Назва проєкту: Тераформування Марса
Навчальний заклад: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 Харківської міської ради Харківської області
Нас. пункт: м. Харків, Харківська область
Автори: Рохані-Шахов Нікан Хамідрезайович
Клас: 8
Керівники/координатори: Гнатовська Тетяна Миколаївна
Завантажити: тези, презентація
10 коментарів
По-слайдово:
1. 😉
2. Хто такі “ми”, що “ступили на Місяць”, Коли НАСА, чи США вповноважило вас говорити від їх імені? І що таке “підкорюємо Марс”?
3. 😉
4. 😉
5. Що це за “технологія
нагнітання газів в атмосферу”? Що слугує висхідною сировиною для газоутворення? Де брати енергію для газифікації твердих порід? Для довідки – на Землі атмосфера починалася з вулканічних “кислих димів” після чого пережила багато чого,включаючи дві кисневі революції.
6.”за допомогою установки на
Марсі спеціальних магнітних
генераторів” – поки що ми знаємо один-єдиний спосіб “генерації” магнітного поля, який в умовах Марсу стане надпровідним кабелем по екватору та кількома надпотужними атомними електростанціями для його живлення. І взагалі-то це має бути самим першим етапом, бо без цього все інше просто приречене.
7.Льоду на полюсах Марса вистачить хіба на кілька великих калюж. А для “розбавлення кислотних ґрунтів на Марсі” потрібні лужні метали. Де їх брати?
!!!!!!!!!!!!
по можливості якось вставлю коментарі і на інші слайди
тест
8.”Рослинність” можлива тільки після “мікробності”. На Землі цей процес зайняв більше 3 мільярдів років і складався з кількох етапів з принципово різним хімізмом
8–(вищезгадані (п.5) дві кисневі революції, це всього лиш два короткі епізоди). Чим і як цей процес прискорити на Марсі?
9. Взагалі-то це мав би бути пункт перший, а то й нульовий, бо інакше хто буде робити і контролювати всі інші етапи тераформування Марса?
10. І знову таки “людство” тут взагалі не при ділах. Якщо освоєння Марса і почнеться,то тільки приватними особами,здатними сконцетрувати в одних руках достатню кількість ресурсів. Наприкла Ілон Маск і дехто-дехно з його друзів-мільярдерів. А “людство”, як таке, вони туди не те, що не візьмуть, а навіть і не підпустять.
11. Користуватись Вікіпедією цілком нормально, але давати на неї посилання – жахливий моветон.
На мою думку, зміна клімату на іншій планеті не лежить в сфері функціональності людини. Ми вже на нашій планеті “понатераформували”, що тепер пожинаємо наслідки.
Дякую за роботу.