ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ І НАУКОВІ КЕРІВНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР»! » Конкурс "Юніор"

ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ І НАУКОВІ КЕРІВНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) і Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних закладів на 2018 рік» та з метою удосконалення професійної компетентності педагогів у організації дослідницько-експериментальній діяльності учнів з 21 до 23 вересня 2018р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений VІ Всеукраїнський семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН».

Програмою семінару-практикуму передбачені лекційні та практичні заняття, обговорення методик і технологій проведення Конкурсу, обмін досвідом роботи тощо.

До участі в семінарі-практикумі запрошуються методисти територіальних відділень Малої академії наук України та вчителі, які є активними координаторами і науковими керівниками учнівських проектів конкурсу «МАН-Юніор». Попередній список запрошених осіб додається ТУТ. У списку жирним шрифтом виділені прізвища педагогічних працівників системи Малої академії наук та тих, хто виступає з доповідями на семінарі. Ці особи мають пріоритет щодо участі в семінарі.

Можливі інші пропозиції щодо учасників семінару, але необхідно терміново підтвердити свою участь (або неможливості взяти участь) листом на ел. адресу Оргкомітету конкурсу або (та) на сторінці конкурсу у Фейсбуці, оскільки кількість місць для безоплатного проживання в гуртожитку Міжнародного центру дитячої наукової творчості «Вимпел» обмежена і складає 36 місць.

Якщо ви не потребуєте проживання в гуртожитку, прохання повідомити терміново, надіславши листа на адресу Оргкомітету  конкурсу або (та) на сторінці конкурсу у Фейсбуці. Можливе також проживання з оплатою житла в таборі «Лідер», тому можна планувати відрядження з урахуванням оплати за проживання (орієнтовно 200 грн. на добу).

На основі узгодженого списку учасників будуть формуватися списки запрошених для участі в семінарі, а також Додаток до Наказу «Про проведення семінару-практикуму».

Форма заявки на участь у семінарі додається (Додаток 2)

Слідкуйте за інформацією на сайті конкурсу та на сторінці конкурсу у Фейсбуці!

Добавить комментарий