!

В зв’язку з тим, що в багатьох областях України спостерігаються перебої з постачанням електроенергії, відсутність інтернету та інші форс-мажорні обставини, терміни конкурсу продовжені до 14 січня 2023 року включно. Просимо всіх поставитися до проблем з розумінням та проявити терпіння. Чекаємо на ваші відповіді.

Шановні учасники конкурсу!

 Пропонуємо вам пройти тестування у всіх чотирьох номінаціях конкурсу. Нагадуємо, що, якщо ви оплатили благодійний внесок за одну обрану номінацію, ви можете виконувати завдання  без додаткової оплати у всіх інших номінаціях. 
 Учні, що реєструвалися самостійно, можуть зробити цепослідовно виконуючи тести в своєму кабінеті.
 Завершивши тест з однієї номінації, повторно зайдіть до свого кабінету, вкажіть іншу номінацію, виконайте тест, завершіть його.
 Учням, яких реєстрував координатор і які бажають пройти додаткові тести, потрібно звернутися до свого координатора. Координатор повинен зареєструвати їх додатково в відповідній номінації.
 В разі виникнення запитань звертайтеся за телефоном 096 2044352 або 063 9486512 (Ірина Довгалюк)

Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Ерудит-2022» та координатори!

 12-21 грудня 2022 року відбудеться Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»
 Просимо всіх учасників перевірити наявність квитанцій про сплату благодійного оргвнеску в своїх кабінетах. Оплата благодійного внеску учасниками з окупованих територій скасовується.

 Посилання для участі в конкурсі https://quiz.man-junior.org.ua/ — форма АВТОРИЗАЦІЇ, реєструватися повторно НЕ ПОТРІБНО.
 Учасники в формі АВТОРИЗАЦІЇ обирають вкладку «УЧЕНЬ»
 Учні, що реєструвалися самостійно, авторизуються зі своєї електронної адреси, яку вказали при реєстрації. Обов’язково перед початком тестування додайте свій заклад освіти, область (якщо не вказували при реєстрації).
 Учні, яких реєстрував координатор, авторизуються з логіном та паролем, що надав їм координатор.

 Зверніть увагу: тренування в залік цього року не входить. Потрібно виконати тест в меню праворуч.

 Якщо під час виконання завдань відбувся збій у мережі Інтернет, кожний учасник має продовжувати в будь-який зручний час виконувати завдання з того моменту, як відбулося переривання, при цьому час виконання продовжується з моменту зникнення зв’язку.
 Перевірка виконання тестових завдань здійснюється за допомогою комп’ютерної програми. Час виконання завдань – 75 хв.
 Максимальна кількість балів, яку можна отримати при виконанні завдань тестового етапу, становить 150.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ЕРУДИТ» У НОМІНАЦІЇ «ТЕХНІКА» В 2022-23 НАВЧ. РОЦІ

У цьому році конкурс цілком переведено на електронну форму проведення. Тому правила проведення дещо змінилися.

Виконання тестових завдань відбувається за допомогою комп’ютерної програми, при цьому для кожного учасника формується індивідуальний файл із завданнями. Якщо під час виконання завдань відбувся збій у мережі Інтернет, кожний учасник має продовжувати виконувати завдання з того моменту, як відбулося переривання, при цьому час виконання продовжується з моменту зникнення зв’язку.

Перевірка виконання тестових завдань здійснюється за допомогою комп’ютерної програми. Час виконання завдань – 75 хв.

Максимальна кількість балів, яку можна отримати при виконанні завдань тестового етапу, становить 150.

Тематика завдань цього року продиктована воєнними часами. Тому пропонуємо підготуватись з урахуванням певними особливостей.

  1. Завдання, які оцінюються в 3 бали, для всіх вікових груп учасників передбачають знання значень скорочень (абревіатур)
  2. Завдання, які оцінюються в 4 бали, для всіх вікових груп учасників передбачають певні знання з історії розвитку вітчизняного ракетобудування та літакобудування. Тобто корисним буде ознайомитися  з історією «Південмашу», вивчити імена творців перших ракет та назв цих ракет. У завданнях є питання щодо інших підприємств Укроборонпрому,
  3. Завдання, які оцінюються в 5 балів, у основному стосуються різних видів дронів, які використовуються Збройними силами України. Наприкінці за традицією пропонуються логічні та абстрактні задачі.

Сподіваємося, що кожний з учасників конкурсу добре підготувався до нього, тому буде самостійно і вдумливо виконувати завдання. Бажаємо Вам, юні друзі, успіхів і сподіваємося, що Ви станете завзятими дослідниками і поповните ряди Малої академії наук України. А вчителям бажаємо активно долучатися до участі в наших конкурсах і використовувати наші завдання в позашкільних заходах (вікторинах, брейн-рингах, КВК тощо)