ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»! » Конкурс "Юніор"

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ «МАН-ЮНІОР ДОСЛІДНИК»!

 На численні прохання учителів і керівників гуртків повторно повідомляємо загальні теми для дослідження в поточному, 2017-2018 навчальному році за номінаціями.

ЗАГАЛЬНІ ТЕМИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ в 2017-2018 навчальному році

  • «Історик-Юніор» — ТЕМА: 100 років УНР – як це було і на що вплинуло у вашому місті, селищі тощо. Дослідження на місцевому матеріалі.
  • «Еколог-Юніор» — ТЕМА: Біоіндикація екологічного стану водоймищ та річок. Дослідження на місцевому матеріалі та практичні рекомендації.
  • «Астроном-Юніор» — продовження загальних тем конкурсу 2016р.:

1. Навести результати ВЛАСНИХ спостережень об’єктів зоряного неба;

2. Сформулювати завдання за космічними знімками як власними, так і з Інтернету, і навести його розв’язання (продовження минулорічної теми).

  • «Технік-Юніор» — присвячується 135-річчю з дня народження Я.І. Перельмана, видатного популяризатора науки, автора широко відомих книжок, де цікаво розповідається про науку.

ТЕМА: Оригінальні досліди-фокуси –  Перетворити фізичні (хімічні) досліди в пізнавальні фокуси, використовуючи власні ідеї, а також за мотивами науково-популярних книжок  Я.І.Перельмана «Жива фізика», «Чи знаєте ви фізику?» тощо. При цьому необхідно використовувати пристрої, виготовлені власноруч. Проте неможна використовувати досліди, які були вже продемонстровані на конкурсі в травні 2015-2016 років.

ВАЖЛИВО! Матеріали для підготовки, а також кращі учнівські проекти публікуються в науково-популярному журналі Малої академії наук «Школа юного вченого».

 

Слідкуйте за повідомленнями на сайті. Методичні рекомендації будуть опубліковані в лютому.

Наказ МОНУ повинен бути виданий в лютому-березні 2018 р., в основному він буде повторювати Наказ МОНУ №36 від 07.04.2017 Наказ від 07.04.17 р. № 36 «Про організацію та проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник» , а також

Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 11.03.2016 №3/3-9-140-16 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник»», які розміщені на нашому сайті в розділі «Нормативна база».

Заявки на конкурс разом із тезами та презентаціями проектів приймаються з 1 по 15 квітня 2018 р.

 

Добавить комментарий