Шановні учасники конкурсу «МАН-Юніор Дослідник-2022»!

Відповідно до пункту 14 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік     (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379, у квітні-травні ц. р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник» у режимі онлайн (умови конкурсу – на сайтах www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua).

До участі в заході запрошуються вихованці закладів позашкільної освіти, здобувачі освіти 7-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Для участі в заході необхідно до 22 квітня ц.р. надіслати заявку (форма додається), проєкт у форматі презентації в середовищі Power Point та тези творчої роботи на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com.

Детальна інформація – за телефонами: 0 (44) 489-55-80, 0 (96) 204-43-52 (Ірина Довгалюк), 0 (50) 362-07-09 (Світлана Білоус);

на сайтах: www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua;

 е-mail оргкомітету конкурсу: junior.konkurs@gmail.com.

ОФІЦІЙНИЙ лист про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» буде надіслано пізніше.

Загальні теми для дослідження за номінаціями у 2022 році:

ІСТОРІЯ – Дослідити історію найстарішого об’єкту у вашому місті, селищі тощо.

АСТРОНОМІЯ — Сформулювати проблему за власними спостереженнями або підбором світлин з Інтернету і запропонувати вирішення цієї проблеми.

ТЕХНІКА — Фізика та техніка — винаходи, цікаві явища та їх пояснення з обов’язковим використанням пластикових пляшок як основного елементу винаходу.

ЕКОЛОГІЯ — Вплив екологічних факторів на угруповання та популяції комах техногенних екосистем. Відео-рекомендації щодо особливостей вибору теми і методології виконання наукової роботи у 2022 році дивіться в Youtube https://youtu.be/ztiXF5KYG6k.

Детальніше про конкурс – у положенні.

Добавить комментарий